LAJMI I FUNDIT:

Al Nassr

430 Artikuj

Ronaldo do të ribashkohet me Alonson? Romano ofron një përditësim të ri mbi transferimin e mundshëm te Leverkuseni

Ronaldo do të ribashkohet me Alonson? Romano ofron një përditësim të ri mbi transferimin e mundshëm te Leverkuseni

Bundesliga
Cristiano Ronaldo thyen dy rekorde historike

Cristiano Ronaldo thyen dy rekorde historike

Ndërkombëtare
Pse Cristiano Ronaldo gjithmonë futet në një fushë futbolli me këmbën e djathtë

Pse Cristiano Ronaldo gjithmonë futet në një fushë futbolli me këmbën e djathtë

Ligat tjera
Ronaldo në Bundesliga? Gazetari i njohur përditëson të ardhmen e portugezit

Ronaldo në Bundesliga? Gazetari i njohur përditëson të ardhmen e portugezit

Bundesliga
Ronaldo lidhet me një kalim te Leverkuseni, por çfarë kishte thënë Alonso për portugezin

Ronaldo lidhet me një kalim te Leverkuseni, por çfarë kishte thënë Alonso për portugezin

Bundesliga
“Merre ose lëre”, Marco Reus ka dy oferta të mëdha në tavolinë para largimit nga Dortmundi

“Merre ose lëre”, Marco Reus ka dy oferta të mëdha në tavolinë para largimit nga Dortmundi

Bundesliga
Cristiano Ronaldo lidhet me një transferim shokues në klubin më në formë në Evropë

Cristiano Ronaldo lidhet me një transferim shokues në klubin më në formë në Evropë

Ndërkombëtare
Ish-legjenda e njohur e Real Madridit i bashkohet Ronaldos tek Al-Nassr

Ish-legjenda e njohur e Real Madridit i bashkohet Ronaldos tek Al-Nassr

Ligat tjera
Ronaldo vazhdon të dhurojë magji në fushë, shënon het-trik në fitoren e thellë të Al Nassr

Ronaldo vazhdon të dhurojë magji në fushë, shënon het-trik në fitoren e thellë të Al Nassr

Ligat tjera
A di të ndalet ky Ronaldo? Çfarë goli me këmbën e majtë

A di të ndalet ky Ronaldo? Çfarë goli me këmbën e majtë

Ligat tjera
Ronaldo merr një dënim ‘qesharak’ për shkak të kartonit të kuq dhe tentativës për të goditur gjyqtarin

Ronaldo merr një dënim ‘qesharak’ për shkak të kartonit të kuq dhe tentativës për të goditur gjyqtarin

Ligat tjera
Ronaldo largohet papritur nga Arabia Saudite dhe kthehet në Evropë?

Ronaldo largohet papritur nga Arabia Saudite dhe kthehet në Evropë?

Ndërkombëtare
Zbulohet lista e yjeve që sauditët duan të transferojnë këtë verë – shumica kanë lënë gjurmë në Evropë

Zbulohet lista e yjeve që sauditët duan të transferojnë këtë verë – shumica kanë lënë gjurmë në Evropë

Ligat tjera
Cristiano Ronaldo ka uruar myslimanët në mbarë botën për festën e Fitër Bajramit

Cristiano Ronaldo ka uruar myslimanët në mbarë botën për festën e Fitër Bajramit

Yjet
Ronaldo reagon pas gjestit të shëmtuar në Arabi, zbulohet se sa do të dënohet

Ronaldo reagon pas gjestit të shëmtuar në Arabi, zbulohet se sa do të dënohet

Ndërkombëtare
Ronaldo tentoi ta godasë me grusht gjyqtarin pasi u ndëshkua me karton të kuq ndaj Al Hilalit

Ronaldo tentoi ta godasë me grusht gjyqtarin pasi u ndëshkua me karton të kuq ndaj Al Hilalit

Ligat tjera
Ronaldo kompleton het-trikun e tij në pjesën e parë te Al Nassr, shton edhe dy asistime

Ronaldo kompleton het-trikun e tij në pjesën e parë te Al Nassr, shton edhe dy asistime

Ligat tjera
Të gjithë thonë se ka përfunduar si lojtar: Ronaldo me dy super gola për Al Nassrin nga gjuajtjet e lira

Të gjithë thonë se ka përfunduar si lojtar: Ronaldo me dy super gola për Al Nassrin nga gjuajtjet e lira

Ligat tjera
Cristiano Ronaldo shpërthen në Arabi, realizon het-trik brenda 22 minutave

Cristiano Ronaldo shpërthen në Arabi, realizon het-trik brenda 22 minutave

Ndërkombëtare
“Gishtat e tij po bërtasin për ndihmë”, tifozët tmerrohen nga këmbët e Ronaldos

“Gishtat e tij po bërtasin për ndihmë”, tifozët tmerrohen nga këmbët e Ronaldos

Ndërkombëtare
Klubet arabe sërish bëjnë ‘gjueti’ në Evropë, identifikohen dy yje si kandidatë potencial

Klubet arabe sërish bëjnë ‘gjueti’ në Evropë, identifikohen dy yje si kandidatë potencial

Ndërkombëtare
Cristiano Ronaldo zbulon emrat e tre favoritëve për të fituar Ligën e Kampionëve

Cristiano Ronaldo zbulon emrat e tre favoritëve për të fituar Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Ronaldo e ka bindur top lojtarin që ta refuzojë Inter Miamin dhe t’i bashkohet Al Nassrit

Ronaldo e ka bindur top lojtarin që ta refuzojë Inter Miamin dhe t’i bashkohet Al Nassrit

Ligat tjera
Përleshje e ashpër mes lojtarëve të Al Nassr dhe Al Ain – Ronaldo në qendër të saj

Përleshje e ashpër mes lojtarëve të Al Nassr dhe Al Ain – Ronaldo në qendër të saj

Ligat tjera