LAJMI I FUNDIT:

Zubin Potok

126 Artikuj

Konvertimi i targave në RKS – digjet edhe një veturë në Zubin Potok

Konvertimi i targave në RKS – digjet edhe një veturë në Zubin Potok

Kronika e Zezë
Gjendet i vdekur një person në Zubin Potok, dyshohet për vetëvrasje

Gjendet i vdekur një person në Zubin Potok, dyshohet për vetëvrasje

Kronika e Zezë
Vetëm 12 serbë të Kosovës i regjistruan veturat me targa “RKS”

Vetëm 12 serbë të Kosovës i regjistruan veturat me targa “RKS”

Kosovë
Vdes një person në Zubin Potok, rasti nën hetim

Vdes një person në Zubin Potok, rasti nën hetim

Kronika e Zezë
Dëmtojnë kabllon optike në Uglar të Zubin Potokut, Policia heton rastin

Dëmtojnë kabllon optike në Uglar të Zubin Potokut, Policia heton rastin

Siguri
Baza e re e Policisë së Kosovës në Zubin Potok, foto nga vizita e Kurtit dhe Sveçlës

Baza e re e Policisë së Kosovës në Zubin Potok, foto nga vizita e Kurtit dhe Sveçlës

Kosovë
Përfundon takimi i kryetarëve të komunave të veriut, këto janë kërkesat e tyre

Përfundon takimi i kryetarëve të komunave të veriut, këto janë kërkesat e tyre

Elfije Boletini
Sulmet ndaj Policisë së Kosovës, Sveçla: Grupet ilegale serbe po mundohen të na pengojnë të kryejmë detyrën tonë

Sulmet ndaj Policisë së Kosovës, Sveçla: Grupet ilegale serbe po mundohen të na pengojnë të kryejmë detyrën tonë

Kosovë
Sulmi në Ujman – 10 plumba në drejtim të barkës së policisë

Sulmi në Ujman – 10 plumba në drejtim të barkës së policisë

Kosovë
Serbët vendosin barrikada në veri – bllokohen mërgimtarët që ishin duke ardhur në Kosovë

Serbët vendosin barrikada në veri – bllokohen mërgimtarët që ishin duke ardhur në Kosovë

Kosovë
Aksident në Zubin Potok, vdes një person

Aksident në Zubin Potok, vdes një person

Kronika e Zezë
Në Zubin Potok, zbulohet laboratori ku kultivohej kanabis – sekuestrohen 50 kg marihuanë dhe arrestohen 6 persona

Në Zubin Potok, zbulohet laboratori ku kultivohej kanabis – sekuestrohen 50 kg marihuanë dhe arrestohen 6 persona

Kosovë
Ende nuk është zbardhur se kush ia vuri flakën kamionëve në Zubin Potok

Ende nuk është zbardhur se kush ia vuri flakën kamionëve në Zubin Potok

Kosovë
Djegia e dy kamionëve në Zubin Potok, policia jep detaje

Djegia e dy kamionëve në Zubin Potok, policia jep detaje

Kronika e Zezë
Digjen dy kamionë në pronësi të shqiptarëve në Zubin Potok

Digjen dy kamionë në pronësi të shqiptarëve në Zubin Potok

Kosovë
Ndalohet kamioni me 56 copë bagëti në Zubin Potok, pronari tentoi t’i fuste ilegalisht në Kosovë

Ndalohet kamioni me 56 copë bagëti në Zubin Potok, pronari tentoi t’i fuste ilegalisht në Kosovë

Kronika e Zezë
Sulmohet fizikisht një femër në Zubin Potok

Sulmohet fizikisht një femër në Zubin Potok

Kronika e Zezë
Ministri Krasniqi viziton Zyrën për Komunitete në Zubin Potok dhe disa pika doganore

Ministri Krasniqi viziton Zyrën për Komunitete në Zubin Potok dhe disa pika doganore

Kosovë
Gjendet pa shenja jete një person në Zubin Potok

Gjendet pa shenja jete një person në Zubin Potok

Kronika e Zezë
Persona të panjohur vendosin pjesë metalike me skaje të mprehta në rrugët e Zubin Potokut

Persona të panjohur vendosin pjesë metalike me skaje të mprehta në rrugët e Zubin Potokut

Kronika e Zezë
Rreth 7 mijë euro u grabiten nga tre persona të armatosur e të maskuar në Zubin Potok

Rreth 7 mijë euro u grabiten nga tre persona të armatosur e të maskuar në Zubin Potok

Kronika e Zezë
Arrestohet një person në Zubin Potok, kishte ngarkuar 20 krerë dele pa dokumentacion

Arrestohet një person në Zubin Potok, kishte ngarkuar 20 krerë dele pa dokumentacion

Kronika e Zezë
Kush i kontrollon kamerat e vendosura në disa lokacione në veri të Kosovës?

Kush i kontrollon kamerat e vendosura në disa lokacione në veri të Kosovës?

Siguri
Aksioni në Zubin Potok, Sveçla: Policia e Kosovës është duke zhvilluar hetime për rrjedhje të informatës zyrtare

Aksioni në Zubin Potok, Sveçla: Policia e Kosovës është duke zhvilluar hetime për rrjedhje të informatës zyrtare

Siguri