LAJMI I FUNDIT:

Arjola Demiri dhe Adriana Matoshi me veshje kombëtare në festën e Shqipërisë

Arjola Demiri dhe Adriana Matoshi me veshje kombëtare në festën e Shqipërisë

Sonte (e hënë) po zhvillohet ndeshja mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe në ‘Air Albania’.

Të pranishme në stadium janë edhe dy aktoret shumë të dashura për publikun, Arjola Demiri dhe Adriana Matoshi.


Ato kanë sjellë traditën në stadium, duke u shfaqur me veshje tradicionale shqiptare.

Foto: Screenshot/Instagram

“Për Kombëtaren sonte, Tropojë, Medvegjë dhe Kosovë”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

Të gjitha lajmet nga Adriana Matoshi
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Adriana Matoshi

Bukuroshet kanë marrë vëmendje me paraqitjen e tyre të veçantë, ndonëse imazhet i kanë shpërndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

Foto: Screenshot/Instagram

Në Tiranë do të jetë një festë të madhe, pas arritjes së kualifikimit për në Kampionatin Evropian që do të mbahet në verën e vitit 2024.

Shqipëria synon që këtë fazë kualifikuese ta mbyllë si lider i Grupit E me 15 pikë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Linda Halimi befason me deklarata të tjera: Lumbardhi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që unë të mos e ngacmoj në BBVK

Linda Halimi befason me deklarata të tjera: Lumbardhi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që unë të mos e ngacmoj në BBVK

Magazina
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
2 Ton dhe Stresi sjellin këngën e re

2 Ton dhe Stresi sjellin këngën e re "Fjalët e mia"

Magazina
Sherr në Big Brother VIP Kosova 2? Alaudin Hamiti del me një sqarim

Sherr në Big Brother VIP Kosova 2? Alaudin Hamiti del me një sqarim

Magazina
Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Magazina
Kalo në kategori