LAJMI I FUNDIT:

YA NINA

13 Artikuj

Ya Nina vjen me këngën e re “Ment e mia”

Ya Nina vjen me këngën e re “Ment e mia”

Muzikë
Ya Nina të premten sjell këngën e re “Ment e mia”

Ya Nina të premten sjell këngën e re “Ment e mia”

Muzikë
Nga Kalifornia në Kosovë – kush është Ya Nina, emri i ri i skenës muzikore shqiptare?

Nga Kalifornia në Kosovë – kush është Ya Nina, emri i ri i skenës muzikore shqiptare?

Egzona Shigjeqi
Dafina Zeqiri dhe Ya Nina publikojnë “Nasty x see me”

Dafina Zeqiri dhe Ya Nina publikojnë “Nasty x see me”

Muzikë
Dafina Zeqiri ndan imazhe të reja nga xhirimet e videoklipit me Ya Ninan

Dafina Zeqiri ndan imazhe të reja nga xhirimet e videoklipit me Ya Ninan

Muzikë
Dafina Zeqiri paralajmëron bashkëpunimin e ri të albumit “Unë jam ajo” me YA NINA

Dafina Zeqiri paralajmëron bashkëpunimin e ri të albumit “Unë jam ajo” me YA NINA

Muzikë
Elinel dhe YA NINA sjellin këngën e re “Rich”

Elinel dhe YA NINA sjellin këngën e re “Rich”

Muzikë
YA NINA sjell këngën e re “Spliff”

YA NINA sjell këngën e re “Spliff”

Muzikë
Ya Nina – këngëtarja e re e tregut muzikor që premton shumë

Ya Nina – këngëtarja e re e tregut muzikor që premton shumë

Muzikë
Ya Nina publikon këngën e re “Merri”

Ya Nina publikon këngën e re “Merri”

Muzikë
YA NINA sjell këngët “A po don/Kiss Kiss”

YA NINA sjell këngët “A po don/Kiss Kiss”

Muzikë
Cricket dhe YA NINA publikojnë këngën “Nesër”

Cricket dhe YA NINA publikojnë këngën “Nesër”

Muzikë
Cricket sjell “Pack Your Things” në bashkëpunim me YA NINA

Cricket sjell “Pack Your Things” në bashkëpunim me YA NINA

Muzikë