LAJMI I FUNDIT:

WhatsApp

290 Artikuj

WhatsApp prezanton veçori të reja të formatimit të tekstit

WhatsApp prezanton veçori të reja të formatimit të tekstit

Aplikacione
Rregullat për ‘fotografimin’ e ekranit në WhatsApp po ndryshojnë

Rregullat për ‘fotografimin’ e ekranit në WhatsApp po ndryshojnë

Lajme Teknologji
Kodi sekret në WhatsApp: A e dini se çfarë do të thotë nëse ju merrni mesazhin “14643”?

Kodi sekret në WhatsApp: A e dini se çfarë do të thotë nëse ju merrni mesazhin “14643”?

Aplikacione
WhatsApp prezanton funksionin që i lejon përdoruesit të bllokojnë mesazhet e padëshiruara

WhatsApp prezanton funksionin që i lejon përdoruesit të bllokojnë mesazhet e padëshiruara

Lajme Teknologji
WhatsApp së shpejti do t’ju lejojë të krijoni ngjitëse në aplikacion

WhatsApp së shpejti do t’ju lejojë të krijoni ngjitëse në aplikacion

Aplikacione
WhatsApp ka prezantuar një opsion praktik që do t’ju kursejë gjatë bisedës

WhatsApp ka prezantuar një opsion praktik që do t’ju kursejë gjatë bisedës

Aplikacione
View Once, opsioni i ri në WhatsApp i disponueshëm për përdoruesit – përmirëson sigurinë

View Once, opsioni i ri në WhatsApp i disponueshëm për përdoruesit – përmirëson sigurinë

Aplikacione
Messenger lanson veçorinë e shumëkërkuar për editimin e mesazheve

Messenger lanson veçorinë e shumëkërkuar për editimin e mesazheve

Media Sociale
WhatsApp së shpejti do të mundësojë ndarjen e imazheve dhe videove me kualitet origjinal

WhatsApp së shpejti do të mundësojë ndarjen e imazheve dhe videove me kualitet origjinal

Lajme Teknologji
Franca ua ndalon ministrave përdorimin e WhatsApp-it

Franca ua ndalon ministrave përdorimin e WhatsApp-it

Lajme Teknologji
Si t’i fshehim bisedat në WhatsApp

Si t’i fshehim bisedat në WhatsApp

Aplikacione
WhatsApp po rikthen një veçori të cilën e kishte larguar një vit më parë

WhatsApp po rikthen një veçori të cilën e kishte larguar një vit më parë

Lajme Teknologji
Përdoruesit e WhatsApp mund të fshehin adresat e tyre IP gjatë telefonatave

Përdoruesit e WhatsApp mund të fshehin adresat e tyre IP gjatë telefonatave

Aplikacione
WhatsApp do të shfaq reklama

WhatsApp do të shfaq reklama

Mobile
WhatsApp po vjen me një veçori interesante për kërkimin e mesazheve

WhatsApp po vjen me një veçori interesante për kërkimin e mesazheve

Lajme Teknologji
WhatsApp me masë të re mbrojtëse, kërkohet e-mail për verifikim të llogarisë

WhatsApp me masë të re mbrojtëse, kërkohet e-mail për verifikim të llogarisë

Lajme Teknologji
WhatsApp teston audio-mesazhet që mund të dëgjohen vetëm njëherë

WhatsApp teston audio-mesazhet që mund të dëgjohen vetëm njëherë

Aplikacione
WhatsApp do të ndalojë së punuari në disa modele Android

WhatsApp do të ndalojë së punuari në disa modele Android

Aplikacione
BE-ja i jep Meta-s 24 orë për të ‘marrë masa’ për videot e Hamasit

BE-ja i jep Meta-s 24 orë për të ‘marrë masa’ për videot e Hamasit

Media Sociale
WhatsApp mohon raportimet se platforma e saj po eksploron vendosjen e reklamave

WhatsApp mohon raportimet se platforma e saj po eksploron vendosjen e reklamave

Aplikacione
Rusia nuk dëshiron të dihet e vërteta për krimet në Ukrainë, pritet ta bllokojë WhatsApp-in

Rusia nuk dëshiron të dihet e vërteta për krimet në Ukrainë, pritet ta bllokojë WhatsApp-in

Lajme Teknologji
Aplikacioni i WhatsApp i ridizajnuar për përdoruesit e Mac mundëson video-thirrjet në grup dhe në telefonata

Aplikacioni i WhatsApp i ridizajnuar për përdoruesit e Mac mundëson video-thirrjet në grup dhe në telefonata

Lajme Teknologji
WhatsApp lanson veçorinë e ndarjes së videove HD për përdoruesit e Android

WhatsApp lanson veçorinë e ndarjes së videove HD për përdoruesit e Android

Media Sociale
WhatsApp po vjen me një veçori të re

WhatsApp po vjen me një veçori të re

Lajme Teknologji