LAJMI I FUNDIT:

Vittoria Ceretti

16 Artikuj

E dashura e Leonardo DiCaprios nuk i lë vend imagjinatës me paraqitjen e fundit në bluzë të tejdukshme

E dashura e Leonardo DiCaprios nuk i lë vend imagjinatës me paraqitjen e fundit në bluzë të tejdukshme

Yjet
E dashura modele e Leonardo DiCaprios, Vittoria Ceretti, duket fantastike në shfaqjen Jacquemus në Paris

E dashura modele e Leonardo DiCaprios, Vittoria Ceretti, duket fantastike në shfaqjen Jacquemus në Paris

Yjet
Leonardo DiCaprio shihet duke shijuar një mbrëmje romantike me të dashurën Vittoria Cerettin, në Beverly Hills

Leonardo DiCaprio shihet duke shijuar një mbrëmje romantike me të dashurën Vittoria Cerettin, në Beverly Hills

Yjet
Leonardo DiCaprio shijon një natë takimi me të dashurën Vittoria Ceretti në Paris

Leonardo DiCaprio shijon një natë takimi me të dashurën Vittoria Ceretti në Paris

Yjet
Leonardo DiCaprio, ngacmohet nga fansat: E dashura e tij Vittoria Ceretti nuk kishte lindur ende kur doli Titaniku

Leonardo DiCaprio, ngacmohet nga fansat: E dashura e tij Vittoria Ceretti nuk kishte lindur ende kur doli Titaniku

Yjet
E dashura e Leonardo DiCaprios fotografohet në një moment të sikletshëm, duke ia futur duart aktorit në të pasme

E dashura e Leonardo DiCaprios fotografohet në një moment të sikletshëm, duke ia futur duart aktorit në të pasme

Yjet
Partneret e Leonardo DiCaprios pushtojnë ‘Chanel’-in: Gigi Hadid dhe Vittoria Ceretti shkëlqyen në Javën e Modës në Paris

Partneret e Leonardo DiCaprios pushtojnë ‘Chanel’-in: Gigi Hadid dhe Vittoria Ceretti shkëlqyen në Javën e Modës në Paris

Yjet
E dashura e Leonardo DiCaprios, Vittoria Ceretti shfaq barkun e saj të tonifikuar teksa merr pjesë në Javën e Modës në Paris

E dashura e Leonardo DiCaprios, Vittoria Ceretti shfaq barkun e saj të tonifikuar teksa merr pjesë në Javën e Modës në Paris

Yjet
Vittoria Ceretti mahnit publikun me një fustan të kuq të ndezur në pistën e “Valentino” gjatë Javës së Modës në Paris

Vittoria Ceretti mahnit publikun me një fustan të kuq të ndezur në pistën e “Valentino” gjatë Javës së Modës në Paris

Yjet
Leonardo DiCaprio dhe e dashura e re Vittoria Ceretti shijojnë një darkë romantike në Paris

Leonardo DiCaprio dhe e dashura e re Vittoria Ceretti shijojnë një darkë romantike në Paris

Yjet
Leonardo DiCaprio në lidhje serioze me Vittoria Cerettin, pasi modelja italiane është bërë e dashura e tij e 18-të

Leonardo DiCaprio në lidhje serioze me Vittoria Cerettin, pasi modelja italiane është bërë e dashura e tij e 18-të

Yjet
Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Yjet
Kush është e dashura e re e Leonardo DiCaprios, Vittoria Ceretti?

Kush është e dashura e re e Leonardo DiCaprios, Vittoria Ceretti?

Po Flitet
Dy ish-të dashurat e Leonardo DiCaprios parakalojnë në të njëjtën pasarelë në Javën e Modës në Milano

Dy ish-të dashurat e Leonardo DiCaprios parakalojnë në të njëjtën pasarelë në Javën e Modës në Milano

Yjet
Leonardo DiCaprio shihet në momente intime me modelen Vittoria Ceretti në një klub në Ibiza

Leonardo DiCaprio shihet në momente intime me modelen Vittoria Ceretti në një klub në Ibiza

Yjet
Leonardo DiCaprio shihet me modelen Vittoria Ceretti rrugëve të Kalifornisë

Leonardo DiCaprio shihet me modelen Vittoria Ceretti rrugëve të Kalifornisë

Yjet