LAJMI I FUNDIT:

Autostrada "Arbën Xhaferi"

73 Artikuj

Arrestohet një i dyshuar lidhur me rastin e ukrainases që u gjet e vdekur në autostradën Ferizaj-Prishtinë

Arrestohet një i dyshuar lidhur me rastin e ukrainases që u gjet e vdekur në autostradën Ferizaj-Prishtinë

Drejtësi
Nëna e ukrainases që u gjet e vdekur në autostradë: Ishte refugjate në Kosovë, e prisnim të vinte në shtëpi në muajin mars

Nëna e ukrainases që u gjet e vdekur në autostradë: Ishte refugjate në Kosovë, e prisnim të vinte në shtëpi në muajin mars

Kronika e Zezë
Vdekja e mistershme e 23-vjeçares ukrainase në autostradën “Arber Xhaferi”, nëna e saj ka një kërkesë për shtetin e Kosovës

Vdekja e mistershme e 23-vjeçares ukrainase në autostradën “Arber Xhaferi”, nëna e saj ka një kërkesë për shtetin e Kosovës

Kosovë
I dënuari për rastin e 53-milionëshit: Gjykata na dënoi pa prova, vendimi është i Qeverisë

I dënuari për rastin e 53-milionëshit: Gjykata na dënoi pa prova, vendimi është i Qeverisë

Drejtësi
Avokati i Pal Lekajt: Vendimi i gjykatës skandaloz, klienti im nuk ka marrë vendim individual për 53 milionët

Avokati i Pal Lekajt: Vendimi i gjykatës skandaloz, klienti im nuk ka marrë vendim individual për 53 milionët

Drejtësi
Pal Lekaj dënohet me 3 vjet e tetë muaj burgim për rastin e 53-milionëshit

Pal Lekaj dënohet me 3 vjet e tetë muaj burgim për rastin e 53-milionëshit

Kosovë
Ura në autostradën “Arbën Xhaferi” në një faqe amerikane të internetit, Tahiri: A e dini në cilën qeveri u ndërtua

Ura në autostradën “Arbën Xhaferi” në një faqe amerikane të internetit, Tahiri: A e dini në cilën qeveri u ndërtua

Kosovë
Fillojnë punimet, Vitia do të ketë kyçje në autostradën “Arbën Xhaferi”

Fillojnë punimet, Vitia do të ketë kyçje në autostradën “Arbën Xhaferi”

Kosovë
Lëndohet një person në aksidentin mes dy veturave në autostradën “Arbën Xhaferi”

Lëndohet një person në aksidentin mes dy veturave në autostradën “Arbën Xhaferi”

Kronika e Zezë
Detaje nga aksidenti në autostradën “Arbën Xhaferi” – viktima ishte pasagjere, arrestohet shoferi i kamionit

Detaje nga aksidenti në autostradën “Arbën Xhaferi” – viktima ishte pasagjere, arrestohet shoferi i kamionit

Kronika e Zezë
Aksident i rëndë në autostradën “Arbën Xhaferi”, një i vdekur dhe tre të lënduar

Aksident i rëndë në autostradën “Arbën Xhaferi”, një i vdekur dhe tre të lënduar

Kronika e Zezë