LAJMI I FUNDIT:

Xhuli Nura

195 Artikuj

Reagimi i Xhulit pas Big Brother VIP Kosova: Unë e kam fituar çmimin më të madh, publikun

Reagimi i Xhulit pas Big Brother VIP Kosova: Unë e kam fituar çmimin më të madh, publikun

Yjet
Xhuli nuk doli fituese e BBVK, reagon Arbenita Ismajli: Edhe një herë tjetër drejtësia nuk shkon në vend

Xhuli nuk doli fituese e BBVK, reagon Arbenita Ismajli: Edhe një herë tjetër drejtësia nuk shkon në vend

Yjet
Leonora Jakupi për Stresin dhe Xhulin: Kryefjala e Big Brother VIP Kosova

Leonora Jakupi për Stresin dhe Xhulin: Kryefjala e Big Brother VIP Kosova

Yjet
Arta Bajrami e zhgënjyer që Xhuli nuk doli fituese e Big Brother VIP Kosova: Është bota e meshkujve

Arta Bajrami e zhgënjyer që Xhuli nuk doli fituese e Big Brother VIP Kosova: Është bota e meshkujve

Yjet
Xhuli Nura, e eliminuara e radhës nga Big VIP Kosova

Xhuli Nura, e eliminuara e radhës nga Big VIP Kosova

Yjet
Nata finale – Xhuli Nura merr mbështetje të madhe nga familja në Finlandë, vëllai ia bën dhuratë një unazë gjatë takimit emocionues në BBVK

Nata finale – Xhuli Nura merr mbështetje të madhe nga familja në Finlandë, vëllai ia bën dhuratë një unazë gjatë takimit emocionues në BBVK

Yjet
Përfundon edicioni i parë i BBVK me Stresin fitues – Gjithçka që ndodhi në finalen e madhe

Përfundon edicioni i parë i BBVK me Stresin fitues – Gjithçka që ndodhi në finalen e madhe

TV / Film
Pak orë nga finalja e madhe – Xhuli Nura premtoi 150 mijë euro për ‘shoqatën e grave’ dhe pushim falas për banorët nëse e fiton Big Brotherin

Pak orë nga finalja e madhe – Xhuli Nura premtoi 150 mijë euro për ‘shoqatën e grave’ dhe pushim falas për banorët nëse e fiton Big Brotherin

Yjet
Xhuli Nura pyet banorët për kryeqytetin e Zelandës së Re: Nuk e di as unë

Xhuli Nura pyet banorët për kryeqytetin e Zelandës së Re: Nuk e di as unë

Yjet
Mbyllet sondazhi i madh i Telegrafit për finalen e BBVK me mbi 40 mijë vota – kush është fituesi që prin bindshëm me përqindje

Mbyllet sondazhi i madh i Telegrafit për finalen e BBVK me mbi 40 mijë vota – kush është fituesi që prin bindshëm me përqindje

TV / Film
“Ti nuk je burrë mjaftueshëm” – Xhuli dhe Stresi vazhdojnë debatet e ashpra

“Ti nuk je burrë mjaftueshëm” – Xhuli dhe Stresi vazhdojnë debatet e ashpra

Yjet
“Kryeqyteti i Italisë – Milano, i Gjermanisë – Mynihu e i Turqisë – Stambolli”, Xhuli dhe Mbresa ia huqin me të madhe në BBVK

“Kryeqyteti i Italisë – Milano, i Gjermanisë – Mynihu e i Turqisë – Stambolli”, Xhuli dhe Mbresa ia huqin me të madhe në BBVK

Yjet
Xhuli – Mbresës: Nëse e fitoj BBVK, do të shkojmë në Dubai

Xhuli – Mbresës: Nëse e fitoj BBVK, do të shkojmë në Dubai

Yjet
Stresi i habitur nga veprimet e Xhulit ndaj Vedatit: Nuk e kuptoj pse ia ka puthur këmbët, nuk do ta bënte askush

Stresi i habitur nga veprimet e Xhulit ndaj Vedatit: Nuk e kuptoj pse ia ka puthur këmbët, nuk do ta bënte askush

Yjet
Xhuli Nura: Nuk më pëlqejnë rrobat e gjumit, flej gjithmonë e zhveshur

Xhuli Nura: Nuk më pëlqejnë rrobat e gjumit, flej gjithmonë e zhveshur

Yjet
Ganimete Musliu mbështet Xhulin në BBVK: Ia uroj fitoren gruas që i është ekspozuar agresivitetit të tre burrave

Ganimete Musliu mbështet Xhulin në BBVK: Ia uroj fitoren gruas që i është ekspozuar agresivitetit të tre burrave

Yjet
Shota-Xhulit: Mu ke dhimbsur kur Atdheu të la në transmetim direkt, të ishte tjetra do të kishte qarë deri në mëngjes

Shota-Xhulit: Mu ke dhimbsur kur Atdheu të la në transmetim direkt, të ishte tjetra do të kishte qarë deri në mëngjes

Yjet
Stresi-Xhulit në BBVK: Mos thuaj që jam prej Drenice, se një drenicas flijohet e nuk ia puth këmbët askujt

Stresi-Xhulit në BBVK: Mos thuaj që jam prej Drenice, se një drenicas flijohet e nuk ia puth këmbët askujt

Yjet
Getinjo tallet me Xhulin: Të ka bërë të fala Isa Boletini

Getinjo tallet me Xhulin: Të ka bërë të fala Isa Boletini

Yjet
Getinjo futet në shtëpinë e BBVK dhe ironizon me Xhulin: Këtu më solli shoku i babait tim, Isa Boletini

Getinjo futet në shtëpinë e BBVK dhe ironizon me Xhulin: Këtu më solli shoku i babait tim, Isa Boletini

Yjet
Stresi: Për mua do të ishte ofendim i madh nëse Xhuli e fiton Big Brotherin

Stresi: Për mua do të ishte ofendim i madh nëse Xhuli e fiton Big Brotherin

Yjet
Xhuli Nura: Në Big Brother VIP Kosova e përfaqësoj kauzën time për gratë

Xhuli Nura: Në Big Brother VIP Kosova e përfaqësoj kauzën time për gratë

Yjet
Xhuli pyetet se pse gënjeu që babai i saj ka qenë shok me Azem Galicën: Kam dashur të them Fehmi Lladrovci, e kam ngatërruar

Xhuli pyetet se pse gënjeu që babai i saj ka qenë shok me Azem Galicën: Kam dashur të them Fehmi Lladrovci, e kam ngatërruar

Yjet
Xhuli ia puthë këmbët Vedatit në Big Brother VIP Kosova

Xhuli ia puthë këmbët Vedatit në Big Brother VIP Kosova

Yjet