LAJMI I FUNDIT:

Trende dimërore

76 Artikuj

Kaia Gerber shfaqet elegante gjatë një dalje të qetë në New York

Kaia Gerber shfaqet elegante gjatë një dalje të qetë në New York

Modë
Veshjet më të mira të kësaj jave

Veshjet më të mira të kësaj jave

Modë
Veshjet më të bukura të kësaj jave

Veshjet më të bukura të kësaj jave

Modë
Trendet e manikyrit për pjesë e mbetur të stinës së dimrit

Trendet e manikyrit për pjesë e mbetur të stinës së dimrit

Manikyr dhe pedikyr
Veshjet më të bukura të javës

Veshjet më të bukura të javës

Modë
Ngjyra e cila do të jetë në trend për një kohë të gjatë

Ngjyra e cila do të jetë në trend për një kohë të gjatë

Modë
Tetë fotografitë më të mira të të famshmëve në bikini gjatë vitit 2022 – deri më tani

Tetë fotografitë më të mira të të famshmëve në bikini gjatë vitit 2022 – deri më tani

Modë
Ngjyra më të bukura të flokëve për sezonin dimëror

Ngjyra më të bukura të flokëve për sezonin dimëror

Flokë dhe stil
Veshjet e përzgjedhura të javës

Veshjet e përzgjedhura të javës

Modë
Ide të bukura për manikyrin dimëror

Ide të bukura për manikyrin dimëror

Manikyr dhe pedikyr
Veshjet e përzgjedhura për këtë javë

Veshjet e përzgjedhura për këtë javë

Modë
Fustane të bukura për stinën e dimrit

Fustane të bukura për stinën e dimrit

Modë
Mënyrat më të bukura për veshjen e një shalli

Mënyrat më të bukura për veshjen e një shalli

Modë
Pesë mënyra për t’i kombinuar stampimet si një profesioniste

Pesë mënyra për t’i kombinuar stampimet si një profesioniste

Keshilla Modë
Trendet e çantave për stinën e dimrit

Trendet e çantave për stinën e dimrit

Modë
Veshjet e përzgjedhura të javës

Veshjet e përzgjedhura të javës

Modë
Momente kur vajzat e njohura shkëlqyen me buzëkuq të kuq

Momente kur vajzat e njohura shkëlqyen me buzëkuq të kuq

Grim
Veshjet e zgjedhura për këtë javë

Veshjet e zgjedhura për këtë javë

Modë
Ide të bukura manikyri me fjolla të këndshme bore

Ide të bukura manikyri me fjolla të këndshme bore

Manikyr dhe pedikyr
Veshjet e zgjedhura për këtë javë

Veshjet e zgjedhura për këtë javë

Modë
Gjashtë ngjyrat kyçe që veshjet dimërore të duken të shtrenjta

Gjashtë ngjyrat kyçe që veshjet dimërore të duken të shtrenjta

Modë
Tri trendet e çizmeve për dimrin e vitit 2021

Tri trendet e çizmeve për dimrin e vitit 2021

Modë
Aksesorë festiv që mund të filloni t’i bartni nga tani

Aksesorë festiv që mund të filloni t’i bartni nga tani

Aksesorë
Idetë më trendi të thonjve për muajin nëntor

Idetë më trendi të thonjve për muajin nëntor

Manikyr dhe pedikyr