LAJMI I FUNDIT:

tentim vrasje

169 Artikuj

Goditi 42 herë me thikë ish-të dashurën në Vjenë, gjykata e dënon me 15 vjet burgim shqiptarin nga Kosova

Goditi 42 herë me thikë ish-të dashurën në Vjenë, gjykata e dënon me 15 vjet burgim shqiptarin nga Kosova

Kosovë
​Dorëzohen në polici personat e kërkuar për tentim vrasje në Prizren

​Dorëzohen në polici personat e kërkuar për tentim vrasje në Prizren

Kronika e Zezë
Tentim vrasje në Prizren – e gjuajtën me armë derisa po lëvizte me veturë

Tentim vrasje në Prizren – e gjuajtën me armë derisa po lëvizte me veturë

Kronika e Zezë
Tentim vrasje në Istog – arrestohen dy të dyshuar

Tentim vrasje në Istog – arrestohen dy të dyshuar

Kronika e Zezë
Rrahën me shkopinj bejsbolli në tentativë për ta vrarë të riun në Korçë, arrestohen katër autorët

Rrahën me shkopinj bejsbolli në tentativë për ta vrarë të riun në Korçë, arrestohen katër autorët

Shqipëri
“Qëndruam pas makinës” – Si polici dhe kunati i shpëtuan atentatit me 100 plumba

“Qëndruam pas makinës” – Si polici dhe kunati i shpëtuan atentatit me 100 plumba

Shqipëri
Tentim vrasja ndaj gazetarit Alban Selimi, prokuroria kërkon të shpallet fajtor i akuzuari

Tentim vrasja ndaj gazetarit Alban Selimi, prokuroria kërkon të shpallet fajtor i akuzuari

Kosovë
Detaje nga plagosja në Gadish të Gjilanit – policia arreston 6 të dyshuar, prej tyre njëri i mitur

Detaje nga plagosja në Gadish të Gjilanit – policia arreston 6 të dyshuar, prej tyre njëri i mitur

Kronika e Zezë
E goditi qëllimisht me veturë punëtorin në një pompë derivatesh në Pejë – policia në kërkim të dyshuarit

E goditi qëllimisht me veturë punëtorin në një pompë derivatesh në Pejë – policia në kërkim të dyshuarit

Kronika e Zezë
Policia jep detaje për tentim vrasjen në Vitomiricë të Pejës – arrestohen të dyshuarit

Policia jep detaje për tentim vrasjen në Vitomiricë të Pejës – arrestohen të dyshuarit

Kronika e Zezë
Tentim vrasja në Pejë, dorëzohen në Polici dy persona

Tentim vrasja në Pejë, dorëzohen në Polici dy persona

Drejtësi
Tentim vrasje në rrugën Pejë-Rozhajë

Tentim vrasje në rrugën Pejë-Rozhajë

Kronika e Zezë
Tentim vrasje në Prishtinë – policia konfiskon 5 gëzhoja në vendin e ngjarjes

Tentim vrasje në Prishtinë – policia konfiskon 5 gëzhoja në vendin e ngjarjes

Kronika e Zezë
Plagosen me armë zjarri babë e bir në Pejë

Plagosen me armë zjarri babë e bir në Pejë

Kronika e Zezë
Të shtëna me armë në një lokal në Vitomericë të Pejës – plagoset një person

Të shtëna me armë në një lokal në Vitomericë të Pejës – plagoset një person

Kronika e Zezë
​Tentim vrasje në Prizren, dy të arrestuar

​Tentim vrasje në Prizren, dy të arrestuar

Kronika e Zezë
E goditi me thikë në gjoks e në pjesë të tjera të trupit viktimën, paraburgim për të dyshuarin në Prizren

E goditi me thikë në gjoks e në pjesë të tjera të trupit viktimën, paraburgim për të dyshuarin në Prizren

Kosovë
Theret me thikë një person në Vushtrri

Theret me thikë një person në Vushtrri

Kronika e Zezë
Një grua në Prizren tentoi të vetëvritet pasi djalit të saj iu vazhdua paraburgimi

Një grua në Prizren tentoi të vetëvritet pasi djalit të saj iu vazhdua paraburgimi

Kronika e Zezë
Dy vëllezërit dënohen me burg dhe gjobë për tentim vrasjen dhe sulmin ndaj fqinjit të tyre

Dy vëllezërit dënohen me burg dhe gjobë për tentim vrasjen dhe sulmin ndaj fqinjit të tyre

Kosovë
Tentim vrasje në Prishtinë

Tentim vrasje në Prishtinë

Kronika e Zezë
Tentim vrasje në Gjilan – arrestohet i dyshuari

Tentim vrasje në Gjilan – arrestohet i dyshuari

Kronika e Zezë
E goditi qëllimisht me veturë viktimën – arrestohet i dyshuari nga Drenasi

E goditi qëllimisht me veturë viktimën – arrestohet i dyshuari nga Drenasi

Kronika e Zezë
Prokuroria kërkon paraburgim për burrin nga Mitrovica që tentoi ta vriste gruan me mjet të mprehtë

Prokuroria kërkon paraburgim për burrin nga Mitrovica që tentoi ta vriste gruan me mjet të mprehtë

Drejtësi