LAJMI I FUNDIT:

Xhuli Nura me paraqitje provokuese nga stadiumi ‘Air Albania’

Xhuli Nura me paraqitje provokuese nga stadiumi ‘Air Albania’

Është duke u zhvilluar loja ndërmjet Shqipërisë dhe Ishujve Faroe në Air Albania.

Atmofera në stadium është e mrekullueshme, ndërsa pjesë janë disa nga figurat publike.


E pranishme në stadium është edhe modelja e njohur nga Drenica, Xhuli Nura.

Foto: Screenshot/Instagram

Ajo ka ndarë disa pamje, ku shfaqet e veshur me një fanellë të Shqipërisë, duke mbajtur flamurin kombëtar.

Arjola Demiri dhe Adriana Matoshi me veshje kombëtare në festën e Shqipërisë
Lexo po ashtu Arjola Demiri dhe Adriana Matoshi me veshje kombëtare në festën e Shqipërisë

E njëjta shihet duke bërë disa lëvizje, teksa ka marrë vëmendje edhe me paraqitjen.

Foto: Screenshot/Instagram

“Me plisa drejt Berlinit”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

Pjesa e parë e kësaj ndeshje vlen të ceket se ka përfunduar pa gola. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Azem Gagica eliminohet nga Big Brother VIP Kosova 2, por i qëllon bileta kthyese

Azem Gagica eliminohet nga Big Brother VIP Kosova 2, por i qëllon bileta kthyese

Magazina
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Alba takon motrën në BBVK - i jep informacione nga jashtë teksa vazhdimisht ndërpritet nga Jonida

Alba takon motrën në BBVK - i jep informacione nga jashtë teksa vazhdimisht ndërpritet nga Jonida

Magazina

"Ky është sulm fizik" - publikohet materiali ku tregon incidentin mes Shqipes dhe Gani Gërmisë

Magazina

"Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar", Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK

Magazina
'Vëllai i Madh' merr një vendim për Ganiun dhe Shqipen pas përplasjes së tyre

'Vëllai i Madh' merr një vendim për Ganiun dhe Shqipen pas përplasjes së tyre

Magazina
Kalo në kategori