LAJMI I FUNDIT:

Wanda Nara

165 Artikuj

Icardi te Juventusi? Wanda Nara ndez thashethemet me veprimin e fundit

Icardi te Juventusi? Wanda Nara ndez thashethemet me veprimin e fundit

Ndërkombëtare
Shpifja që i dha fund karrierës së Mauro Icardit te Interi

Shpifja që i dha fund karrierës së Mauro Icardit te Interi

Serie A
Pasi konfirmoi se po lufton me një sëmundje të rëndë, Wanda Nara duket e mahnitshme në një fotosesion të ri si ‘catwoman’

Pasi konfirmoi se po lufton me një sëmundje të rëndë, Wanda Nara duket e mahnitshme në një fotosesion të ri si ‘catwoman’

Yjet
Pas një karriere të suksesshme si modele dhe agjente futbolli – Wanda Nara është gati të futet në muzikë

Pas një karriere të suksesshme si modele dhe agjente futbolli – Wanda Nara është gati të futet në muzikë

Muzikë
Wanda Nara tregon përkrahjen për partnerin Mauro Icardi pas fitores ndaj Manchester United

Wanda Nara tregon përkrahjen për partnerin Mauro Icardi pas fitores ndaj Manchester United

Yjet
Publikon fotografi duke marrë trajtim pas problemeve shëndetësore, Wanda Nara: Frika e pritjes së një rezultati

Publikon fotografi duke marrë trajtim pas problemeve shëndetësore, Wanda Nara: Frika e pritjes së një rezultati

Yjet
Wanda Nara duket tërheqëse teksa pozon nga jahti përkrah bashkëshortit Mauro Icardi

Wanda Nara duket tërheqëse teksa pozon nga jahti përkrah bashkëshortit Mauro Icardi

Yjet
Prindërit e Wanda Naras thuhet se janë të shqetësuar për marrëdhënien e saj me Mauro Icardin: Ajo është e kërcënuar dhe e frikësuar nga ai

Prindërit e Wanda Naras thuhet se janë të shqetësuar për marrëdhënien e saj me Mauro Icardin: Ajo është e kërcënuar dhe e frikësuar nga ai

Yjet
Wanda Nara – Icardit pasi mësoi për sëmundjen e rëndë: Do të vdes dhe nuk më thonë

Wanda Nara – Icardit pasi mësoi për sëmundjen e rëndë: Do të vdes dhe nuk më thonë

Yjet
Wanda Nara nuk lë vend për imagjinatë në fotot me bikini, teksa tregon shtëpinë e re në Stamboll

Wanda Nara nuk lë vend për imagjinatë në fotot me bikini, teksa tregon shtëpinë e re në Stamboll

Yjet
Dyshohet se u diagnostikua me leukemi – Wanda Nara flet për gjendjen e saj shëndetësore

Dyshohet se u diagnostikua me leukemi – Wanda Nara flet për gjendjen e saj shëndetësore

Yjet
Dyshohet se Wanda Nara është diagnostikuar me leukemi

Dyshohet se Wanda Nara është diagnostikuar me leukemi

Po Flitet
Historia e trazuar e dashurisë së Wanda Naras dhe Mauro Icardit, nga seksi 12 herë në ditë deri te ndarjet dhe ribashkimit

Historia e trazuar e dashurisë së Wanda Naras dhe Mauro Icardit, nga seksi 12 herë në ditë deri te ndarjet dhe ribashkimit

Yjet
Wanda Nara dhe Mauro Icardi rikthehen sërish bashkë

Wanda Nara dhe Mauro Icardi rikthehen sërish bashkë

Yjet
Wanda Nara nxit imagjinatën me pozat e nxehta në të brendshme

Wanda Nara nxit imagjinatën me pozat e nxehta në të brendshme

Yjet
Bashkëshortja e Keita Baldes reagon mes thashethemeve për një lidhje të futbollistit me Wanda Naran

Bashkëshortja e Keita Baldes reagon mes thashethemeve për një lidhje të futbollistit me Wanda Naran

Yjet
Wanda Nara thotë se është beqare

Wanda Nara thotë se është beqare

Yjet
Pushimet magjepsëse të Wanda Naras në Dubai, duke përfshirë selfie me bikini në plazh dhe fluturime luksoze

Pushimet magjepsëse të Wanda Naras në Dubai, duke përfshirë selfie me bikini në plazh dhe fluturime luksoze

Yjet
Wanda Nara ‘thumbon’ sërish Icardin, ndërsa flet për marrëdhënien me reperin L-Gante

Wanda Nara ‘thumbon’ sërish Icardin, ndërsa flet për marrëdhënien me reperin L-Gante

Yjet
Wanda Nara bashkë me fëmijët e saj pozojnë me fanellën e Messit

Wanda Nara bashkë me fëmijët e saj pozojnë me fanellën e Messit

Yjet
Wanda Nara e përjashton mundësinë e ribashkimit me Mauro Icardin: Largohu prej meje

Wanda Nara e përjashton mundësinë e ribashkimit me Mauro Icardin: Largohu prej meje

Yjet
E veshur në të brendshme – Wanda Nara nxit imagjinatën e fansave me videon provokuese nga shtrati

E veshur në të brendshme – Wanda Nara nxit imagjinatën e fansave me videon provokuese nga shtrati

Yjet
Wanda Nara lë të kuptohet se nuk është pajtuar me Mauro Icardin: U përpoqa, por nuk funksionoi

Wanda Nara lë të kuptohet se nuk është pajtuar me Mauro Icardin: U përpoqa, por nuk funksionoi

Yjet
Pas ribashkimit, Icardi dhe Wanda Nara ndajnë me ndjekësit imazhe nga çastet e tyre intime gjatë pushimeve në Maldive

Pas ribashkimit, Icardi dhe Wanda Nara ndajnë me ndjekësit imazhe nga çastet e tyre intime gjatë pushimeve në Maldive

Yjet