LAJMI I FUNDIT:

Ylber Ramadani

54 Artikuj

Ramadani: Ndaj Romës merituam më shumë, në Evropian dua ta mposhti Italinë

Ramadani: Ndaj Romës merituam më shumë, në Evropian dua ta mposhti Italinë

Serie A
“Nëse nuk shkoj në Euro 2024, do të jem tifoz” – Ramadani flet para takimit me Suedinë

“Nëse nuk shkoj në Euro 2024, do të jem tifoz” – Ramadani flet para takimit me Suedinë

Kombëtarja e Shqipërisë
“Tre gola janë shumë, iu kërkoj falje tifozëve” – Ramadani flet pas humbjes ndaj Kilit

“Tre gola janë shumë, iu kërkoj falje tifozëve” – Ramadani flet pas humbjes ndaj Kilit

Kombëtarja e Shqipërisë
Atmosferë e mirë në Kombëtaren e Shqipërisë, tre lojtarë kërcejnë me këngën e bërë virale

Atmosferë e mirë në Kombëtaren e Shqipërisë, tre lojtarë kërcejnë me këngën e bërë virale

Kombëtarja e Shqipërisë
Përditësim i vlerave nga Transfermarkt: Ibrahimovic, Asllani e Ramadani me rritje të konsiderueshme, por jo edhe Rrahmani

Përditësim i vlerave nga Transfermarkt: Ibrahimovic, Asllani e Ramadani me rritje të konsiderueshme, por jo edhe Rrahmani

Serie A
Shënoi golin vendimtar dhe kishte statistika të mira, Ramadani me dedikim

Shënoi golin vendimtar dhe kishte statistika të mira, Ramadani me dedikim

Serie A
Ylber Ramadani i sjell fitoren Lecces, shënon super gol ndaj Frosinones

Ylber Ramadani i sjell fitoren Lecces, shënon super gol ndaj Frosinones

Serie A
Ramadani: Kundërshtarë të fortë, por Shqipëria nuk do të dorëzohet

Ramadani: Kundërshtarë të fortë, por Shqipëria nuk do të dorëzohet

Kombëtarja e Shqipërisë
“Gjermania o mor’ vllazën nuk është si përpara”, festa e futbollistëve kuq e zi vazhdoi edhe në aeroport

“Gjermania o mor’ vllazën nuk është si përpara”, festa e futbollistëve kuq e zi vazhdoi edhe në aeroport

Kombëtarja e Shqipërisë
Me Adem Jasharin në gjoks, Ylber Ramadani feston kualifikimin: Kemi bërë krenarë familjen, të gjithë shqiptarët

Me Adem Jasharin në gjoks, Ylber Ramadani feston kualifikimin: Kemi bërë krenarë familjen, të gjithë shqiptarët

Kombëtarja e Shqipërisë
“Është një motiv shumë i madh”, Ylber Ramadani zbulon bisedimet me Interin

“Është një motiv shumë i madh”, Ylber Ramadani zbulon bisedimet me Interin

Serie A
Ramadani pas fitores ndaj Çekisë: Është natë e madhe për të gjithë

Ramadani pas fitores ndaj Çekisë: Është natë e madhe për të gjithë

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Çekisë – Sylvinho me tri ndryshime

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Çekisë – Sylvinho me tri ndryshime

Kombëtarja e Shqipërisë
Ramadani flet para përballjes me Çekinë: Pa eufori, në fushë për rezultat pozitiv

Ramadani flet para përballjes me Çekinë: Pa eufori, në fushë për rezultat pozitiv

Kombëtarja e Shqipërisë
Paratë e shpenzuara mirë: 12 nga marrëveshjet më të mira të transferimeve këtë verë – Ramadani dhe Messi në listë

Paratë e shpenzuara mirë: 12 nga marrëveshjet më të mira të transferimeve këtë verë – Ramadani dhe Messi në listë

Ndërkombëtare
Ramadani pas fitores së Shqipërisë: I tash trajnerit nuk kam problem ta ruaj Zielinskin, e dija që do të fitonim

Ramadani pas fitores së Shqipërisë: I tash trajnerit nuk kam problem ta ruaj Zielinskin, e dija që do të fitonim

Kombëtarja e Shqipërisë
Përballja me Çekinë, Sylvinho skicon formacionin e Shqipërisë

Përballja me Çekinë, Sylvinho skicon formacionin e Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Top transferimet e lojtarëve shqiptarë në këtë afat kalimtar – disa kushtuan miliona euro

Top transferimet e lojtarëve shqiptarë në këtë afat kalimtar – disa kushtuan miliona euro

Ligat tjera
Futbolli kosovar ‘minierë’ për futbollistë – në listat e Glihas dhe Sylvinhos janë 14 lojtarë që janë krijuar në Kosovë  

Futbolli kosovar ‘minierë’ për futbollistë – në listat e Glihas dhe Sylvinhos janë 14 lojtarë që janë krijuar në Kosovë  

Lavdim Pireva
Ramadani: Te Lecce kam ardhur për të lënë gjurmë

Ramadani: Te Lecce kam ardhur për të lënë gjurmë

Serie A
Ylber Ramadani: Dua të lë gjurmë te Lecce si Hjulmand, refuzova Veronën

Ylber Ramadani: Dua të lë gjurmë te Lecce si Hjulmand, refuzova Veronën

Serie A
Zyrtare: Ylber Ramadani transferohet te Lecce

Zyrtare: Ylber Ramadani transferohet te Lecce

Serie A
Lecce zyrtarizon afrimin e Ylber Ramadanit, mesfushori shqiptar do t’i nënshtrohet sot vizitave mjekësore

Lecce zyrtarizon afrimin e Ylber Ramadanit, mesfushori shqiptar do t’i nënshtrohet sot vizitave mjekësore

Serie A
Aberdeen refuzon ofertën e Lecces për Ylber Ramadanin, një tjetër skuadër italiane tenton transferimin e mesfushorit shqiptar

Aberdeen refuzon ofertën e Lecces për Ylber Ramadanin, një tjetër skuadër italiane tenton transferimin e mesfushorit shqiptar

Serie A