LAJMI I FUNDIT:

Marketing - Faqja 61

Filloni rrugëtimin drejt karrierës së ëndrrave tuaja me Telegrafi Jobs!

Filloni rrugëtimin drejt karrierës së ëndrrave tuaja me Telegrafi Jobs!

Telegrafi Jobs
Fakulteti Ekonomik dhe Devolli Group me marrëveshje të rëndësishme – mundësi punësimi për studentët

Fakulteti Ekonomik dhe Devolli Group me marrëveshje të rëndësishme – mundësi punësimi për studentët

Devolli Group
Vitamer-ks.com – dyqani online më i sigurt për blerjen e suplementeve më të mira pa efekte anësore

Vitamer-ks.com – dyqani online më i sigurt për blerjen e suplementeve më të mira pa efekte anësore

Vitamer
I projektuar për secilën stinë, kompleksi Linda në Fushë Kosovë – vendbanimi që ju thërret për të jetuar në të

I projektuar për secilën stinë, kompleksi Linda në Fushë Kosovë – vendbanimi që ju thërret për të jetuar në të

Al Trade Center
Ofertë ekskluzive për një përvojë të jashtëzakonshme të elegancës dhe performancës

Ofertë ekskluzive për një përvojë të jashtëzakonshme të elegancës dhe performancës

Marketing
Pse nevojiten pompat SHIMGE gjatë stinës së verës

Pse nevojiten pompat SHIMGE gjatë stinës së verës

HART POINT 16-17
Vlora Marina, projekti që po transformon turizmin elitar në Shqipëri!

Vlora Marina, projekti që po transformon turizmin elitar në Shqipëri!

Vlora Marina
Qumështorja VITA me prezantim të niveleve evropiane në VET Samit 2023 – prezent edhe Kryeministri Kurti

Qumështorja VITA me prezantim të niveleve evropiane në VET Samit 2023 – prezent edhe Kryeministri Kurti

Marketing
Hotelet më të kërkuara tani në SUPER ZBRITJE

Hotelet më të kërkuara tani në SUPER ZBRITJE

Max Travel
Ftesë për aplikim/ofertim – “Infrastruktura nëntokësore në projektet e Ipkos”.

Ftesë për aplikim/ofertim – “Infrastruktura nëntokësore në projektet e Ipkos”.

IPKO
Rekomandimet e UNFPA – gjashtë përbërës esencial për familje më të forta

Rekomandimet e UNFPA – gjashtë përbërës esencial për familje më të forta

Marketing
Edhe pak vende kanë mbetur për ofertën e qershorit nga Gjermania, Zvicra, Suedia dhe Sllovenia drejt Prishtinës

Edhe pak vende kanë mbetur për ofertën e qershorit nga Gjermania, Zvicra, Suedia dhe Sllovenia drejt Prishtinës

Prishtina Ticket
Promovim pa pagesë për biznese

Promovim pa pagesë për biznese

VERPO
NOA, institucioni financiar me 25 vite eksperiencë në tregun shqiptar tashmë edhe në Prishtinë – Kosovë

NOA, institucioni financiar me 25 vite eksperiencë në tregun shqiptar tashmë edhe në Prishtinë – Kosovë

Noa.Financojmë Kosovë
Ku inxhinieria takon artin – Moto Kaçandolli prezanton Ducatin në mënyrë unike

Ku inxhinieria takon artin – Moto Kaçandolli prezanton Ducatin në mënyrë unike

Kaçandolli
Bashkohuni me Telegrafi Jobs në edicionin e 8-të të Panairin Kombëtar të Punës për mundësi të arta të punësimit

Bashkohuni me Telegrafi Jobs në edicionin e 8-të të Panairin Kombëtar të Punës për mundësi të arta të punësimit

Telegrafi Jobs
Shpëtoni nga kufijtë e jetës së përditshme dhe përqafoni bukurinë e natyrës me Throne Sport Kosova

Shpëtoni nga kufijtë e jetës së përditshme dhe përqafoni bukurinë e natyrës me Throne Sport Kosova

ThroneSportKosova
SMEG – kuzhina italiane në shtëpinë tuaj!

SMEG – kuzhina italiane në shtëpinë tuaj!

smeg
Bashkëpunimi midis Arizona State University dhe Uni Universum International College: Një hap drejt edukimit global

Bashkëpunimi midis Arizona State University dhe Uni Universum International College: Një hap drejt edukimit global

Kolegji Universum
Tre hapat që duhet t’i ndjekni nëse dëshironi të hapni një biznes të ri

Tre hapat që duhet t’i ndjekni nëse dëshironi të hapni një biznes të ri

Pyper
Wild Futures – ngjarje për Digital Creativity, Digital Marketing, Data Science dhe Project Management

Wild Futures – ngjarje për Digital Creativity, Digital Marketing, Data Science dhe Project Management

Jungle
“Një robot për çdo fëmijë”, ka për qëllim digjitalizimin e shkollave fillore publike të Kosovës

“Një robot për çdo fëmijë”, ka për qëllim digjitalizimin e shkollave fillore publike të Kosovës

KosovaIdeas
Universi i Green Steam Detailing nuk mbaron!

Universi i Green Steam Detailing nuk mbaron!

Green Steam
Bashkohuni në Samitin e parë për ESG, për t’u bërë pjesë e tranzicionin drejt Ekonomisë së Gjelbër!

Bashkohuni në Samitin e parë për ESG, për t’u bërë pjesë e tranzicionin drejt Ekonomisë së Gjelbër!

Marketing