LAJMI I FUNDIT:

Teuta Haxhiu

114 Artikuj

Partitë politike gati për zgjedhje (Video)

Partitë politike gati për zgjedhje (Video)

Kosovë
Ministria e Arsimit: Rasti “Don Bosko” në Prokurori (Video)

Ministria e Arsimit: Rasti “Don Bosko” në Prokurori (Video)

Arsim
“Përballje”: A është alarmante dhuna në shkollat e Kosovës, kush është fajtori? (Video)

“Përballje”: A është alarmante dhuna në shkollat e Kosovës, kush është fajtori? (Video)

Kosovë
Pa viza edhe në 2017, AAK: Qeveria po tenton të na mashtrojë, demarkacioni nuk kalon

Pa viza edhe në 2017, AAK: Qeveria po tenton të na mashtrojë, demarkacioni nuk kalon

Kosovë
Haxhiu: Thaçi e Mustafa në Bruksel, fillim më i keq i dialogut

Haxhiu: Thaçi e Mustafa në Bruksel, fillim më i keq i dialogut

Politikë
Qeveria në kërkim të votave për Demarkacionin

Qeveria në kërkim të votave për Demarkacionin

Politikë
Haxhiu: PISA tregon ku jemi, dikush duhet të mbajë përgjegjësi

Haxhiu: PISA tregon ku jemi, dikush duhet të mbajë përgjegjësi

Kosovë
Gaxherri dhe Haxhiu “kapen” me fjalë

Gaxherri dhe Haxhiu “kapen” me fjalë

Kosovë
Haxhiu: Bisedimet në dëm të Kosovës, në interes të Serbisë

Haxhiu: Bisedimet në dëm të Kosovës, në interes të Serbisë

Politikë
Haxhiu: Nxënësit po furnizohen me tekste të vjetra, ministri të jap llogari për buxhet

Haxhiu: Nxënësit po furnizohen me tekste të vjetra, ministri të jap llogari për buxhet

Arsim
Opozita e sigurt që demarkacioni s’kalon, Lista Serbe thotë se s’ka vënë kushte (Video)

Opozita e sigurt që demarkacioni s’kalon, Lista Serbe thotë se s’ka vënë kushte (Video)

Politikë
Haxhiu “godet” Kadaj-Bujupin: Sa ishit në AAK ju kërkonit të bënim koalicion me PDK-në

Haxhiu “godet” Kadaj-Bujupin: Sa ishit në AAK ju kërkonit të bënim koalicion me PDK-në

Kosovë
Opozita do të jetë e pranishme në takimin për Demarkacionin

Opozita do të jetë e pranishme në takimin për Demarkacionin

Kosovë
AAK: Demarkacioni si kriter për viza, kërkesë e Kosovës, jo kusht i BE-së (Video)

AAK: Demarkacioni si kriter për viza, kërkesë e Kosovës, jo kusht i BE-së (Video)

Politikë
Bosët e krimit nuk i shpëtojnë ndëshkimit

Bosët e krimit nuk i shpëtojnë ndëshkimit

Drejtësi
Deputetët e opozitës i cilësojnë tendencioze dhe të paligjshme aktakuzat nga Prokuroria

Deputetët e opozitës i cilësojnë tendencioze dhe të paligjshme aktakuzat nga Prokuroria

Jehona Hulaj
Haradinaj: Protestën e bëjmë madhështore edhe pa Vetëvendosjen!

Haradinaj: Protestën e bëjmë madhështore edhe pa Vetëvendosjen!

Kosovë
Planet e opozitës për ta rrëzuar Qeverinë

Planet e opozitës për ta rrëzuar Qeverinë

Politikë