LAJMI I FUNDIT:

Si i biri ashtu edhe babai, Cruz Beckham bën tatuazh të ngjashëm sikurse ish-futbollisti anglez

Si i biri ashtu edhe babai, Cruz Beckham bën tatuazh të ngjashëm sikurse ish-futbollisti anglez

Cruz Beckham ka bërë një tatuazh të ri për ditëlindjen e tij të 19-të, një tatuazh i cili është i ngjashëm me atë që e ka edhe babai i tij, David Beckham.

Tatuazhi më i fundit tek djali i ish-futbollist anglez, i gdhendur në anën e majtë të belit të tij, është një portret i Jezusit i ulur dhe David, 48 vjeç, e ka saktësisht të njëjtin në anën e djathtë, shkruan DailyMail.


Djali më i vogël i David Bekcham festoi së fundmi ditëlindjen e 19-të, dhe ky i fundit nuk ngurroi për ta uruar.

“Urime ditëlindjen i vogli im”, shkroi David në një postimi bashkangjitur një fotografie.

Cruz u urua për 19-vjetorin e tij të ditëlindjes edhe nga vëllau Romeo 21-vjeç e po ashtu edhe nga anëtarë të tjerë të familjes.

David Beckahm është i martuar me ish-këngëtaren e Spice Girls, Victoria Beckham dhe dyshja kanë së bashku katër fëmijë. /Telegrafi/

Foto: Familja Beckham/People

Në trend Magazina

Më shumë
“A do të martohesh me mua?” – Bardhi i propozon Sarës gjatë emisionit

“A do të martohesh me mua?” – Bardhi i propozon Sarës gjatë emisionit

Magazina
Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë performancës në festivalin

Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë performancës në festivalin "Coachella 2024"

Magazina
Ylli australian i TikTok-ut, Leah Halton tregon se si po e përballon famën e saj të re, pasi fitoi 700 milionë shikime për klipin 12-sekondësh

Ylli australian i TikTok-ut, Leah Halton tregon se si po e përballon famën e saj të re, pasi fitoi 700 milionë shikime për klipin 12-sekondësh

Magazina
Sara Gjordeni zbulon mallkimet tronditëse që mori për shtatzëninë, nga komentuesit kërcënues

Sara Gjordeni zbulon mallkimet tronditëse që mori për shtatzëninë, nga komentuesit kërcënues

Magazina
Stresi i kundërpërgjigjet Xhulit, e fton t'i marrë 30 mijë eurot e premtuara në BBVK - publikon edhe video të parave në tavolinë

Stresi i kundërpërgjigjet Xhulit, e fton t'i marrë 30 mijë eurot e premtuara në BBVK - publikon edhe video të parave në tavolinë

Magazina
U përfol për krisje të lidhjes së tyre: Graciano flet për herë të parë për raportin me Argjirën, pas rihyrjes në BBVA

U përfol për krisje të lidhjes së tyre: Graciano flet për herë të parë për raportin me Argjirën, pas rihyrjes në BBVA

Magazina
Kalo në kategori