LAJMI I FUNDIT:

Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Leonardo DiCaprio thuhet se po i bën gjërat serioze me modelen 25-vjeçare, Vittoria Ceretti.

Aktori 48-vjeçar i “Killers of the Flower Moon” – i njohur për braktisjen e të dashurave pasi mbushën 26 vjeç – është parë në disa takime në SHBA dhe jashtë saj muajt e fundit.


Tani një burim ka thënë se ata po njihen me njëri-tjetrin në një ‘nivel më të thellë’.

Një burim i brendshëm tha për Page Six: “Ata kanë kaluar mjaft kohë së bashku gjatë muajve të fundit dhe po kënaqen duke e njohur njëri-tjetrin në një nivel më të thellë”.

Leo dhe Vittoria u panë për herë të parë në publik gjatë një shëtitjeje në klub në Ibiza, Spanjë, më 9 gusht, shkruan DailyMail.

Ata u panë në një video të siguruar ekskluzivisht nga Page Six duke u puthur dhe festuar së bashku në një klub në Ibiza dhe disa javë më vonë u nisën për në Kaliforni.

Një dëshmitar okular tha se ata vunë re një ‘vibe’ mes të dyve gjatë takimit, duke shtuar: “Mënyra se si po flisnin me njëri-tjetrin… ju mund ta ndjenit energjinë”.

Dyshja u panë gjithashtu në Mbretërinë e Bashkuar në festën e “Vogue World: London” javën e kaluar.

“Leo dhe Vittoria po bisedonin dhe kërcenin së bashku gjithë natën. Në pamje të parë, romanca e tyre është shumë më tepër se diçka kalimtare”, tha një burim.

Një tjetër burim tha se Leo e ka mbështetur Vittorian jashtë vendit ndërsa ajo ecte në pasarelat në Javën e Modës në Milano.

Leo ishte për herë të fundit në një lidhje afatgjatë me aktoren Camila Morrone, 26 vjeç, por ata u ndanë në gusht 2022 pas katër vitesh së bashku.

Më pas ai ishte i lidhur me rmodelen Gigi Hadid, 28 vjeç, përpara Vittoria.

Të dashurat e tij të kaluara përfshijnë Bridget Hall (1994), Naomi Campbell (1995), Kristen Zang (1996 deri në 1997), Amber Valletta (1997), Helena Christensen (1997), Eva Herzigova (1998), Virginie LeDoyen (2000), Gisele Bund (2000 deri në 2005), Bar Rafaeli (2005 deri në 2010), Blake Lively (2011), Erin Heatheron (2012), Toni Garrn (2013), Kelly Rohrbach (2016), Nina Agdal (2016 deri 2017), Camila Morrone (2 deri në 2022), Gigi Hadid (2022), Victoria Lamas (2022). /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
Katër personazhet që thuhet se do të jenë pjesë e Big Brother VIP Albania 3?

Katër personazhet që thuhet se do të jenë pjesë e Big Brother VIP Albania 3?

Magazina
Buci kërkon të sqarohet me Santianën: Përse dole e mërzitur prej dhomës së rrëfimeve?

Buci kërkon të sqarohet me Santianën: Përse dole e mërzitur prej dhomës së rrëfimeve?

Magazina
Edona James flet pa doreza, u tregon banorëve momente intime nga një rast që i ndodhi pas ndërhyrjes në hundë

Edona James flet pa doreza, u tregon banorëve momente intime nga një rast që i ndodhi pas ndërhyrjes në hundë

Magazina
Kalo në kategori