LAJMI I FUNDIT:

Air Albania

31 Artikuj

Policia e Shtetit sekuestron një numër të konsiderueshëm flakadanësh, kapsollash dhe lëndësh të tjera piroteknike

Policia e Shtetit sekuestron një numër të konsiderueshëm flakadanësh, kapsollash dhe lëndësh të tjera piroteknike

Shqipëri
Zbardhet shkaku i vdekjes së stjuardesës 24-vjeçare shqiptare pas mbërritjes në Angli

Zbardhet shkaku i vdekjes së stjuardesës 24-vjeçare shqiptare pas mbërritjes në Angli

Shqipëri
Humb jetën stjuardesa e “Air Albania” gjatë fluturimit Tiranë-Londër, kompania sqaron rrethanat

Humb jetën stjuardesa e “Air Albania” gjatë fluturimit Tiranë-Londër, kompania sqaron rrethanat

Shqipëri
“Është koha ime”, Marku zbulon kundërshtarin – i pret të gjithë shqiptarët në “Air Albania”

“Është koha ime”, Marku zbulon kundërshtarin – i pret të gjithë shqiptarët në “Air Albania”

Boks
VAR do të përdorët në Ligën e Konferencës nga ndeshjet gjysmëfinale

VAR do të përdorët në Ligën e Konferencës nga ndeshjet gjysmëfinale

Ligat tjera
Air Albania hap krahët për herë të parë drejt Bazelit

Air Albania hap krahët për herë të parë drejt Bazelit

Kosovë
Air Albania nis fluturimet Kukës-Bazel

Air Albania nis fluturimet Kukës-Bazel

Aeroporti Flatrat e Veriut
Edi Rama mbërrin në Beograd me një aeroplan të “Air Albania”

Edi Rama mbërrin në Beograd me një aeroplan të “Air Albania”

Shqipëri
Rama: Nisin fluturimet drejt Zyrihut e Stambollit nga Aeroporti i Kukësit

Rama: Nisin fluturimet drejt Zyrihut e Stambollit nga Aeroporti i Kukësit

Aeroporti Flatrat e Veriut
Nga Zyrihu në Kukës për 29 euro, “Air Albania” nis fluturimet nga 15 korriku

Nga Zyrihu në Kukës për 29 euro, “Air Albania” nis fluturimet nga 15 korriku

Shqipëri
Edi Rama merr dozën e dytë të vaksinës kundër COVID-19

Edi Rama merr dozën e dytë të vaksinës kundër COVID-19

Shqipëri
‘​Air Albania’ do të filloj fluturimet edhe drejt Londrës

‘​Air Albania’ do të filloj fluturimet edhe drejt Londrës

Shqipëri
Nga data 4 maj lehtësohen procedurat për riatdhesimin e qytetarëve shqiptarë të bllokuar jashtë kufijve

Nga data 4 maj lehtësohen procedurat për riatdhesimin e qytetarëve shqiptarë të bllokuar jashtë kufijve

Shqipëri
Riatdhesimi, ata që duan të kthehen në Shqipëri do të paguajnë 100 euro biletën e aeroplanit dhe gjysmën e shpenzimeve për karantinë

Riatdhesimi, ata që duan të kthehen në Shqipëri do të paguajnë 100 euro biletën e aeroplanit dhe gjysmën e shpenzimeve për karantinë

Shqipëri
Ndeshja e yjeve, ish-kampionë botërorë dhe evropianë në ‘Air Albania’

Ndeshja e yjeve, ish-kampionë botërorë dhe evropianë në ‘Air Albania’

Kombëtarja e Shqipërisë
‘Luajmë dhe rindërtojmë së bashku’ – iniciativa e FSHF-së për t’i ndihmuar të prekurit nga tërmeti në Shqipëri

‘Luajmë dhe rindërtojmë së bashku’ – iniciativa e FSHF-së për t’i ndihmuar të prekurit nga tërmeti në Shqipëri

Kombëtarja e Shqipërisë
Kombëtarja shqiptare e nisi dhe e mbylli vitin me humbje, Partizani kampion pas 26 viteve si dhe përurimi i ‘Air Albania’ ngjarjet e vitit në Shqipëri

Kombëtarja shqiptare e nisi dhe e mbylli vitin me humbje, Partizani kampion pas 26 viteve si dhe përurimi i ‘Air Albania’ ngjarjet e vitit në Shqipëri

Kombëtarja e Shqipërisë
Sot anulohen disa fluturime nga Aeroporti i Rinasit

Sot anulohen disa fluturime nga Aeroporti i Rinasit

Shqipëri
‘Rama ik, Rama ik’, tifozët thërrasin në kor kundër kryeministrit në ‘Air Albania’

‘Rama ik, Rama ik’, tifozët thërrasin në kor kundër kryeministrit në ‘Air Albania’

Shqipëri
Artistë të përzgjedhur do të performojnë në përurimin e Arenës Kombëtare – Era Istrefi bën hapjen me himnin e Kampionatit Botëror

Artistë të përzgjedhur do të performojnë në përurimin e Arenës Kombëtare – Era Istrefi bën hapjen me himnin e Kampionatit Botëror

Muzikë
Vendoset përfundimisht emri i stadiumit Kombëtar në Tiranë

Vendoset përfundimisht emri i stadiumit Kombëtar në Tiranë

Ndërkombëtare
Air Albania me aeroplanin “Migjeni” nis fluturimet drejt Italisë

Air Albania me aeroplanin “Migjeni” nis fluturimet drejt Italisë

Shqipëri
Të hënën fluturon aeroplani “Migjeni” i Air Albania

Të hënën fluturon aeroplani “Migjeni” i Air Albania

Shqipëri
Certifikohet Air Albania, pesë aeroportet ku do të fluturoj

Certifikohet Air Albania, pesë aeroportet ku do të fluturoj

Shqipëri