LAJMI I FUNDIT:

Janë vetëm 19-vjeçare, por e gjithë bota çmendet pas tyre (Foto)

Janë vetëm 19-vjeçare, por e gjithë bota çmendet pas tyre (Foto)

Të dyja kanë vetëm nga 19 vjeç, por janë modelet më të kërkuara të momentit.

Reklama

Bëhet fjalë për Hailey Baldwin dhe Bella Hadid, të cilat treguan se përveç kësaj, janë edhe shoqe shumë të mira. Në foto të postuara nga Daily Mail, bukuroshet shihen duke ngacmuar njëra-tjetrën.

Ngjyra e flokëve: pesë nuanca fantastike për verë
Lexo po ashtu Ngjyra e flokëve: pesë nuanca fantastike për verë

Bella e kap nga të pasmet shoqen e saj në momentin që ajo po pozonte për një foto, e veshur me një bikini ngjyrë mente.

Duket se vajzat po vazhdojnë t’ia kalojnë shumë mirë në Karaibe, aty ku festa për ditëlindjen e Kylie Jenner ende nuk ka përfunduar.

1471078550_bella1  1471078780_bella6 1471078829_bella7 1471078867_bella9 1471078923_bella8 1471078966_bella2 1471078986_bella3

Në trend Magazina

Më shumë
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Einxhel Shkira dhe DJ Dagz i dedikojnë tatuazhe njëri-tjetrit

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz i dedikojnë tatuazhe njëri-tjetrit

Magazina
Fjolla Morina duket tërheqëse në kostumin elegant

Fjolla Morina duket tërheqëse në kostumin elegant

Magazina
Kalo në kategori