LAJMI I FUNDIT:
Adriano - Perandori

Adriano - Perandori

41 Artikuj

Legjenda braziliane Adriano ndahet nga gruaja pas 24 ditësh martesë

Legjenda braziliane Adriano ndahet nga gruaja pas 24 ditësh martesë

Yjet
Çfarë po ndodh me Adrianon? Ylli brazilian kthehet edhe një herë si protagonist për të keq – me birrë dhe i dehur mbi një motoçikletë

Çfarë po ndodh me Adrianon? Ylli brazilian kthehet edhe një herë si protagonist për të keq – me birrë dhe i dehur mbi një motoçikletë

Serie A
Adriano vazhdon me skandale, kapet duke vozitur pa leje dhe refuzon të bëjë testin e alkoolit

Adriano vazhdon me skandale, kapet duke vozitur pa leje dhe refuzon të bëjë testin e alkoolit

Ndërkombëtare
Kaka: Lukaku është sulmuesi më i mirë në botë, ma kujton Adrianon në vitet e arta

Kaka: Lukaku është sulmuesi më i mirë në botë, ma kujton Adrianon në vitet e arta

Ndërkombëtare
Lukaku tregon dashurinë e kamotshme për Interin, zgjedh golin më të mirë të tij dhe lojtarët më të mirë zikaltër të të gjitha kohërave

Lukaku tregon dashurinë e kamotshme për Interin, zgjedh golin më të mirë të tij dhe lojtarët më të mirë zikaltër të të gjitha kohërave

Serie A
Gabriel Jesus ka barazuar rekordin e golave të dy legjendave braziliane në Ligën e Kampionëve

Gabriel Jesus ka barazuar rekordin e golave të dy legjendave braziliane në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
‘Perandori’ vazhdon me jetën e tij të shthurur – dalin pamjet e Adrianos ku nuk mund të qëndrojë në këmbë nga dehja

‘Perandori’ vazhdon me jetën e tij të shthurur – dalin pamjet e Adrianos ku nuk mund të qëndrojë në këmbë nga dehja

Serie A
Bëhet realitet ëndrra e Lukakut për të biseduar me Adrianon: Së bashku do të shënonim 70 gola në sezon

Bëhet realitet ëndrra e Lukakut për të biseduar me Adrianon: Së bashku do të shënonim 70 gola në sezon

Serie A
Tifozët listojnë lojtarët që nuk e kanë përmbushur potencialin që kishin – në listë është edhe Adnan Januzaj

Tifozët listojnë lojtarët që nuk e kanë përmbushur potencialin që kishin – në listë është edhe Adnan Januzaj

Ndërkombëtare
Video që tregojnë se në kulmin e karrierës së tij, Adriano ishte i pandalshëm

Video që tregojnë se në kulmin e karrierës së tij, Adriano ishte i pandalshëm

Serie A
Lukaku zbulon derbin e preferuar të Interit ndaj Milanit dhe dy idhujt e tij zikaltër

Lukaku zbulon derbin e preferuar të Interit ndaj Milanit dhe dy idhujt e tij zikaltër

Serie A
Tetë sulmuesit më të fuqishëm në futbollin modern – nga Adriano e Drogba te Ibrahimovic

Tetë sulmuesit më të fuqishëm në futbollin modern – nga Adriano e Drogba te Ibrahimovic

Ndërkombëtare
Pacolli priti në takim delegecionin e Fondit të Ballkanit Perendimor, diskutuan për ngritjen e kontributeve financiare

Pacolli priti në takim delegecionin e Fondit të Ballkanit Perendimor, diskutuan për ngritjen e kontributeve financiare

Të Tjera
Adriano: Me Icardin do ishim një dyshe e mrekullueshme, Moratti si një baba i dytë për mua – Zanetti shembull

Adriano: Me Icardin do ishim një dyshe e mrekullueshme, Moratti si një baba i dytë për mua – Zanetti shembull

Serie A
Adriano rrëfen për momentet më të vështira në karrierën e tij: Më vonë e kuptova se miqtë e mi më kishin dërguar në vende ku nuk është dashur

Adriano rrëfen për momentet më të vështira në karrierën e tij: Më vonë e kuptova se miqtë e mi më kishin dërguar në vende ku nuk është dashur

Serie A
Barcelona mund t’ia ketë ‘vjedhur’ Malcomin nga dora Monchit të Romës, por drejtori sportiv sa ishte te Sevilla ua kishte marrë milionat katalunasve

Barcelona mund t’ia ketë ‘vjedhur’ Malcomin nga dora Monchit të Romës, por drejtori sportiv sa ishte te Sevilla ua kishte marrë milionat katalunasve

La Liga
Hospitalizohet Adriano, lëndoi dorën dhe plaga iu infektua  

Hospitalizohet Adriano, lëndoi dorën dhe plaga iu infektua  

Sport
Lojtarët e famshëm brazilian që u rritën në ‘Favela’

Lojtarët e famshëm brazilian që u rritën në ‘Favela’

Ndërkombëtare
‘Perandori’ Adriano rikthehet në fushë, shënon gol dhe bënë dy asistime në ndeshje miqësore (Video)

‘Perandori’ Adriano rikthehet në fushë, shënon gol dhe bënë dy asistime në ndeshje miqësore (Video)

Ndërkombëtare
Ronaldo: Adriano mund të bëhej fenomen si brazilianët e tjerë

Ronaldo: Adriano mund të bëhej fenomen si brazilianët e tjerë

Përfaqësueset
Gabim në vlerësim: 13 lojtarët që Interi i largoi më shpejt sa që duhej (Foto/Video)

Gabim në vlerësim: 13 lojtarët që Interi i largoi më shpejt sa që duhej (Foto/Video)

Arbios Kryeziu
Adriano po i rikthehet futbollit

Adriano po i rikthehet futbollit

Serie A
Adriano rrëfen depresionin pas vdekjes së babait, kërkon t’i kthehet përsëri fushave të blerta

Adriano rrëfen depresionin pas vdekjes së babait, kërkon t’i kthehet përsëri fushave të blerta

Ndërkombëtare
Adriano flet për fotografinë me kriminelin e shumë kërkuar brazilian: Historia nuk do të përfundoj këtu (Foto)

Adriano flet për fotografinë me kriminelin e shumë kërkuar brazilian: Historia nuk do të përfundoj këtu (Foto)

Ndërkombëtare