LAJMI I FUNDIT:

Cricket dhe YA NINA publikojnë këngën “Nesër”

Cricket dhe YA NINA publikojnë këngën “Nesër”
Foto: Screenshot/YouTube

Producenti i njohur, Cricket dhe artistja e re, YA NINA kanë lanuar projektin më të ri muzikor.

Dyshja kanë bashkuar forcat për lansimin e këngës me emrin “Nesër” që erdhi e shoqëruara edhe me klip.


Për muzikën e projektit u kujdes Cricket, ndërsa masterizimi nga Lorenc Aliaj.

Foto: Screenshot/YouTube

Ndërsa, videoja shoqëruese e këngës i është besuar regjisorit Uliks Dardani.

Cricket sjell “Pack Your Things” në bashkëpunim me YA NINA
Lexo po ashtu Cricket sjell “Pack Your Things” në bashkëpunim me YA NINA

Kënga “Nesër” tashmë gjendet në të gjitha platformat përfshirë YouTuben dhe padyshim do të pritet mirë nga fansat e tyre.

Kujtojmë që dyshja njihen edhe për bashkëpunime të tjera, i fundit është “Pack Your Things”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Aktorja me famë botërore Taraji Henson shfaqet me kreacion të stilistes shqiptare Vlora Mustafa

Aktorja me famë botërore Taraji Henson shfaqet me kreacion të stilistes shqiptare Vlora Mustafa

Magazina
Dënohet me burg aktorja Rudina Dembacaj, falsifikoi nënshkrimin e ish-burrit për të nxjerrë vajzën jashtë vendit

Dënohet me burg aktorja Rudina Dembacaj, falsifikoi nënshkrimin e ish-burrit për të nxjerrë vajzën jashtë vendit

Magazina
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
“Çka është kjo, nuk përgjigjem dot” - pyetja që e nervozoi Bleron në ‘Darkën e të Nominuarve’

“Çka është kjo, nuk përgjigjem dot” - pyetja që e nervozoi Bleron në ‘Darkën e të Nominuarve’

Magazina
“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

Magazina
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Kalo në kategori