LAJMI I FUNDIT:

Momente kur vajzat e njohura shkëlqyen me buzëkuq të kuq

Momente kur vajzat e njohura shkëlqyen me buzëkuq të kuq

Një buzë e kuqe e guximshme është një nga pamjet më klasike të grimit dhe disa nga personazhet tanë të famshëm kanë vërtetuar se është stili i përsosur për sezonin e festave.

Sezoni i festave është afër cepit, dhe megjithëse gjërat mund të duken ndryshe mes coronavirusit këtë vit, gjithmonë ka kohë për një pamje të mirë të festave.

Buzëkuqi i kuq është shtesa e përsosur e bukurisë për çdo pamje të festave, dhe disa nga yjet tanë të preferuar e duan këtë zgjedhje gjatë gjithë vitit.

Nga Rita Ora te Christina Aguilera dhe Selena Gomez, mund të inspiroheni për pamjen festive që do krijoni këtë vit:

Rita Ora

Rihanna

Taylor Swift


Megan Thee Stallion

Christina Aguilera

Selena Gomez

Gigi Hadid

/Telegrafi/