LAJMI I FUNDIT:

Këto janë pantallonat që kanë bërë namin në Javën e Modës

Këto janë pantallonat që kanë bërë namin në Javën e Modës

Kendall Jenner dhe Gigi Hadid prej kohësh tashmë kanë marrë statusin e modeleve të mirëfillta, pasi stili i tyre “model off-duty” është bërë tashmë përcaktues trendesh.

Dhe trendi që dyshja e famshme ka promovuar së fundmi, janë pikërisht pantallonat me lidhëse në pjesën anësore ose të përparme.

Këto pantallona tashmë kanë bërë namin në Javën e Modës në New York dhe me shumë gjasa, do të vijojnë të jenë një trend i rëndësishëm edhe për një kohë të gjatë, duke qenë se prej gati tre vitesh, lidhëset janë përfshirë thuajse në çdo produkt të garderobës: fustane, body, këpucë, etj.

1Kendall Jenner

2Gigi Hadid

3Bella Hadid

4Kendall Jenner

5Sofia Richie

6Bella Hadid

7Gigi Hadid