LAJMI I FUNDIT:

Volkswagen

609 Artikuj

Audi S3 më në fund mposht Golf R

Audi S3 më në fund mposht Golf R

Auto Lajme
Ky VW Geparda ka 20 kuaj fuqi dhe rrota të pasme të çuditshme – të gjitha për një arsye interesante

Ky VW Geparda ka 20 kuaj fuqi dhe rrota të pasme të çuditshme – të gjitha për një arsye interesante

Auto Lajme
A po shkon Volkswagen drejt “ringjalljes” së modelit shumëngjyrësh?

A po shkon Volkswagen drejt “ringjalljes” së modelit shumëngjyrësh?

Auto Lajme
Cilën markë të Golfit e preferoni?

Cilën markë të Golfit e preferoni?

Auto Lajme
Golf shënon 50 vjetorin e prodhimit

Golf shënon 50 vjetorin e prodhimit

Auto Lajme
Si i mban larg kangurët logo e re e veçantë nga Volkswagen

Si i mban larg kangurët logo e re e veçantë nga Volkswagen

Auto Lajme
Shefi i Bentley, Adrian Hallmark, largohet nga marka në kërkim të ‘sfidave të reja’

Shefi i Bentley, Adrian Hallmark, largohet nga marka në kërkim të ‘sfidave të reja’

Auto Lajme
“Hatchbacku” i parë elektrik nga Volkswagen

“Hatchbacku” i parë elektrik nga Volkswagen

Auto Lajme
Fotografohet duke u testuar modeli i ri nga Volkswagen, Tayron

Fotografohet duke u testuar modeli i ri nga Volkswagen, Tayron

Auto Lajme
Skoda zbulon detaje nga modeli i ardhshëm tërësisht elektrik

Skoda zbulon detaje nga modeli i ardhshëm tërësisht elektrik

Auto Lajme
Veturat më të shitura në Kosovë gjatë periudhës janar-shkurt 2024

Veturat më të shitura në Kosovë gjatë periudhës janar-shkurt 2024

Auto Lajme
Vdes në moshën 85 vjeçare dizajneri legjendar i Lamborghinit

Vdes në moshën 85 vjeçare dizajneri legjendar i Lamborghinit

Auto Lajme
Volkswagen prezanton edicionin Polo Robust për fermerët brazilianë

Volkswagen prezanton edicionin Polo Robust për fermerët brazilianë

Auto Lajme
Volkswagen prodhon një veturë për fermerë, por nuk është ‘pick-up’

Volkswagen prodhon një veturë për fermerë, por nuk është ‘pick-up’

Auto Lajme
Volkswagen ishte marka më e shitur në Evropë në vitin 2023

Volkswagen ishte marka më e shitur në Evropë në vitin 2023

Auto Lajme
ID.7 Tourer është karavani i parë elektrik i Volkswagen

ID.7 Tourer është karavani i parë elektrik i Volkswagen

EVs
VW bashkëpunon me Mahindra për të “fuqizuar” SUV-të e saj të reja elektrike nga viti 2025

VW bashkëpunon me Mahindra për të “fuqizuar” SUV-të e saj të reja elektrike nga viti 2025

Auto Lajme
Pse nuk duhet t’i besoni shumë sistemit automatik të frenimit

Pse nuk duhet t’i besoni shumë sistemit automatik të frenimit

Auto Lajme
Cilat veturat elektrike konsumojnë më pak dhe cilat më shumë energji elektrike

Cilat veturat elektrike konsumojnë më pak dhe cilat më shumë energji elektrike

Auto
Presidenti brazilian viziton fabrikën e gjigantit gjerman, Volkswagen me veturë speciale në nderim të tij

Presidenti brazilian viziton fabrikën e gjigantit gjerman, Volkswagen me veturë speciale në nderim të tij

Auto Lajme
SUV Scout elektrik për terrene të vështira – rivali më i ri i modeleve elektrike

SUV Scout elektrik për terrene të vështira – rivali më i ri i modeleve elektrike

Auto Lajme
Volkswagen do të rrisë investimet në Brazil – pritet prodhimi i 16 modeleve të reja

Volkswagen do të rrisë investimet në Brazil – pritet prodhimi i 16 modeleve të reja

Auto Lajme
Volkswagen po punon për një veturë të vogël elektrike

Volkswagen po punon për një veturë të vogël elektrike

Auto Lajme
ChatGPT do të integrohet në modelet e reja nga Peugeot

ChatGPT do të integrohet në modelet e reja nga Peugeot

Auto Lajme