LAJMI I FUNDIT:
Yann Sommer

Yann Sommer

29 Artikuj

Nagelsmann nuk u përshëndet nga plotë 14 futbollistë të Bayernit, ndër ta edhe shumë senator të ekipit

Nagelsmann nuk u përshëndet nga plotë 14 futbollistë të Bayernit, ndër ta edhe shumë senator të ekipit

Bundesliga
Sommer gabon rëndë para porte, por De Ligt shpëtoi një gol të sigurt

Sommer gabon rëndë para porte, por De Ligt shpëtoi një gol të sigurt

Liga e Kampionëve
Borussia M’gladbach tallet me Bayern Munichun duke e përdorur një foto të Olivier Khan

Borussia M’gladbach tallet me Bayern Munichun duke e përdorur një foto të Olivier Khan

Bundesliga
Top 10 transferimet më të mira të janarit në të gjithë Evropën

Top 10 transferimet më të mira të janarit në të gjithë Evropën

Ndërkombëtare
Granit Xhaka shpallet futbollisti zviceran i vitit 2022

Granit Xhaka shpallet futbollisti zviceran i vitit 2022

Ndërkombëtare
Zyrtare: Yann Sommer transferohet te Bayern Munich

Zyrtare: Yann Sommer transferohet te Bayern Munich

Bundesliga
Yann Sommer do të kalojë te Bayern Munich, pasi Manuel Neuer theu këmbën

Yann Sommer do të kalojë te Bayern Munich, pasi Manuel Neuer theu këmbën

Bundesliga
Sommer te Bayerni, zyrtarizimi është çështje ditësh

Sommer te Bayerni, zyrtarizimi është çështje ditësh

Bundesliga
“Arma sekrete” e Zvicrës që pritet të shkaktojë sensacion në Kampionatin Botëror

“Arma sekrete” e Zvicrës që pritet të shkaktojë sensacion në Kampionatin Botëror

Përfaqësueset
Askush si ai në Bundesliga – portieri Yann Sommer bëri 19 pritje ndaj Bayern Munich, rekord në vete

Askush si ai në Bundesliga – portieri Yann Sommer bëri 19 pritje ndaj Bayern Munich, rekord në vete

Bundesliga
Bayern Munich 1-1 Borussia Moenchegladbach, notat e lojtarëve: Yann Sommer me vlerësim maksimal

Bayern Munich 1-1 Borussia Moenchegladbach, notat e lojtarëve: Yann Sommer me vlerësim maksimal

Bundesliga
Pak kush mund ta besoj pritjen që ka bërë Yann Sommer ndaj Mainzit

Pak kush mund ta besoj pritjen që ka bërë Yann Sommer ndaj Mainzit

Bundesliga
Notat e lojtarëve, B. M’gladbach 5-0 Bayern Munich: Sommer dhe Embolo shkëlqejnë, Neuer dështim i madh

Notat e lojtarëve, B. M’gladbach 5-0 Bayern Munich: Sommer dhe Embolo shkëlqejnë, Neuer dështim i madh

Bundesliga
Më shumë se 240,000 njerëz nënshkruajnë peticionin për përsëritjen e ndeshjes Francë – Zvicër

Më shumë se 240,000 njerëz nënshkruajnë peticionin për përsëritjen e ndeshjes Francë – Zvicër

Përfaqësueset
Arsyeja pse portierët e Zvicrës stërviten me syze të diellit, ato janë shumë më speciale sa që duken në shikim të parë

Arsyeja pse portierët e Zvicrës stërviten me syze të diellit, ato janë shumë më speciale sa që duken në shikim të parë

Përfaqësueset
Roma po mendon transferimin e Yann Sommer

Roma po mendon transferimin e Yann Sommer

Serie A
Zvicër 1-1 Spanjë, notat Xhakës, Shaqirit, Mehmedit dhe të tjerëve

Zvicër 1-1 Spanjë, notat Xhakës, Shaqirit, Mehmedit dhe të tjerëve

Përfaqësueset
Ramos humbet penalltinë e dytë radhazi ndaj Zvicrës, Sommer ia ‘kapë si mollë’

Ramos humbet penalltinë e dytë radhazi ndaj Zvicrës, Sommer ia ‘kapë si mollë’

Përfaqësueset
Pas 25 konkretizimeve radhazi, Sergio Ramos humbet një penallti

Pas 25 konkretizimeve radhazi, Sergio Ramos humbet një penallti

Përfaqësueset
Teknologjia e vijës së portës e mori në qafë Bayern Munichun – gabimi i Sommer që u përmirësua brenda një sekonde

Teknologjia e vijës së portës e mori në qafë Bayern Munichun – gabimi i Sommer që u përmirësua brenda një sekonde

Bundesliga
Monchengladbach 1-5 Bayern: Notat e lojtarëve, Lewandowski ylli

Monchengladbach 1-5 Bayern: Notat e lojtarëve, Lewandowski ylli

Bundesliga
Barcelona interesohet për Yann Sommer

Barcelona interesohet për Yann Sommer

Bundesliga
Gladbach 2-1 Bayern, notat e lojtarëve (Foto)

Gladbach 2-1 Bayern, notat e lojtarëve (Foto)

Serie A
Stërvitja e veçantë e portierëve zviceranë me syze, por çfarë efekti kanë ato? (Foto)

Stërvitja e veçantë e portierëve zviceranë me syze, por çfarë efekti kanë ato? (Foto)

Përfaqësueset