LAJMI I FUNDIT:

Trendet e çantave për stinën e dimrit

Trendet e çantave për stinën e dimrit

Ndërsa vjeshta po mbaron, është pothuajse koha për të shkëmbyer rrobat e shkurtra dhe atletet tona me bluza me mëngë dhe çizmeve të gjata.

Por, në anën tjetër, një tjetër tranzicion argëtues që do të bëhet? Çanta!


Çantat trendi të stinës së dimrit do të jenë jashtëzakonisht të bukura dhe të veçanta.

Ndërsa ju nuk keni nevojë të prisni deri në dimër për të përdorur një nga këto modele të lezetshme, ato do t’i shihni kudo kur temperaturat e ftohta fillojnë në fund të vitit.

Pra, nëse jeni gati të filloni blerjet për çantat e stilit të dimrit që do të shihni në supet e njerëzve këtë sezon, më poshtë gjeni trendet kryesore:

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Thonë se nuk ka grua më të bukur se ajo në planet: Bën seks katër herë në ditë

Thonë se nuk ka grua më të bukur se ajo në planet: Bën seks katër herë në ditë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Meghan Markle është shfaqur e veshur si një princeshë e vërtetë dhe askush nuk ka për çfarë t’i bëjë vërejtje

Meghan Markle është shfaqur e veshur si një princeshë e vërtetë dhe askush nuk ka për çfarë t’i bëjë vërejtje

Moda
Në prill, nuancat e pazakonta të flokëve janë në trend! Dominojnë tri ngjyra, xhufkat dhe një model flokësh

Në prill, nuancat e pazakonta të flokëve janë në trend! Dominojnë tri ngjyra, xhufkat dhe një model flokësh

Flokë dhe stil
Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Bebja këtu
Vetëm gratë e guximshme si Heidi Klum mishërojnë stilin e veshjes kështu

Vetëm gratë e guximshme si Heidi Klum mishërojnë stilin e veshjes kështu

Moda
Si të kombinojmë ngjyrat

Si të kombinojmë ngjyrat

Keshilla Modë
Kalo në kategori