LAJMI I FUNDIT:

Tom Holland

23 Artikuj

Tom Holland e mohon ndarjen nga Zendaya, pasi ajo hoqi të gjithë nga Instagrami

Tom Holland e mohon ndarjen nga Zendaya, pasi ajo hoqi të gjithë nga Instagrami

Yjet
Aktori i “Spider-Man”, Tom Holland bën simbolin e shqiponjës me duar në nderim të shqiptarëve

Aktori i “Spider-Man”, Tom Holland bën simbolin e shqiponjës me duar në nderim të shqiptarëve

Yjet
Tom Holland thotë se nuk i pëlqen Hollywoodi: Kjo industri nuk është për mua

Tom Holland thotë se nuk i pëlqen Hollywoodi: Kjo industri nuk është për mua

Yjet
Tom Holland flet për betejën me alkoolin: Isha i skllavëruar nga pija

Tom Holland flet për betejën me alkoolin: Isha i skllavëruar nga pija

Yjet
Tom Holland njofton se po pauzon nga aktrimi

Tom Holland njofton se po pauzon nga aktrimi

Yjet
Tom Holland bën pauzë nga rrjetet sociale për hir të shëndetit të tij mendor

Tom Holland bën pauzë nga rrjetet sociale për hir të shëndetit të tij mendor

Yjet
Tom Holland mohon thashethemet se ka blerë shtëpi me yllin e “Spider-Man” Zendaya

Tom Holland mohon thashethemet se ka blerë shtëpi me yllin e “Spider-Man” Zendaya

Yjet
Publikohet ‘traileri’ i filmit “Uncharted”

Publikohet ‘traileri’ i filmit “Uncharted”

TV / Film
Zendaya dhe Tom Holland konfirmojnë romancën e tyre ndërsa shfaqen duke shkëmbyer puthje në makinë

Zendaya dhe Tom Holland konfirmojnë romancën e tyre ndërsa shfaqen duke shkëmbyer puthje në makinë

Po Flitet
Si do të dukeshin 20 aktorët tanë të preferuar nëse do të ishin femra

Si do të dukeshin 20 aktorët tanë të preferuar nëse do të ishin femra

Yjet
Gyllenhaal bëhet hit në internet me sfidën e veshjes së bluzës teksa qëndron me një dorë

Gyllenhaal bëhet hit në internet me sfidën e veshjes së bluzës teksa qëndron me një dorë

Yjet
Ylli i “Spider-Man”, Tom Holland ndahet nga e dashura

Ylli i “Spider-Man”, Tom Holland ndahet nga e dashura

Po Flitet
Lista e fituesve në ‘People’s Choice Awards 2019’

Lista e fituesve në ‘People’s Choice Awards 2019’

TV / Film
Rikthehet “Dr. Dolittle” me Robert Downey Jr. në rolin kryesor

Rikthehet “Dr. Dolittle” me Robert Downey Jr. në rolin kryesor

TV / Film
Kush janë vëllezërit dhe motrat e të famshmëve dhe me çfarë merren ata?

Kush janë vëllezërit dhe motrat e të famshmëve dhe me çfarë merren ata?

Yjet
Dhjetë tatuazhet kuptimplota dhe të veçanta të yjeve të Hollywodit

Dhjetë tatuazhet kuptimplota dhe të veçanta të yjeve të Hollywodit

Yjet
Dukja e superheronjve, dikur dhe tash

Dukja e superheronjve, dikur dhe tash

TV / Film
Dymbëdhjetë aktorët që realizuan tatuazhe për të kujtuar filmat më të rëndësishëm të karrierës

Dymbëdhjetë aktorët që realizuan tatuazhe për të kujtuar filmat më të rëndësishëm të karrierës

TV / Film
Publikohet lista e aktorëve më të paguar për vitin 2017, Vin Diesel kryeson listën me 1.6 miliard dollarë fitime (Foto)

Publikohet lista e aktorëve më të paguar për vitin 2017, Vin Diesel kryeson listën me 1.6 miliard dollarë fitime (Foto)

TV / Film
Vazhdimi i ri i “Avengers” grumbullon të gjithë superheronjtë (Video)

Vazhdimi i ri i “Avengers” grumbullon të gjithë superheronjtë (Video)

TV / Film
Sa të gjatë janë yjet e Hollywoodit, dhe me kë nga kolegët kanë të njëjtën gjatësi? (Foto)

Sa të gjatë janë yjet e Hollywoodit, dhe me kë nga kolegët kanë të njëjtën gjatësi? (Foto)

Yjet
Filmi i ri për Spider-Manin pritet të thyejë rekorde shikushmërie (Foto/Video)

Filmi i ri për Spider-Manin pritet të thyejë rekorde shikushmërie (Foto/Video)

TV / Film
Spider-Man me kostum të teknologjisë së lartë (Video)

Spider-Man me kostum të teknologjisë së lartë (Video)

TV / Film