LAJMI I FUNDIT:

Xhaketa

58 Artikuj

Hailey Bieber me xhaketën më të përfolur të momentit

Hailey Bieber me xhaketën më të përfolur të momentit

Moda
Të gjitha kostumet – pesë kombinime fantastike

Të gjitha kostumet – pesë kombinime fantastike

Keshilla Modë
Xhaketat me shall të integruar, prurja e re e modës

Xhaketat me shall të integruar, prurja e re e modës

Keshilla Modë
Emily zgjedh xhaketë të fryrë dhe pantallona të gjata për shëtitje

Emily zgjedh xhaketë të fryrë dhe pantallona të gjata për shëtitje

Modë
Xhaketë me bel: Ja si t’i jepni siluetës një nuancë feminiteti retro

Xhaketë me bel: Ja si t’i jepni siluetës një nuancë feminiteti retro

Moda
Katër mënyra si ta vishni një xhaketë lëkure këtë vjeshtë

Katër mënyra si ta vishni një xhaketë lëkure këtë vjeshtë

Moda
Kate Middleton në xhaketën perfekte pranverore dhe një kombinim që kopjohet lehtë

Kate Middleton në xhaketën perfekte pranverore dhe një kombinim që kopjohet lehtë

Moda
Një xhaketë që çdo femër duhet ta ketë: Margo Robbie ka treguar edhe një herë sesi vishet një zonjë moderne

Një xhaketë që çdo femër duhet ta ketë: Margo Robbie ka treguar edhe një herë sesi vishet një zonjë moderne

Moda
Xhaketa më moderne për pranverën 2023: Bomber e bardhë kombinohet lehtësisht në veshjet dhe stilin tuaj

Xhaketa më moderne për pranverën 2023: Bomber e bardhë kombinohet lehtësisht në veshjet dhe stilin tuaj

Moda
Xhaketa e dimrit nuk është zgjedhje e mirë për fëmijën në ulësen e veturës

Xhaketa e dimrit nuk është zgjedhje e mirë për fëmijën në ulësen e veturës

Këshilla për prindër
Një xhaketë e endur është një rrobë e përjetshme – dhe një elegancë franceze

Një xhaketë e endur është një rrobë e përjetshme – dhe një elegancë franceze

Keshilla Modë
Një xhaketë si kjo është një rrobë e përjetshme – dhe një elegancë franceze

Një xhaketë si kjo është një rrobë e përjetshme – dhe një elegancë franceze

Moda
Ky është investimi më i mirë i modës së vjeshtës: Jep një pamje të shtrenjtë dhe elegante në çast

Ky është investimi më i mirë i modës së vjeshtës: Jep një pamje të shtrenjtë dhe elegante në çast

Keshilla Modë
Lëkura e zezë ekologjike: Efekt rokeri në xhaketa dhe pantallona të mrekullueshme

Lëkura e zezë ekologjike: Efekt rokeri në xhaketa dhe pantallona të mrekullueshme

Keshilla Modë
Disa nga rrobat që ia vlen t’i blini më të mëdha

Disa nga rrobat që ia vlen t’i blini më të mëdha

Modë
Xhaketë e lehtë ushtarake: Nuanca jeshile për lojëra me stile të ndryshme

Xhaketë e lehtë ushtarake: Nuanca jeshile për lojëra me stile të ndryshme

Moda
Ngjyra që eliminon depresionin e ditëve të ftohta: U rri mirë të gjithëve, i josh shikimet!

Ngjyra që eliminon depresionin e ditëve të ftohta: U rri mirë të gjithëve, i josh shikimet!

Modë
Këto ngjyra nuk duhet të jenë në rrobalarëse: Si mirëmbahen siç duhet xhaketat e dimrit?

Këto ngjyra nuk duhet të jenë në rrobalarëse: Si mirëmbahen siç duhet xhaketat e dimrit?

Bëje vet
Xhaketë ‘ushtrie’ për burra: Ngjyra e ullirit e popullarizuar për çapkënët urbanë

Xhaketë ‘ushtrie’ për burra: Ngjyra e ullirit e popullarizuar për çapkënët urbanë

Trend
Në një vend evropian është e ndaluar të drejtosh veturën me xhaketë të dimrit – mund të tingëllojë çmenduri, por bazohet në fakte reale

Në një vend evropian është e ndaluar të drejtosh veturën me xhaketë të dimrit – mund të tingëllojë çmenduri, por bazohet në fakte reale

Interesante
Demi Moore: Xhaketë sensuale që duhet veshur me një dozë të vogël kujdesi

Demi Moore: Xhaketë sensuale që duhet veshur me një dozë të vogël kujdesi

Moda
Xhaketa më e bukur që kemi parë ndonjëherë: Duket e shtrenjtë dhe origjinale – patjetër duhet ta keni!

Xhaketa më e bukur që kemi parë ndonjëherë: Duket e shtrenjtë dhe origjinale – patjetër duhet ta keni!

Moda
Jini gjithmonë në trend: Këto janë modelet më të njohura të xhaketave për vjeshtë, dhe ato shkojnë me çdo veshje

Jini gjithmonë në trend: Këto janë modelet më të njohura të xhaketave për vjeshtë, dhe ato shkojnë me çdo veshje

Moda
Një model xhakete i cili i reziston motit: Do të jetë në krye të listës së modës edhe këtë pranverë!

Një model xhakete i cili i reziston motit: Do të jetë në krye të listës së modës edhe këtë pranverë!

Moda