LAJMI I FUNDIT:

Arberie Nagavci

736 Artikuj

Në Prizren hapet edicioni i dytë i Festivalit të Shkathtësive Digjitale

Në Prizren hapet edicioni i dytë i Festivalit të Shkathtësive Digjitale

Marketing
​Nagavci: Të miratohet sa më parë statuti i ri i UP-së, është nevojë emergjente

​Nagavci: Të miratohet sa më parë statuti i ri i UP-së, është nevojë emergjente

Kosovë
​Vullnetarët e Korpusit të Paqes do të ndajnë praktikat e mira të sistemit arsimor amerikan

​Vullnetarët e Korpusit të Paqes do të ndajnë praktikat e mira të sistemit arsimor amerikan

Kosovë
​Paralajmërimet për protesta, Nagavci: SBAShK të jetë e matur në deklarata

​Paralajmërimet për protesta, Nagavci: SBAShK të jetë e matur në deklarata

Kosovë
Jasharaj: Kurti po e pengon Nagavcin të takohet me SBASHK-un

Jasharaj: Kurti po e pengon Nagavcin të takohet me SBASHK-un

Arsim
“Kryeministër si 2, si 7, si 27, është ngacmim seksual”, Lëvizja Studentore Feministe me aksion simbolik

“Kryeministër si 2, si 7, si 27, është ngacmim seksual”, Lëvizja Studentore Feministe me aksion simbolik

Kosovë
SBASHK-u me kritika ndaj Kurtit, Muratit e Nagavcit, paralajmëron protestë më 1 maj

SBASHK-u me kritika ndaj Kurtit, Muratit e Nagavcit, paralajmëron protestë më 1 maj

Arsim
Kastrati i PDK-së paralajmëron dërgimin në Kushtetuese: Projektligji për tekste shkollore u kontrabandua, përmbajtja e tij është skandaloze

Kastrati i PDK-së paralajmëron dërgimin në Kushtetuese: Projektligji për tekste shkollore u kontrabandua, përmbajtja e tij është skandaloze

Arsim
Opozita thotë se Projektligji për tekste shkollore u kontrabandua në Kuvend, çfarë thonë ministrja Nagavci e deputeti i LVV-së?

Opozita thotë se Projektligji për tekste shkollore u kontrabandua në Kuvend, çfarë thonë ministrja Nagavci e deputeti i LVV-së?

Arsim
Raportimi për ngacmime seksuale në UP, Nagavci: Këshilli i Etikës të veprojë pa vonesa dhe në mënyrë meritore

Raportimi për ngacmime seksuale në UP, Nagavci: Këshilli i Etikës të veprojë pa vonesa dhe në mënyrë meritore

Arsim
Kastrati: Projektligji për tekste shkollore u kontrabandua, VV vodhi vota në Kuvend

Kastrati: Projektligji për tekste shkollore u kontrabandua, VV vodhi vota në Kuvend

Kosovë
Debat i ashpër në Grupin punues për tekste shkollore, opozita thotë se nuk kishte kuorum Projektligji që kaloi në lexim të parë

Debat i ashpër në Grupin punues për tekste shkollore, opozita thotë se nuk kishte kuorum Projektligji që kaloi në lexim të parë

Arsim
Themelohet komisioni hetimor për subvencionimin e teksteve dhe mjeteve shkollore

Themelohet komisioni hetimor për subvencionimin e teksteve dhe mjeteve shkollore

Kosovë
Nagavci: Mezi presim themelimin e Komisionit hetimor, të hetohen të gjitha keqpërdorimet ndër vite në arsim

Nagavci: Mezi presim themelimin e Komisionit hetimor, të hetohen të gjitha keqpërdorimet ndër vite në arsim

Arsim
Kastrati akuzon ministren Nagavci “për krim të organizuar” në procesin e subvencionimit të teksteve shkollore

Kastrati akuzon ministren Nagavci “për krim të organizuar” në procesin e subvencionimit të teksteve shkollore

Arsim
Gjendja në arsim, PDK me fotografi të Dejona Mihalit dhe Arbërie Nagavcit para foltores së Kuvendit

Gjendja në arsim, PDK me fotografi të Dejona Mihalit dhe Arbërie Nagavcit para foltores së Kuvendit

Arsim
Pakënaqësi me Ligjin e pagave, Jasharaj paralajmëron protestë më 1 maj – nuk e përjashton mundësinë e grevës

Pakënaqësi me Ligjin e pagave, Jasharaj paralajmëron protestë më 1 maj – nuk e përjashton mundësinë e grevës

Elfije Boletini
Rishikimi i teksteve shkollore, dorëzohet raporti për vlerësimin e teksteve të gjuhës shqipe dhe matematikës së klasave 1-9

Rishikimi i teksteve shkollore, dorëzohet raporti për vlerësimin e teksteve të gjuhës shqipe dhe matematikës së klasave 1-9

Arsim
Deputetja e LDK-së: Ministrja Nagavci i bën “kërrsh” përqindjet, s’din njeri a me qeshë a me qajtë

Deputetja e LDK-së: Ministrja Nagavci i bën “kërrsh” përqindjet, s’din njeri a me qeshë a me qajtë

Kosovë
Ndërtimi i çerdheve, Çitaku i reagon Nagavcit: Deklarata juaj, përpjekje delitanteske për manipulim

Ndërtimi i çerdheve, Çitaku i reagon Nagavcit: Deklarata juaj, përpjekje delitanteske për manipulim

Kosovë
Para arrestimeve mbrojtja e afërt e Kurtit u kërkoi aktivistëve të PSD-së të lirojnë sallën

Para arrestimeve mbrojtja e afërt e Kurtit u kërkoi aktivistëve të PSD-së të lirojnë sallën

Kosovë
PSD-ja me aksion, “vlerëson” me nota të dobëta punën e ministres Nagavci

PSD-ja me aksion, “vlerëson” me nota të dobëta punën e ministres Nagavci

Arsim
Nagavci: Shpenzimet kapitale në Universitetin “Haxhi Zeka” në Pejë, kanë qenë afër 2 milionë euro

Nagavci: Shpenzimet kapitale në Universitetin “Haxhi Zeka” në Pejë, kanë qenë afër 2 milionë euro

Arsim
Osmani dhe Nagavci ngushëllojnë familjen e akademik Feriz Krasniqit

Osmani dhe Nagavci ngushëllojnë familjen e akademik Feriz Krasniqit

Kosovë