LAJMI I FUNDIT:

Antwerp

109 Artikuj

Detajet prapa transferimit të Arbnor Mujës te Samsunspor, sa përfitoi Drita nga shitja e tij

Detajet prapa transferimit të Arbnor Mujës te Samsunspor, sa përfitoi Drita nga shitja e tij

Ligat tjera
Fabrizio Romano konfirmon se Barcelona ka humbur dy objektivat që kishte për mesfushën, lojtarët kanë arritur marrëveshje me tjera skuadra

Fabrizio Romano konfirmon se Barcelona ka humbur dy objektivat që kishte për mesfushën, lojtarët kanë arritur marrëveshje me tjera skuadra

Premier League
Nga Antwerp te Astana dhe Plzen – 10 klubet më të vogla që kanë luajtur ndonjëherë në Ligën e Kampionëve

Nga Antwerp te Astana dhe Plzen – 10 klubet më të vogla që kanë luajtur ndonjëherë në Ligën e Kampionëve

Shkumbin Pireva
Arbnor Muja shënon gol, dërgon në epërsi Antwerpin

Arbnor Muja shënon gol, dërgon në epërsi Antwerpin

Ligat tjera
Rritet numri i skuadrave të mëdha që duan transferimin e Arthur Vermeeren

Rritet numri i skuadrave të mëdha që duan transferimin e Arthur Vermeeren

Ndërkombëtare
Sensacioni Lamine Yamal thyen rekordin e Ligës së Kampionëve

Sensacioni Lamine Yamal thyen rekordin e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Barcelona mposhtet nga Antwerpi, por kalon fazën e grupeve si lidere

Barcelona mposhtet nga Antwerpi, por kalon fazën e grupeve si lidere

Liga e Kampionëve
Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, vëmendja te ‘grupi i vdekjes’

Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, vëmendja te ‘grupi i vdekjes’

Liga e Kampionëve
Messinho dhe gjashtë talentët tjerë të mrekullueshëm që aktualisht janë në radarin e Barcelonës

Messinho dhe gjashtë talentët tjerë të mrekullueshëm që aktualisht janë në radarin e Barcelonës

La Liga
Moment magjik në stadium: Muja surprizon tifozen e vogël me një dhuratë të paharrueshme

Moment magjik në stadium: Muja surprizon tifozen e vogël me një dhuratë të paharrueshme

Ligat tjera
“A do të vish në Antwerp? Po, menjëherë” – Arbnor Muja tregon prapaskenat e bisedave me dy legjendat holandeze për transferimin te gjiganti belg

“A do të vish në Antwerp? Po, menjëherë” – Arbnor Muja tregon prapaskenat e bisedave me dy legjendat holandeze për transferimin te gjiganti belg

Romak Zeqiri
Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, shumë përballje interesante në orar

Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, shumë përballje interesante në orar

Liga e Kampionëve
Marc Overmars që transferoi Arbnor Mujën te Antwerp, dënohet me një vit ndalim për ushtrimin e detyrave sportive në Holandë

Marc Overmars që transferoi Arbnor Mujën te Antwerp, dënohet me një vit ndalim për ushtrimin e detyrave sportive në Holandë

Ligat tjera
Arbnor Muja i pandalshëm, shënon një gol dhe bën një asistim brenda 45 minutave për Antwerpin

Arbnor Muja i pandalshëm, shënon një gol dhe bën një asistim brenda 45 minutave për Antwerpin

Ndërkombëtare
Konsiderohet si ‘kasap’, por Pepe shënoi mbrëmë dhe u bë rekordmeni i Ligës së Kampionëve

Konsiderohet si ‘kasap’, por Pepe shënoi mbrëmë dhe u bë rekordmeni i Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve – vëmendja në Milano

Rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve – vëmendja në Milano

Liga e Kampionëve
Arsenali i bashkohet top skuadrave në garë për Arthur Vermeeren

Arsenali i bashkohet top skuadrave në garë për Arthur Vermeeren

Premier League
Shqiptarët lënë shenjë në derbin e Belgjikës: Zeqiri gol, Muja asistim

Shqiptarët lënë shenjë në derbin e Belgjikës: Zeqiri gol, Muja asistim

Ligat tjera
Tetë ndeshje interesante zhvillohen në Ligën e Kampionëve – vëmendja në Paris

Tetë ndeshje interesante zhvillohen në Ligën e Kampionëve – vëmendja në Paris

Liga e Kampionëve
Arsenali parakalon Barcelonën në garën për të nënshkruar me talentin 18-vjeçar belg

Arsenali parakalon Barcelonën në garën për të nënshkruar me talentin 18-vjeçar belg

Premier League
Barcelona planifikon tri transferime në verën e vitit 2024

Barcelona planifikon tri transferime në verën e vitit 2024

La Liga
Arthur Vermeeren bëhet prioriteti numër një i Barcelonës

Arthur Vermeeren bëhet prioriteti numër një i Barcelonës

La Liga
Arbnor Muja kontribuon me gol në fitoren e thellë të Antwerp

Arbnor Muja kontribuon me gol në fitoren e thellë të Antwerp

Ligat tjera
Goli i tij nuk i mjaftoi Anwerpit – statistikat e Arbnor Mujës ndaj Shakhtar Donetsk

Goli i tij nuk i mjaftoi Anwerpit – statistikat e Arbnor Mujës ndaj Shakhtar Donetsk

Liga e Kampionëve