LAJMI I FUNDIT:

E dashura e Leonardo DiCaprio, Vittoria Ceretti tregon figurën e saj të mrekullueshme në bikini, në një udhëtim në Spanjë

E dashura e Leonardo DiCaprio, Vittoria Ceretti tregon figurën e saj të mrekullueshme në bikini, në një udhëtim në Spanjë

E dashura e Leonardo DiCaprio, Vittoria Ceretti ka treguar figurën e saj të mrekullueshme, teksa po shijonte një udhëtim me varkë në Formentera të Spanjës të hënën.

Modelja italiane, 26-vjeçe, e cila u lidh për herë të parë me yllin e Titanikut, 49 vjeç, në gusht të vitit 2023, veshi një bikini të vogël të bardhë për të marrë pak diell.

Bikinit e saj ishit të bardha dhe dypjesëshe, të kompletuara me fiksim metalik, shkruan DailyMail.


E dashura e Leonardo DiCaprio, Vittoria Ceretti, 26 vjeç, tregoi figurën e saj të pabesueshme teksa po shijonte një udhëtim me varkë në Formentera, Spanjë të hënën.

E bashkuar me një grup miqsh, ajo u hodh nga dërrasa e zhytjes në det përpara se të pushonte në një dërrasë me vozitje.

Vittoria, e cila ka modeluar për Chanel , Prada dhe Dolce & Gabbana, më vonë rrëmbeu një maskë për të notuar.

Modelja italiane - e cila u lidh për herë të parë me yllin e Titanikut, 49 vjeç, në gusht 2023 - veshi një bikini të vogël të bardhë për t'u marrë pak nga dielli.

Vittoria dhe Leo u panë bashkë gjatë koncertit të Rolling Stones muajin e kaluar.

Çifti janë në lidhje që nga gushti i vitit 2023, menjëherë pas përpjekjeve të dështuara të Leonardos për të dashuruar Gigi Hadid. /Telegrafi/

Seti me dy pjesë përbëhej nga një majë trekëndëshi dhe funde të larta, të kompletuara me fiksim metalik

Ajo i largoi flokët e lagur nga fytyra

Vittoria-s iu bashkua një grup shoqesh femra gjatë pushimeve në Formentera, në Ishujt Balearik

Ajo u hodh nga dërrasa e zhytjes në det përpara se të pushonte në një dërrasë me vozis

Vittoria, e cila ka modeluar për Chanel, Prada dhe Dolce & Gabbana, më vonë mori një maskë snorkeling për të notuar.

Ajo shfrytëzoi sa më shumë udhëtimin me varkë duke marrë pjesë në disa aktivitete me bazë uji

Ajo gjithashtu ka ecur në pistë me emra të mëdhenj duke përfshirë Kendall Jenner, Claudia Schiffer, Iris Law dhe Imaan Hammam.

Kjo vjen pasi Vittoria dhe Leo, 49 vjeç, u panë duke bërë paketim në PDA gjatë koncertit të Rolling Stones të shtunën; foto në janar

Interesi i dashurisë së yllit është bërë një fytyrë e kërkuar për reklama dhe ka drejtuar fushata për kompani si Chanel, Prada, Dolce & Gabbana dhe Moschino; foto në nëntor

Në trend Magazina

Më shumë
“Standarde joreale të trupit” – Kylie Jenner kritikohet për dukjen në fotografitë e publikuara

“Standarde joreale të trupit” – Kylie Jenner kritikohet për dukjen në fotografitë e publikuara

Magazina
“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

Magazina

"Sepse Bana's të ban mirë", Arbana Osmani sjell sipërmarrjen e saj në Prishtinë: Radhën e ka rikthimi në ekran

Butrint Avdyli
Nelly Furtado rikthehet në skenë teksa pozon ‘topless’, në kopertinën për albumin e ardhshëm “7”

Nelly Furtado rikthehet në skenë teksa pozon ‘topless’, në kopertinën për albumin e ardhshëm “7”

Magazina
U kritikua se u martua me tuta, Portieri i Real Madridit Andriy Lunin, tregon pse bëri një gjë të tillë

U kritikua se u martua me tuta, Portieri i Real Madridit Andriy Lunin, tregon pse bëri një gjë të tillë

Magazina
Robert Berisha ankohet për çmimet e larta në jug të Shqipërisë: E dhashë makinën për të paguar shezlonet

Robert Berisha ankohet për çmimet e larta në jug të Shqipërisë: E dhashë makinën për të paguar shezlonet

Magazina
Kalo në kategori