LAJMI I FUNDIT:

Artur Magani

15 Artikuj

Magani përfundon qëndrimin te Ballkani, e quan Munishin trajnerin më të mirë në Kosovë

Magani përfundon qëndrimin te Ballkani, e quan Munishin trajnerin më të mirë në Kosovë

Superliga
Ballkani fiton ndaj Ferizajt në javën e tetë të Superligës së Kosovës

Ballkani fiton ndaj Ferizajt në javën e tetë të Superligës së Kosovës

Superliga
Zyrtare: Artur Magani kalon te Ballkani

Zyrtare: Artur Magani kalon te Ballkani

Superliga
Ballkani transferon Artur Maganin

Ballkani transferon Artur Maganin

Super Liga
Zyrtare: Feronikeli transferon Artur Maganin

Zyrtare: Feronikeli transferon Artur Maganin

Superliga
Lista e golashënuesve në Superligën e Kosovës: Katër futbollistë me numrin e barabartë të golave

Lista e golashënuesve në Superligën e Kosovës: Katër futbollistë me numrin e barabartë të golave

Superliga
Lista e golashënuesve në Superligën e Kosovës, Oto John merr primatin

Lista e golashënuesve në Superligën e Kosovës, Oto John merr primatin

Superliga
Golashënuesit më të mirë në Superligën e Kosovës

Golashënuesit më të mirë në Superligën e Kosovës

Superliga
Magani: I lumtur për golat dhe ecurinë e Lirisë, në fund do të jem më lart se babai

Magani: I lumtur për golat dhe ecurinë e Lirisë, në fund do të jem më lart se babai

Superliga
Magani merr primatin, lista e golashënuesve më të mirë në Superligën e Kosovës

Magani merr primatin, lista e golashënuesve më të mirë në Superligën e Kosovës

Superliga
Top shënuesit në Superligë, prin Genc Hamiti

Top shënuesit në Superligë, prin Genc Hamiti

Superliga
Top shënuesit më të mirë pas javës së 19-të, Genc Hamiti merr primatin

Top shënuesit më të mirë pas javës së 19-të, Genc Hamiti merr primatin

Superliga
Magani i kënaqur me transferimet e Teutës

Magani i kënaqur me transferimet e Teutës

Superliga
Rikthim fantastik i Lirisë për të barazuar ndaj Tiranës (Foto)

Rikthim fantastik i Lirisë për të barazuar ndaj Tiranës (Foto)

Kosovë
Magani afër transferimit te Liria

Magani afër transferimit te Liria

Superliga