LAJMI I FUNDIT:

Ajo banesa/zyra me qira që të gjithë e duan tek “Kafet e Vogla” është e lirë për një super çmim, mos e lësho si mundësi ID-112

Banesë me sipërfaqe  83.52 m² lëshohet me qira. Kjo banesë  gjendet tek “Kafet e Vogla” në Prishtinë dhe mund të shfrytëzohet për banim ose si zyre.

Banesa ka një sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi, korridorin dhe një banjo, ndërsa çmimi i qirasë për muaj është me zbritje nga 800 € në 650 € në këtë çmim përfshihet edhe garazha.

BANESË ME QIRA

Sipërfaqja 83.52 m²

Salloni me kuzhinë

2 Dhoma gjumi

Korridori

Banjo

Garazha

Mund të shfrytëzohet për banim ose si zyre.

ID-112

Shëtitja virtuale 3D

Për më shumë informacion kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90

Artikull i sponzorizuar

Më shumë