LAJMI I FUNDIT:

Tablet

30 Artikuj

Lansohet në heshtje Samsung Galaxy Tab A9

Lansohet në heshtje Samsung Galaxy Tab A9

Lajme Teknologji
India kufizon importet e laptopëve dhe kompjuterëve për të rritur prodhimin vendas

India kufizon importet e laptopëve dhe kompjuterëve për të rritur prodhimin vendas

Lajme Teknologji
Realme Pad 2 prezantohet me 19 korrik

Realme Pad 2 prezantohet me 19 korrik

Lajme Teknologji
Rrjedhin çmimet e Samsung Galaxy Tab S9, S9+, S9 Ultra për tregun evropian

Rrjedhin çmimet e Samsung Galaxy Tab S9, S9+, S9 Ultra për tregun evropian

Lajme Teknologji
Holanda ndalon përdorimin e telefonave mobil në shkolla, nga 1 janari të njëjtin fat do ta kenë edhe tabletët e orët inteligjente

Holanda ndalon përdorimin e telefonave mobil në shkolla, nga 1 janari të njëjtin fat do ta kenë edhe tabletët e orët inteligjente

Lajme Teknologji
Ndiqni rregullat e thjeshta dhe ruani pajisjet tuaja: Si duhet t’i pastroni ekranet

Ndiqni rregullat e thjeshta dhe ruani pajisjet tuaja: Si duhet t’i pastroni ekranet

Bëje vet
Tableti Pixel i Google fillon nga një çmim prej 499 dollarë, ju vjen bashkë me mbushësin e lëvzishëm

Tableti Pixel i Google fillon nga një çmim prej 499 dollarë, ju vjen bashkë me mbushësin e lëvzishëm

Lajme Teknologji
Nokia T20 me përditësimin e ri për Android 12 Build

Nokia T20 me përditësimin e ri për Android 12 Build

Lajme Teknologji
WhatsApp në Android po merr një pamje të dyfishtë të panelit për tabletët

WhatsApp në Android po merr një pamje të dyfishtë të panelit për tabletët

Aplikacione
Samsung Galaxy Tab S9 do të certifikohet për rezistencë ndaj ujit dhe pluhurit

Samsung Galaxy Tab S9 do të certifikohet për rezistencë ndaj ujit dhe pluhurit

Mobile
Për shkak të përdorimit të telefonave të mençur fëmijët më nuk dinë ta mbajnë lapsin në duar

Për shkak të përdorimit të telefonave të mençur fëmijët më nuk dinë ta mbajnë lapsin në duar

Fëmija juaj
OnePlus Pad thuhet se do të vijë në vitin 2023

OnePlus Pad thuhet se do të vijë në vitin 2023

Lajme Teknologji
Pixel Tablet i Google dhe telefoni i palosshëm do të kenë sensorë të gjurmëve të gishtërinjve

Pixel Tablet i Google dhe telefoni i palosshëm do të kenë sensorë të gjurmëve të gishtërinjve

Mobile
Honor prezanton tabletën Pad 8 me ekran prej 12 inç dhe Snapdragon 680

Honor prezanton tabletën Pad 8 me ekran prej 12 inç dhe Snapdragon 680

Lajme Teknologji
iPad i ri do të ketë port USB-C

iPad i ri do të ketë port USB-C

Mobile
Lenovo po përgatit një tablet të vogël për lojtarë

Lenovo po përgatit një tablet të vogël për lojtarë

Mobile
Më në fund një tabletë e vërtetë Nokia në Android

Më në fund një tabletë e vërtetë Nokia në Android

Mobile
Samsung po përgatit një tabletë që paloset në tre pjesë – për vitin 2022

Samsung po përgatit një tabletë që paloset në tre pjesë – për vitin 2022

Mobile
Telefoni inteligjent i ri mund të ndryshojë formën dhe të kthehet në një tabletë

Telefoni inteligjent i ri mund të ndryshojë formën dhe të kthehet në një tabletë

Mobile
MASh pranoi 215 tabletë donacion nga OSBE-ja

MASh pranoi 215 tabletë donacion nga OSBE-ja

Kosovë
Nuk kishte kushte për të blerë kompjuter, braziliani 10-vjeç përdor tabletin e dyqanit të Samsungut për t’i bërë detyrat

Nuk kishte kushte për të blerë kompjuter, braziliani 10-vjeç përdor tabletin e dyqanit të Samsungut për t’i bërë detyrat

Nga Bota
Tregu global i tabletëve do të vazhdojë të zvogëlohet gjatë pesë viteve të ardhshme

Tregu global i tabletëve do të vazhdojë të zvogëlohet gjatë pesë viteve të ardhshme

Lajme Teknologji
LG mund të kthehet në tregun e tabletëve me G Pad 5

LG mund të kthehet në tregun e tabletëve me G Pad 5

Mobile
Ç’po i bën fëmijës tënd duke i lënë telefonin/tabletin në dorë?

Ç’po i bën fëmijës tënd duke i lënë telefonin/tabletin në dorë?

Këshilla për prindër