LAJMI I FUNDIT:

Wanda Nara nuk lë vend për imagjinatë në fotot me bikini, teksa tregon shtëpinë e re në Stamboll

Wanda Nara nuk lë vend për imagjinatë në fotot me bikini, teksa tregon shtëpinë e re në Stamboll

Wanda Nara është shfaqur joshëse teksa ka sjellur pamje brenda shtëpisë së saj të re.

Modelja, 36 vjeç, ndau një koleksion fotografish dhe videosh në faqen e saj në Instagram, teksa u dha fansave një vështrim të fshehtë se si do të jetë jeta në Stamboll, Turqi.

Kjo vjen pasi bashkëshorti i saj futbollist, Mauro Icardi vulosi një transferim 8.5 milionë funte te Galatasaray pasi e bëri të përhershëm kalimin e tij huazues nga Paris Saint-Germain.

Foto: Wanda Nara/Instagram

Wanda, e cila ka 16.6 milionë ndjekës në Instagram, e nisi koleksionin me një foto të saj të veshur me bikini të zeza.

Më pas u pa një video e Wanda dhe familjes duke zbritur nga një avion të veshur me shalle Galatasaray.

Foto: Mauro Icardi/ Instagram

“Shtëpia ime në Stamboll”, shkroi ajo dhe më pas zbuloi foto të një pishine mahnitëse.

Duke bërë turneun brenda shtëpisë zbuloi një piano Yamaha, me një video të mëvonshme që tregonte gjithashtu një shesh lojërash për fëmijët e tyre.

Foto: Wanda Nara/Instagram

Gjithashtu duket se ka një fermë të vogël në pronë. Ajo e mbylli postimin në një dhomë argëtimi, të pajisur me një ekran projektor dhe pajisje muzikore.

Dyshohet se u diagnostikua me leukemi - Wanda Nara flet për gjendjen e saj shëndetësore
Lexo po ashtu Dyshohet se u diagnostikua me leukemi - Wanda Nara flet për gjendjen e saj shëndetësore

Wanda, e cila luan edhe rolin e agjentes së Icardit, ka pasur një marrëdhënie të trazuar me 30-vjeçarin.

Foto: Wanda Nara/Instagram

Dyshja kanë pasur një histori dashurie të pandërprerë kohët e fundit, duke njoftuar fillimisht ndarjen e tyre në dhjetor pas një pushimi të vështirë në Maldive përpara se të kthehen së bashku.

Wanda dhe Icardi u panë në pushime së bashku përpara rifillimit të sezonit futbollistik, me modelen që ndau një postim në Instagram teksa kishte veshur bikini të verdha. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Wanda nara (@wanda_nara)


Në trend Magazina

Më shumë
Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Magazina
Rrëfeu për dhunën e ushtruar nga ish-bashkëshorti, Xhuli i del në mbrojtje Drenusha Latifit: Bravo për zërin dhe mesazhin që po shpërndan

Rrëfeu për dhunën e ushtruar nga ish-bashkëshorti, Xhuli i del në mbrojtje Drenusha Latifit: Bravo për zërin dhe mesazhin që po shpërndan

Magazina
Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Magazina
Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Magazina
Naser Qeli njofton një projekt filmik - pjesë e tij do të jenë edhe disa ish-banorë të Big Brother VIP Kosova 2

Naser Qeli njofton një projekt filmik - pjesë e tij do të jenë edhe disa ish-banorë të Big Brother VIP Kosova 2

Magazina
Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Magazina
Kalo në kategori