LAJMI I FUNDIT:

Ansu Fati

221 Artikuj

Ansu Fati është në listën e Wolves

Ansu Fati është në listën e Wolves

Premier League
Agjenti Jorge Mendes mban takim me tre yje të Barcelonës për të definuar të ardhmen e tyre

Agjenti Jorge Mendes mban takim me tre yje të Barcelonës për të definuar të ardhmen e tyre

La Liga
Jorge Mendes pyete në aeroportin e Barcelonës për të ardhmen e Ansu Fatit

Jorge Mendes pyete në aeroportin e Barcelonës për të ardhmen e Ansu Fatit

La Liga
Lojtarët e ‘paprekshëm’ të Luis Enrique janë harruar në klubet e tyre

Lojtarët e ‘paprekshëm’ të Luis Enrique janë harruar në klubet e tyre

Ndërkombëtare
Pesë transferime, katër largime dhe një rikthim – “Barcelona e re” po merr formë

Pesë transferime, katër largime dhe një rikthim – “Barcelona e re” po merr formë

La Liga
Pesë lojtarët që synon t’i shesë Barcelona për ta rikthyer Messin

Pesë lojtarët që synon t’i shesë Barcelona për ta rikthyer Messin

La Liga
Tottenhami i gatshëm ta bëjë Ansu Fatin nënshkrimin më të shtrenjtë në historinë e klubit

Tottenhami i gatshëm ta bëjë Ansu Fatin nënshkrimin më të shtrenjtë në historinë e klubit

Premier League
Tre klube të mëdha evropiane lidhen me transferimin e Ansu Fatit

Tre klube të mëdha evropiane lidhen me transferimin e Ansu Fatit

La Liga
Barcelona përgatitet të shohë largimin e katër yjeve këtë verë

Barcelona përgatitet të shohë largimin e katër yjeve këtë verë

La Liga
Çmimi i shitjes së Ansu Fatit është problem për Barcelonën

Çmimi i shitjes së Ansu Fatit është problem për Barcelonën

La Liga
Barcelona ofron përditësim për lëndimin në gju të Ansu Fatit

Barcelona ofron përditësim për lëndimin në gju të Ansu Fatit

La Liga
Lewandowski i bërtiti në dhomën e zhveshjes shokut të skuadrës pas eliminimit nga Liga e Evropës

Lewandowski i bërtiti në dhomën e zhveshjes shokut të skuadrës pas eliminimit nga Liga e Evropës

Liga e Evropës
Fati është i vendosur për të qëndruar te Barcelona, pa marrë parasysh dyshimet e klubit

Fati është i vendosur për të qëndruar te Barcelona, pa marrë parasysh dyshimet e klubit

La Liga
Skuadrat e mëdha angleze duan transferimin e Ansu Fatit

Skuadrat e mëdha angleze duan transferimin e Ansu Fatit

La Liga
Ai supozohej të ishte ylli i ri i Barcelonës: Ansu Fati është i pakënaqur me minutat dhe çmimi i tij në treg po bie

Ai supozohej të ishte ylli i ri i Barcelonës: Ansu Fati është i pakënaqur me minutat dhe çmimi i tij në treg po bie

La Liga
Shtatë klube evropiane të interesuara për transferimin e Ansu Fatit

Shtatë klube evropiane të interesuara për transferimin e Ansu Fatit

La Liga
Xavi nuk i sheh në planet e tij: Barcelona vë në shitje tre yje

Xavi nuk i sheh në planet e tij: Barcelona vë në shitje tre yje

La Liga
Para se t’i bashkohej Barcelonës, Ansu Fati ishte në prova te gjiganti evropian

Para se t’i bashkohej Barcelonës, Ansu Fati ishte në prova te gjiganti evropian

La Liga
U pa si pasuesi i Messit, ndryshoi kombësinë dhe u cilësua si i pashitshëm – Barcelona ia cakton çmimin Ansu Fatit

U pa si pasuesi i Messit, ndryshoi kombësinë dhe u cilësua si i pashitshëm – Barcelona ia cakton çmimin Ansu Fatit

La Liga
Ansu Fati, Paulo Dybala, Alexandre-Arnold dhe shumë yje të tjerë që nuk kanë luajtur asnjë minutë në Kupën e Botës deri më tani

Ansu Fati, Paulo Dybala, Alexandre-Arnold dhe shumë yje të tjerë që nuk kanë luajtur asnjë minutë në Kupën e Botës deri më tani

Përfaqësueset
Nga Pedri e  Musiala te Saka, Bellingham dhe Gavi – 10 favoritët për të zgjedhur Golden Boy në “Katar 2022”

Nga Pedri e  Musiala te Saka, Bellingham dhe Gavi – 10 favoritët për të zgjedhur Golden Boy në “Katar 2022”

Përfaqësueset
Pak ditë para nisjes së Kupës ë Botës, Fati pëson aksident – një person përfundon në spital

Pak ditë para nisjes së Kupës ë Botës, Fati pëson aksident – një person përfundon në spital

Përfaqësueset
Barcelona me rekord të lojtarëve në Kupën e Botës – vetëm pesë lojtarë nuk iu ftuan në “Katar 2022”

Barcelona me rekord të lojtarëve në Kupën e Botës – vetëm pesë lojtarë nuk iu ftuan në “Katar 2022”

La Liga
La Masia konfirmon forcën e saj: Paraqiten shumë lojtarë në Katar 2022 që u rritën në akademi

La Masia konfirmon forcën e saj: Paraqiten shumë lojtarë në Katar 2022 që u rritën në akademi

La Liga