LAJMI I FUNDIT:
Victoria Beckham

Victoria Beckham

279 Artikuj

David Beckham i bën fansat të qeshin duke imituar gruan e tij në rutinën e bukurisë

David Beckham i bën fansat të qeshin duke imituar gruan e tij në rutinën e bukurisë

Yjet
Victoria Beckham duket e panjohur me modelin e ri të flokëve

Victoria Beckham duket e panjohur me modelin e ri të flokëve

Yjet
Edhe një trend tjetër po rikthehet! Bluzat me mesazhe po vishen sërish

Edhe një trend tjetër po rikthehet! Bluzat me mesazhe po vishen sërish

Modë
Katy Perry, Lionel Richie dhe Emma Thompson mes të famshmëve që po marrin pjesë në kurorëzimin e Mbretit Charles III

Katy Perry, Lionel Richie dhe Emma Thompson mes të famshmëve që po marrin pjesë në kurorëzimin e Mbretit Charles III

Yjet
Victoria Beckham publikon fotografi nga palestra, por harron “aksidentalisht” që burri i saj David ishte i zhveshur para saj

Victoria Beckham publikon fotografi nga palestra, por harron “aksidentalisht” që burri i saj David ishte i zhveshur para saj

Yjet
Nusja e familjes Beckham rregullon raportet me vjehërrit e tyre, Davidin dhe Victorian për Pashkë

Nusja e familjes Beckham rregullon raportet me vjehërrit e tyre, Davidin dhe Victorian për Pashkë

Yjet
Që nga fillimi – kompania e Victoria Beckhamit ka humbur mbi 74 milionë euro

Që nga fillimi – kompania e Victoria Beckhamit ka humbur mbi 74 milionë euro

Yjet
Metoda e zgjimit nga gjumi më e mirë se me kafe: Rutina prej 90 sekondash të cilën e praktikon edhe Victoria Beckham

Metoda e zgjimit nga gjumi më e mirë se me kafe: Rutina prej 90 sekondash të cilën e praktikon edhe Victoria Beckham

Të tjera
Nicola Peltz flet në lidhje me pohimet se është në armiqësi me Victoria Beckham: Asnjë familje nuk është e përsosur

Nicola Peltz flet në lidhje me pohimet se është në armiqësi me Victoria Beckham: Asnjë familje nuk është e përsosur

Po Flitet
Victoria Beckham tregon se përse qau në Javën e Modës në Paris: E pashë gjithë familjen që po më përkrahnin, është gjithçka për mua

Victoria Beckham tregon se përse qau në Javën e Modës në Paris: E pashë gjithë familjen që po më përkrahnin, është gjithçka për mua

Yjet
Victoria Beckham zbulon arsyen se përse fshiu tatuazhin me inicialet e Davidit

Victoria Beckham zbulon arsyen se përse fshiu tatuazhin me inicialet e Davidit

Yjet
“Unë jam një makth për restorantet” Victoria Beckham zbuloi se si ushqehet, të gjithë po pyesin se si mbijeton me të?

“Unë jam një makth për restorantet” Victoria Beckham zbuloi se si ushqehet, të gjithë po pyesin se si mbijeton me të?

Psikoprofil
Cruz Beckham po punon me kompozitorin e Rita Orës ndërsa ai ndjek hapat e nënës së tij Victoria në muzikë

Cruz Beckham po punon me kompozitorin e Rita Orës ndërsa ai ndjek hapat e nënës së tij Victoria në muzikë

Muzikë
Derisa po bisedonte me të birin, Nicola Peltz e ‘injoroi’ Victoria Beckhamin në Javën e Modës në Paris

Derisa po bisedonte me të birin, Nicola Peltz e ‘injoroi’ Victoria Beckhamin në Javën e Modës në Paris

Yjet
Victoria Beckham ‘pushton’ Parisin, bind edhe më skeptikët me koleksionin e ri në Javën e modës

Victoria Beckham ‘pushton’ Parisin, bind edhe më skeptikët me koleksionin e ri në Javën e modës

Moda
Victoria Beckham shpërthen në lot në momentin kur u ribashkua me Nicola Peltz në shfaqjen e modës në Paris

Victoria Beckham shpërthen në lot në momentin kur u ribashkua me Nicola Peltz në shfaqjen e modës në Paris

Yjet
Familja Beckham ribashkohen në Paris për të ndjekur shfaqjen e Victorias pas thashethemeve për mosmarrëveshje mes tyre

Familja Beckham ribashkohen në Paris për të ndjekur shfaqjen e Victorias pas thashethemeve për mosmarrëveshje mes tyre

Yjet
Mes tensioneve në familje, Victoria Beckham fton djalin Brooklyn dhe gruan e tij Nicola në shfaqjen e saj të Javës së Modës në Paris

Mes tensioneve në familje, Victoria Beckham fton djalin Brooklyn dhe gruan e tij Nicola në shfaqjen e saj të Javës së Modës në Paris

Yjet
Rrëfimi i Mel C për zënkën me Victoria Beckham që mund t’i kushtonte me përjashtim nga “Spice Girls”

Rrëfimi i Mel C për zënkën me Victoria Beckham që mund t’i kushtonte me përjashtim nga “Spice Girls”

Po Flitet
Victoria Beckham fshin tatuazhin me inicialet e David – fansat spekulojnë për probleme në martesën e çiftit

Victoria Beckham fshin tatuazhin me inicialet e David – fansat spekulojnë për probleme në martesën e çiftit

Yjet
Yjet botërore reagojnë për vdekjen e Mbretëreshës Elizabeth II

Yjet botërore reagojnë për vdekjen e Mbretëreshës Elizabeth II

Yjet
Victoria Beckham vazhdon të dëshmojë raportet e këqija me nusen – etiketon vetëm djalin e saj, por jo edhe gruan e tij në Instagram

Victoria Beckham vazhdon të dëshmojë raportet e këqija me nusen – etiketon vetëm djalin e saj, por jo edhe gruan e tij në Instagram

Po Flitet
Tensione në familjen Bekcham: Victoria thuhet se është në një raport shumë të keq me nusen dhe e ka parë djalin e saj shumë pak që nga dasma

Tensione në familjen Bekcham: Victoria thuhet se është në një raport shumë të keq me nusen dhe e ka parë djalin e saj shumë pak që nga dasma

Po Flitet
Victoria Beckham e ka transformuar figurën e saj përmes stërvitjeve pesë herë në javë dhe një diete të disiplinuar

Victoria Beckham e ka transformuar figurën e saj përmes stërvitjeve pesë herë në javë dhe një diete të disiplinuar

Aktivitete sportive