LAJMI I FUNDIT:

Vinicius Junior

366 Artikuj

Golashënuesit më të mirë në La Liga për sezonin 2022/2023: Lewandowski, Benzema e Muriqi në garën për Pichichi

Golashënuesit më të mirë në La Liga për sezonin 2022/2023: Lewandowski, Benzema e Muriqi në garën për Pichichi

La Liga
Reali mposht me përmbysje Villarrealin dhe vazhdon në çerekfinale të Kupës së Mbretit

Reali mposht me përmbysje Villarrealin dhe vazhdon në çerekfinale të Kupës së Mbretit

Ndërkombëtare
Rasti i fundit i racizmit ndaj Viniciusit merr një përgjigje tjetër zhgënjyese

Rasti i fundit i racizmit ndaj Viniciusit merr një përgjigje tjetër zhgënjyese

La Liga
Top 10 pretendentët e hershëm për të fituar Topin e Artë në vitin 2023

Top 10 pretendentët e hershëm për të fituar Topin e Artë në vitin 2023

Ndërkombëtare
CIES publikon renditjen e fundit të vlerës së futbollistëve, shumë befasi në listë

CIES publikon renditjen e fundit të vlerës së futbollistëve, shumë befasi në listë

Ndërkombëtare
Nga Dias te Pedri, Mbappe dhe Haaland – formacioni më i vlefshëm në botë kushton 1.2 miliard euro

Nga Dias te Pedri, Mbappe dhe Haaland – formacioni më i vlefshëm në botë kushton 1.2 miliard euro

Shkumbin Pireva
Lojtarët që janë futur në vitin 2023 me vlerë të rritur – por jo edhe Messi

Lojtarët që janë futur në vitin 2023 me vlerë të rritur – por jo edhe Messi

Ndërkombëtare
Nga Messi te Mbappe dhe Haaland – favoritët e hershëm për të fituar Topin e Artë 2023

Nga Messi te Mbappe dhe Haaland – favoritët e hershëm për të fituar Topin e Artë 2023

Shkumbin Pireva
Vinicius Jr kritikon qasjen e La Ligës ndaj thirrjeve raciste

Vinicius Jr kritikon qasjen e La Ligës ndaj thirrjeve raciste

La Liga
Ndryshimi i madh i Real Madridit: Gjashtë vite punë dhe 500 milionë euro në ekipin e së ardhmes

Ndryshimi i madh i Real Madridit: Gjashtë vite punë dhe 500 milionë euro në ekipin e së ardhmes

La Liga
Macja futet në konferencë për shtyp të Brazilit, zëdhënësi e hodhi nga tavolina dhe e befasoi Viniciusin

Macja futet në konferencë për shtyp të Brazilit, zëdhënësi e hodhi nga tavolina dhe e befasoi Viniciusin

Përfaqësueset
Si i telefonoi Tite, Ancelottit për t’i ndihmuar rreth Viniciusit

Si i telefonoi Tite, Ancelottit për t’i ndihmuar rreth Viniciusit

Përfaqësueset
Vinicius, Militao, Jesus dhe Ronaldo shijojnë ushqimin e Nusretit në Doha, ai i mëson si t’ia japin ‘prekjen finalen’ pjatës

Vinicius, Militao, Jesus dhe Ronaldo shijojnë ushqimin e Nusretit në Doha, ai i mëson si t’ia japin ‘prekjen finalen’ pjatës

Yjet
Vinicius Jr është lojtari më i mirë në Botëror deri më tani, sipas Munishit

Vinicius Jr është lojtari më i mirë në Botëror deri më tani, sipas Munishit

Përfaqësueset
Sokoli pohon se Brazili është ndër favoritët – Munishi thotë se Selecao i ka “edhe Messin edhe Ronaldon” në ekip

Sokoli pohon se Brazili është ndër favoritët – Munishi thotë se Selecao i ka “edhe Messin edhe Ronaldon” në ekip

Përfaqësueset
Vinicius Junior tregon frikën që pati rreth një lëndimi para Kupës së Botës

Vinicius Junior tregon frikën që pati rreth një lëndimi para Kupës së Botës

Ndërkombëtare
Nuk janë më Messi apo Ronaldo – cilët janë tre futbollistët më të shtrenjtë në Kampionatin Botëror

Nuk janë më Messi apo Ronaldo – cilët janë tre futbollistët më të shtrenjtë në Kampionatin Botëror

Përfaqësueset
Ancelotti: Dihet se Vinicius Jr është një provokator, por ai merr më shumë se kushdo faulle, shuplaka dhe shtyrje

Ancelotti: Dihet se Vinicius Jr është një provokator, por ai merr më shumë se kushdo faulle, shuplaka dhe shtyrje

La Liga
Mbappe nuk është më lojtari më i vlefshëm në botë, Haaland e tejkalon pas formës të jashtëzakonshme te Man City

Mbappe nuk është më lojtari më i vlefshëm në botë, Haaland e tejkalon pas formës të jashtëzakonshme te Man City

Ndërkombëtare
Nga Vinicius Jr te Bellingham, Saka dhe Saliba – formacioni më i mirë me debutuesit e Kupës së Botës “Katar 2022”

Nga Vinicius Jr te Bellingham, Saka dhe Saliba – formacioni më i mirë me debutuesit e Kupës së Botës “Katar 2022”

Përfaqësueset
Kishte një nga pagat më të ulëta: Ylli i Real Madridit, Vinicius, ka zgjatur fshehurazi kontratën dhe do të fitojë tri herë më shumë para

Kishte një nga pagat më të ulëta: Ylli i Real Madridit, Vinicius, ka zgjatur fshehurazi kontratën dhe do të fitojë tri herë më shumë para

La Liga
Nga ambiciet e tij për Topin e Artë te miqësia me Sanchon dhe favoritët e Kupës së Botës – Vinicius Jr flet për të gjitha

Nga ambiciet e tij për Topin e Artë te miqësia me Sanchon dhe favoritët e Kupës së Botës – Vinicius Jr flet për të gjitha

Ndërkombëtare
Reali pëson humbjen e parë grupore, Leipzigu në pozitë të mirë për kualifikim

Reali pëson humbjen e parë grupore, Leipzigu në pozitë të mirë për kualifikim

Liga e Kampionëve
Vinicius Junior, makineri e asistimeve te Real Madridi këtë sezon

Vinicius Junior, makineri e asistimeve te Real Madridi këtë sezon

La Liga