LAJMI I FUNDIT:

Bateria

68 Artikuj

Xiaomi prezanton bateritë me kapacitet më të lartë dhe monitorim të avancuar të karikimit

Xiaomi prezanton bateritë me kapacitet më të lartë dhe monitorim të avancuar të karikimit

Lajme Teknologji
Volkswagen ka gjetur tre partnerë të rinj për prodhimin e baterive

Volkswagen ka gjetur tre partnerë të rinj për prodhimin e baterive

Auto Lajme
Britanikja ‘përfshihet nga flakët’ pasi i shpërthen në xhep bateria e cigareve elektronike

Britanikja ‘përfshihet nga flakët’ pasi i shpërthen në xhep bateria e cigareve elektronike

Dështime
Panasonic zbulon prototipin e baterisë për të ndihmuar Tesla-n të ulë kostot e prodhimit

Panasonic zbulon prototipin e baterisë për të ndihmuar Tesla-n të ulë kostot e prodhimit

Auto Lajme
Frika nga zjarri i baterisë po kërcënon revolucionin e makinave elektrike

Frika nga zjarri i baterisë po kërcënon revolucionin e makinave elektrike

Auto Lajme
Paralajmërim i rrezikut nga zjarri: Mos e karikoni veturën elektrike gjatë natës

Paralajmërim i rrezikut nga zjarri: Mos e karikoni veturën elektrike gjatë natës

Auto Lajme
Apple zbulon baterinë MagSafe për iPhone 12

Apple zbulon baterinë MagSafe për iPhone 12

Mobile
Porsche po ndërton një fabrikë në Gjermani, ajo do të prodhojë bateri për makina elektrike

Porsche po ndërton një fabrikë në Gjermani, ajo do të prodhojë bateri për makina elektrike

Auto Lajme
Apple dëshiron të zgjidhë problemet e baterisë me iPhone

Apple dëshiron të zgjidhë problemet e baterisë me iPhone

Mobile
A është telefoni juaj vazhdimisht në karikues? Ne kemi disa zgjidhje për ju

A është telefoni juaj vazhdimisht në karikues? Ne kemi disa zgjidhje për ju

Mobile
Bateria e re e makinës elektrike që mbushet për 5 minuta

Bateria e re e makinës elektrike që mbushet për 5 minuta

Auto Lajme
15 telefonat kryesorë me jetëgjatësinë më të madhe të baterisë

15 telefonat kryesorë me jetëgjatësinë më të madhe të baterisë

Mobile
Probleme me baterinë, blerësit e iPhone në Evropë mund të marrin kompensim

Probleme me baterinë, blerësit e iPhone në Evropë mund të marrin kompensim

Mobile
Gjermanët një hap përpara tjerëve, bateritë e tyre mund të përshkojnë një distancë prej 2 mijë kilometrash

Gjermanët një hap përpara tjerëve, bateritë e tyre mund të përshkojnë një distancë prej 2 mijë kilometrash

Auto Lajme
Testimi i jetëgjatësisë së baterisë së iPhone 12 Pro përfundoi, por ka një lajm të keq për adhuruesit e lojërave

Testimi i jetëgjatësisë së baterisë së iPhone 12 Pro përfundoi, por ka një lajm të keq për adhuruesit e lojërave

Mobile
Kurseni baterinë tuaj Android me këto këshilla të dobishme

Kurseni baterinë tuaj Android me këto këshilla të dobishme

Mobile
Zbulohet jetëgjatësia e baterisë së serive iPhone 12: Ja se si krahasohen me të gjithë iPhone-t e mëparshëm

Zbulohet jetëgjatësia e baterisë së serive iPhone 12: Ja se si krahasohen me të gjithë iPhone-t e mëparshëm

Mobile
Thashethemet e minutës së fundit për iPhone 12: Zoom më i mirë dhe më shumë jetëgjatësi të baterisë

Thashethemet e minutës së fundit për iPhone 12: Zoom më i mirë dhe më shumë jetëgjatësi të baterisë

Mobile
Pse jeta e baterisë së iPhone bëhet më e shkurtër me kalimin e kohës?

Pse jeta e baterisë së iPhone bëhet më e shkurtër me kalimin e kohës?

Lajme Teknologji
Elon Musk zbulon baterinë me 500% më shumë energji – pretendon se do të revolucionarizojë Tesla-n

Elon Musk zbulon baterinë me 500% më shumë energji – pretendon se do të revolucionarizojë Tesla-n

Auto Lajme
A mbaron shpejt bateria e telefonit tuaj? Ja se kush e shpenzon më së shumti atë!

A mbaron shpejt bateria e telefonit tuaj? Ja se kush e shpenzon më së shumti atë!

Mobile
Bateria që pritet të zgjatë 28 mijë vjet dhe tashmë ka shumë që janë të interesuar për të

Bateria që pritet të zgjatë 28 mijë vjet dhe tashmë ka shumë që janë të interesuar për të

Lajme Teknologji
Apple po kursen në baterinë e iPhone 12

Apple po kursen në baterinë e iPhone 12

Mobile
Mbërrin ngarkuesi më i shpejtë në botë: Bateria deri në 100% në vetëm 15 minuta

Mbërrin ngarkuesi më i shpejtë në botë: Bateria deri në 100% në vetëm 15 minuta

Mobile