LAJMI I FUNDIT:

Tom Holland njofton se po pauzon nga aktrimi

Tom Holland njofton se po pauzon nga aktrimi

Aktori i njohur, Tom Holland po merr një pauzë nga kinematografia.

Reklama

Ylli 27-vjeçar britanik zbuloi në një intervistë për Extra se do të pushojë një vit nga aktrimi pasi ka pasur një përvojë “të vështirë” në realizimin e serialit të tij Apple TV+ “The Crowded Room”.

“Ishte një kohë e vështirë, sigurisht. Ne ishim duke eksploruar disa emocione që nuk i kam përjetuar kurrë më parë. Dhe më pas, të qenit producent, duke u marrë me problemet e përditshme që vijnë me çdo set filmi, thjesht shtoi atë nivel shtesë të presionit”, tha Holland, shkruan People.

Foto: Getty Images

“Tani po bëj një vit pushim dhe kjo është rezultat i asaj se sa e vështirë ishte kjo shfaqje”, shtoi ai.

Pavarësisht se ishte e vështirë, aktori i “Spider-Man: No Way Home” tha se “i pëlqente vërtet” të punonte në “The Crowded Room” dhe “i pëlqente të mësuarit për t’u bërë producent”.

“Unë nuk jam i huaj për punën e vështirë. Unë gjithmonë kam jetuar me këtë ide se puna e vështirë është punë e mirë. Dhe më ka pëlqyer shumë”, tha ai.

“Por përsëri, shfaqja më theu mua. Erdhi një moment ku disi ishte, “Më duhet të bëj një pushim”, u shpreh aktori.

Foto: COURTESY OF APPLE

“Jam i emocionuar të shoh se si do të dalë dhe ndihem sikur puna jonë e palodhur nuk ishte e kotë”, shtoi Holland.

Në “The Crowded Room”, Holland luan Danny Sullivan, një burrë që nuk dyshon, i cili arrestohet pas një të shtënash në vitin 1979 në New York.

Të gjitha lajmet nga Tom Holland
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Tom Holland

Nëpërmjet një sërë marrjesh në pyetje nga detektivi Rya Goodwin (Amanda Seyfried), e kaluara e pazakontë e Denit del në dritë, duke përfshirë një të huaj që i shpëtoi jetën.

Krahas Holland dhe Seyfried, 37 vjeç, “The Crowded Room” përmban Emmy Rossum, Sasha Lane, Will Chase dhe Lior Raz.

Tre episodet e para të “The Crowded Room” do të jepen premierë të premten në Apple TV+, me episode të tjera që transmetohen të premteve deri më 28 korrik. /Telegrafi/