LAJMI I FUNDIT:
Transferimet

Transferimet

29447 Artikuj

Fofana arrin marrëveshje personale me Al Nassr, Lens kërkon 40 milionë euro

Fofana arrin marrëveshje personale me Al Nassr, Lens kërkon 40 milionë euro

Ligat tjera
Detajet e marrëveshjes së Milanit dhe Chelseat për Loftus-Cheek

Detajet e marrëveshjes së Milanit dhe Chelseat për Loftus-Cheek

Serie A
Liverpooli hyn në garë me rivalët për Romeo Lavia

Liverpooli hyn në garë me rivalët për Romeo Lavia

Premier League
Akoma nuk ka kontakt nga Galata, Paredes pritet t’i nisë përgatitjet me PSG-në

Akoma nuk ka kontakt nga Galata, Paredes pritet t’i nisë përgatitjet me PSG-në

Ligue 1
Bisedime pozitive mes palëve, Kane e dëshiron Bayernin

Bisedime pozitive mes palëve, Kane e dëshiron Bayernin

Bundesliga
Ofertë prej 50 milionë eurosh në vit që Mahrez t’i bashkohet Al-Ahlit

Ofertë prej 50 milionë eurosh në vit që Mahrez t’i bashkohet Al-Ahlit

Ligat tjera
United aktivizon ‘faktorin’ Sterling në bisedimet me Chelsean për Mount

United aktivizon ‘faktorin’ Sterling në bisedimet me Chelsean për Mount

Premier League
E shitën Tonalin – por Milani tani ka gjetur zëvendësuesin e tij te rivali i Serie A

E shitën Tonalin – por Milani tani ka gjetur zëvendësuesin e tij te rivali i Serie A

Serie A
Dy yjet që pritet të zbarkojnë te Barcelona gjatë ditëve të ardhshme

Dy yjet që pritet të zbarkojnë te Barcelona gjatë ditëve të ardhshme

La Liga
Zyrtare: Bujar Pllana vazhdon karrierën në Kroaci

Zyrtare: Bujar Pllana vazhdon karrierën në Kroaci

Ligat tjera
Të nënshkruajë ose të largohet, PSG kërkon nga Mbappe që të vendosë tani

Të nënshkruajë ose të largohet, PSG kërkon nga Mbappe që të vendosë tani

Ligue 1
Real Madridi është optimist se mund ta transferojë Mbappen këtë verë

Real Madridi është optimist se mund ta transferojë Mbappen këtë verë

La Liga
Barcelona takohet me agjentin e Frimpong – çmimi është problemi kryesor

Barcelona takohet me agjentin e Frimpong – çmimi është problemi kryesor

La Liga
Wanda Nara ndodhet në Itali, do të bisedoj me dy top klube për rikthimin e Icardit në Serie A

Wanda Nara ndodhet në Itali, do të bisedoj me dy top klube për rikthimin e Icardit në Serie A

Serie A
Arda Guler përjashton mundësinë e transferimit te Real Madridi

Arda Guler përjashton mundësinë e transferimit te Real Madridi

La Liga
Andi Hoti drejt huazimit në Bundesliga 2 te Magdeburg

Andi Hoti drejt huazimit në Bundesliga 2 te Magdeburg

Serie A
Manchester United kontakton me Adrien Rabiotin

Manchester United kontakton me Adrien Rabiotin

Premier League
Katër lojtarët që pritet të largohen nga Barcelona gjatë kësaj jave

Katër lojtarët që pritet të largohen nga Barcelona gjatë kësaj jave

La Liga
Alvaro Odriozola afër kalimit te gjiganti i Serie A

Alvaro Odriozola afër kalimit te gjiganti i Serie A

Serie A
Arsenali bën një ofertë të përmirësuar për Jurrien Timber

Arsenali bën një ofertë të përmirësuar për Jurrien Timber

Premier League
PSG po bën ofertën e parë në drejtim të Bayernit për Lucas Hernandez

PSG po bën ofertën e parë në drejtim të Bayernit për Lucas Hernandez

Bundesliga
Top skuadrat pas tij, Leverkusen i njofton për çmimin e Jeremie Frimpong

Top skuadrat pas tij, Leverkusen i njofton për çmimin e Jeremie Frimpong

Bundesliga
Barcelona transferon zyrtarisht Ilkay Gundoganin

Barcelona transferon zyrtarisht Ilkay Gundoganin

La Liga
Frattesi është objektivi kryesor i Interit, italiani shihet si zëvendësues i Brozovic

Frattesi është objektivi kryesor i Interit, italiani shihet si zëvendësues i Brozovic

Serie A


mob5