LAJMI I FUNDIT:
Wojciech Szczęsny

Wojciech Szczęsny

139 Artikuj

Info

Wojciech Szczęsny është futbollist polak i lindur më 18 korrik 1990.

Juventus – Inter, përballja e dy portierëve në super formë Szczesny dhe Sommer

Juventus – Inter, përballja e dy portierëve në super formë Szczesny dhe Sommer

Serie A
Allegri e vlerëson Szczesnyn si një nga portierët më të mirë në botë

Allegri e vlerëson Szczesnyn si një nga portierët më të mirë në botë

Serie A
Shënoi gol të jashtëzakonshëm, Asani tregon se çfarë i tha Szczesny pas pjesës së parë

Shënoi gol të jashtëzakonshëm, Asani tregon se çfarë i tha Szczesny pas pjesës së parë

Kombëtarja e Shqipërisë
“Faleminderit, por nuk kam nevojë për paratë tuaja”, ylli i Juventusit refuzoi milionat saudite

“Faleminderit, por nuk kam nevojë për paratë tuaja”, ylli i Juventusit refuzoi milionat saudite

Ndërkombëtare
Szczesny për fillet e karrierës: Doja të bëhesha sulmues, por isha shumë i dobët

Szczesny për fillet e karrierës: Doja të bëhesha sulmues, por isha shumë i dobët

Serie A
Allegrin e kënaq fitorja ndaj Sportingut, por edhe gjendja e mirë e Szczesnyt

Allegrin e kënaq fitorja ndaj Sportingut, por edhe gjendja e mirë e Szczesnyt

Serie A
Portieri i Juventusit, Szczesny u largua nga fusha i përlotur pasi nuk mundte të merrte frymë – ai foli pas ndeshjes për situatën

Portieri i Juventusit, Szczesny u largua nga fusha i përlotur pasi nuk mundte të merrte frymë – ai foli pas ndeshjes për situatën

Liga e Evropës
Situata financiare e Juves është e paqartë, Szczesny nga të parët që mund të sakrifikohet

Situata financiare e Juves është e paqartë, Szczesny nga të parët që mund të sakrifikohet

Serie A
Notat e lojtarëve, Freiburg 0-2 Juventus: Szczesny më i miri në fushë

Notat e lojtarëve, Freiburg 0-2 Juventus: Szczesny më i miri në fushë

Liga e Evropës
Wojciech Szczesny drejt largimit, Juventusi ka tre alternativa për ta zëvendësuar polakun

Wojciech Szczesny drejt largimit, Juventusi ka tre alternativa për ta zëvendësuar polakun

Serie A
Notat e lojtarëve: Juventus 1-1 Nantes, vlerësohen Di Maria dhe portieri mysafir

Notat e lojtarëve: Juventus 1-1 Nantes, vlerësohen Di Maria dhe portieri mysafir

Liga e Evropës
Juventusi përballet me 50 milionë euro gjobë, lojtarët mund të dënohen për skandalin e pagave

Juventusi përballet me 50 milionë euro gjobë, lojtarët mund të dënohen për skandalin e pagave

Serie A
Notat e lojtarëve: Cremonese 0-1 Juventus, vlerësohet portieri vendas

Notat e lojtarëve: Cremonese 0-1 Juventus, vlerësohet portieri vendas

Serie A
Formacioni më i mirë i fazës së grupeve në “Katar 2022”

Formacioni më i mirë i fazës së grupeve në “Katar 2022”

Përfaqësueset
“Ndoshta do të dënohem”, Szczesny zbulon humbjen e një basti me para ndaj Messit për vendimin e penalltisë së dhënë nga VAR-i

“Ndoshta do të dënohem”, Szczesny zbulon humbjen e një basti me para ndaj Messit për vendimin e penalltisë së dhënë nga VAR-i

Përfaqësueset
Szczesny ia pret penalltinë Messit

Szczesny ia pret penalltinë Messit

Përfaqësueset
Wojciech Szczesny, eksperti i penalltive përballë Messit – polaku ishte afër të linte futbollin pasi theu dy krahët

Wojciech Szczesny, eksperti i penalltive përballë Messit – polaku ishte afër të linte futbollin pasi theu dy krahët

Përfaqësueset
Formacioni më i mirë i raundit të dytë të ndeshjeve në fazën e grupeve në “Katar 2022”

Formacioni më i mirë i raundit të dytë të ndeshjeve në fazën e grupeve në “Katar 2022”

Përfaqësueset
Futbollisti i Juventusit është filmuar lakuriq në dhomën e zhveshjes gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë nga Sky Sports

Futbollisti i Juventusit është filmuar lakuriq në dhomën e zhveshjes gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë nga Sky Sports

Serie A
Pushimi i Kombëtareve vije në momentin e duhur, katër futbollistë pritet t’i rikthehen Juventusit nga lëndimet

Pushimi i Kombëtareve vije në momentin e duhur, katër futbollistë pritet t’i rikthehen Juventusit nga lëndimet

Serie A
Juventusi merr lajme të mira, lëndimi i Szczesnyt nuk është i rëndë

Juventusi merr lajme të mira, lëndimi i Szczesnyt nuk është i rëndë

Serie A
Juventusit i kthehen dy prej lojtarëve kryesorë para ndeshjes me Romën

Juventusit i kthehen dy prej lojtarëve kryesorë para ndeshjes me Romën

Serie A
Szczesny nuk luan në ndeshjen hapëse të Serie A, mungon rreth tri javë

Szczesny nuk luan në ndeshjen hapëse të Serie A, mungon rreth tri javë

Serie A
Szczesny thotë se nuk nënshkruan me Di Marian dhe Pogban për të përfunduar në top katër

Szczesny thotë se nuk nënshkruan me Di Marian dhe Pogban për të përfunduar në top katër

Serie A