LAJMI I FUNDIT:

Tajlandë

146 Artikuj

Mitsubishi Triton i ri, kalon me lehtësi edhe nëpër terrenet më të vështira (Foto)

Mitsubishi Triton i ri, kalon me lehtësi edhe nëpër terrenet më të vështira (Foto)

Modelet e Reja
Krijesat misterioze që lëshonin zëra të çuditshëm, habitën turistët në bregdetin tajlandez (Video)

Krijesat misterioze që lëshonin zëra të çuditshëm, habitën turistët në bregdetin tajlandez (Video)

Fun Lajme
Hajni filmohet duke vjedhur fanellën, e cila ishte vendosur në nderim të pronarit të ndjerë të Leicester Cityt (Video)

Hajni filmohet duke vjedhur fanellën, e cila ishte vendosur në nderim të pronarit të ndjerë të Leicester Cityt (Video)

Dështime
Zjarrfikësi tajlandez demonstron si mund të nënshtrohet gjarpri kobra, vetëm me një peshqir (Video)

Zjarrfikësi tajlandez demonstron si mund të nënshtrohet gjarpri kobra, vetëm me një peshqir (Video)

Interesante
Plazhi tajlandez i popullarizuar prej filmave të famshëm, mbyllet përkohësisht shkaku i dëmtimit nga turistët (Foto)

Plazhi tajlandez i popullarizuar prej filmave të famshëm, mbyllet përkohësisht shkaku i dëmtimit nga turistët (Foto)

Interesante
Ngacmohet derisa ishte duke ngrënë, reagimi qesharak i qenit të nervozuar (Video)

Ngacmohet derisa ishte duke ngrënë, reagimi qesharak i qenit të nervozuar (Video)

Fun Lajme
Djemtë që u bllokuan për 18 ditë në shpellë janë kthyer përsëri në një shpellë – kësaj radhe për ta inauguruar atë (Video)

Djemtë që u bllokuan për 18 ditë në shpellë janë kthyer përsëri në një shpellë – kësaj radhe për ta inauguruar atë (Video)

Nga Bota
Arsyeja pse veturat e zakonshme nuk duhet të garojnë me super-makina (Video)

Arsyeja pse veturat e zakonshme nuk duhet të garojnë me super-makina (Video)

Ngjarje
E kishte braktisur e ëma në një tualet publik në Tajlandë, banorët e zonës e shpëtojnë foshnjën e porsalindur kur e dëgjojnë duke qarë (Video)

E kishte braktisur e ëma në një tualet publik në Tajlandë, banorët e zonës e shpëtojnë foshnjën e porsalindur kur e dëgjojnë duke qarë (Video)

Nga Bota
Shkathtësitë e Ford Range Raptor, testohen krahas të fuqishmit Range Wildtrak (Video)

Shkathtësitë e Ford Range Raptor, testohen krahas të fuqishmit Range Wildtrak (Video)

Modelet e Reja
Adoleshentja do t’i nënshtrohet operimit për të larguar gjymtyrët shtesë, që i përkasin binjakut të saj parazit (Foto)

Adoleshentja do t’i nënshtrohet operimit për të larguar gjymtyrët shtesë, që i përkasin binjakut të saj parazit (Foto)

Interesante
Vullnetarët që i shpëtuan fëmijët e bllokuar në një shpellë të Tajvanit, po kërkojnë fëmijët e zhdukur në fshatrat e përmbytura nga diga e shembur (Video)

Vullnetarët që i shpëtuan fëmijët e bllokuar në një shpellë të Tajvanit, po kërkojnë fëmijët e zhdukur në fshatrat e përmbytura nga diga e shembur (Video)

Nga Bota
Barkat u mbushën me peshq, dolën mbi sipërfaqe të ‘ndjekur nga peshq më të mëdhenj‘ (Video)

Barkat u mbushën me peshq, dolën mbi sipërfaqe të ‘ndjekur nga peshq më të mëdhenj‘ (Video)

Interesante
Brenda punëtorisë tajlandeze ku prodhohet Ford Ranger Raptor (Video)

Brenda punëtorisë tajlandeze ku prodhohet Ford Ranger Raptor (Video)

Modelet e Reja
Vazhdon operacioni i shpëtimit për të bllokuarit në një shpellë në Tajlandë

Vazhdon operacioni i shpëtimit për të bllokuarit në një shpellë në Tajlandë

Nga Bota
Tajlandë, vazhdon misioni i kërkimit të 12 futbollistëve në shpellë (Foto/Video)

Tajlandë, vazhdon misioni i kërkimit të 12 futbollistëve në shpellë (Foto/Video)

Nga Bota
Mjekët kanë arritur tek djemtë e shpëtuar në shpellën në Tajlandë

Mjekët kanë arritur tek djemtë e shpëtuar në shpellën në Tajlandë

Nga Bota
Elefanti e godet me hundë turistin, e përplas në tokë (Video)

Elefanti e godet me hundë turistin, e përplas në tokë (Video)

Dështime
Pitoni gjigant mbështillet në trupin e qenit dhe tenton ta mbyt, në momentet më kritike i dalin në ndihmë qytetarët (Video, +18)

Pitoni gjigant mbështillet në trupin e qenit dhe tenton ta mbyt, në momentet më kritike i dalin në ndihmë qytetarët (Video, +18)

Nga Bota
Vjehrri këshillon dhëndrin të gjej punë, tajlandezi qëllon për vdekje gruan dhe babanë e saj (Video, +16)

Vjehrri këshillon dhëndrin të gjej punë, tajlandezi qëllon për vdekje gruan dhe babanë e saj (Video, +16)

Nga Bota
Elefanti i vogël nuk e lëshonte turisten të shkonte, pasi ajo e përkëdheli (Video)

Elefanti i vogël nuk e lëshonte turisten të shkonte, pasi ajo e përkëdheli (Video)

Fun Lajme
Turistja rrëmbehet në aeroportin e Bangkok, për lirimin e saj u kërkuan para – pamjet e kamerave të sigurisë zbulojnë gjithçka (Video)

Turistja rrëmbehet në aeroportin e Bangkok, për lirimin e saj u kërkuan para – pamjet e kamerave të sigurisë zbulojnë gjithçka (Video)

Nga Bota
Turistja e dehur tregoi aftësitë akrobatike, me një veshje aspak të përshtatshme (Video)

Turistja e dehur tregoi aftësitë akrobatike, me një veshje aspak të përshtatshme (Video)

Dështime
Pasi u grind me të dashurën që e akuzonte se po pinte shumë alkool, burri kryen vetëvrasje dhe e transmeton ngjarjen live në Facebook (Video)

Pasi u grind me të dashurën që e akuzonte se po pinte shumë alkool, burri kryen vetëvrasje dhe e transmeton ngjarjen live në Facebook (Video)

Nga Bota