LAJMI I FUNDIT:

Superliga e Arabisë

513 Artikuj

Ter Stegen merr ofertë ‘shumë interesante’ nga Arabia Saudite

Ter Stegen merr ofertë ‘shumë interesante’ nga Arabia Saudite

La Liga
Sa ka fituar Cristiano Ronaldo në Arabi Saudite deri më tani që nga largimi nga Man Utd?

Sa ka fituar Cristiano Ronaldo në Arabi Saudite deri më tani që nga largimi nga Man Utd?

Ligat tjera
Ndryshon situata e Karim Benzemas, mësohet arsyeja pse francezi nuk luajti në Ligën e Kampionëve

Ndryshon situata e Karim Benzemas, mësohet arsyeja pse francezi nuk luajti në Ligën e Kampionëve

Ndërkombëtare
Toni Kroos jep përgjigjen më të ftohtë kur u pyet nëse sulmet e Arabisë Saudite e shqetësonin atë

Toni Kroos jep përgjigjen më të ftohtë kur u pyet nëse sulmet e Arabisë Saudite e shqetësonin atë

Ndërkombëtare
Benzema bën paqe me arabët: Si mysliman në Mekë ndjej paqe

Benzema bën paqe me arabët: Si mysliman në Mekë ndjej paqe

Ndërkombëtare
Benzema rikthehet në Instagram pas dy muajsh dhe befason me një lëvizje radikale

Benzema rikthehet në Instagram pas dy muajsh dhe befason me një lëvizje radikale

Ligat tjera
Vazhdon ‘lufta’ në Al Ittihad: Gallardo i kërkon Benzemës të stërvitet vetëm, francezi largohet nga seanca stërvitore

Vazhdon ‘lufta’ në Al Ittihad: Gallardo i kërkon Benzemës të stërvitet vetëm, francezi largohet nga seanca stërvitore

Ligat tjera
Nga i pari te Sportingi deri te Al Nassr, del video me të gjithë golat e Ronaldos në karrierë – Duhet t’i keni 3 orë kohë për t’i parë

Nga i pari te Sportingi deri te Al Nassr, del video me të gjithë golat e Ronaldos në karrierë – Duhet t’i keni 3 orë kohë për t’i parë

Ndërkombëtare
Benzema rikthehet në stërvitje me Al Ittihad, qeveria arabe merr përsipër ta zgjidh çështjen e tij

Benzema rikthehet në stërvitje me Al Ittihad, qeveria arabe merr përsipër ta zgjidh çështjen e tij

Ndërkombëtare
Bëhet virale videoja kur Mahrez i kishte treguar të dashurës së tij se po transferohet në Arabi – ajo shpërtheu në lot

Bëhet virale videoja kur Mahrez i kishte treguar të dashurës së tij se po transferohet në Arabi – ajo shpërtheu në lot

Ligat tjera
Rakitic befason të gjithë, thotë se paratë nuk ishin arsyeja e transferimit në Arabinë Saudite

Rakitic befason të gjithë, thotë se paratë nuk ishin arsyeja e transferimit në Arabinë Saudite

Ligat tjera
Mësohet paga e Ivan Rakitic në Arabinë Saudite

Mësohet paga e Ivan Rakitic në Arabinë Saudite

Ligat tjera
Karim Benzema vendos për bisedime të vështira me Al-Ittihad

Karim Benzema vendos për bisedime të vështira me Al-Ittihad

Ligat tjera
Renditen arsyet se përse yjet e mëdhenj duan të largohen sa më parë nga Arabia dhe të rikthehen në Evropë

Renditen arsyet se përse yjet e mëdhenj duan të largohen sa më parë nga Arabia dhe të rikthehen në Evropë

Ligat tjera
Lionel Messi vs Cristiano Ronaldo: Rivaliteti më i madh i futbollit nuk do të përsëritet pas një lëndimi mizor të portugezit

Lionel Messi vs Cristiano Ronaldo: Rivaliteti më i madh i futbollit nuk do të përsëritet pas një lëndimi mizor të portugezit

Ndërkombëtare
U raportua se ka shtuar shumë peshë, Neymar reagon nëpërmjet një videoje

U raportua se ka shtuar shumë peshë, Neymar reagon nëpërmjet një videoje

Ligat tjera
Para se të shkarkohej nga Roma, Mourinho tashmë e kishte ndarë mendjen për klubin që do drejtonte

Para se të shkarkohej nga Roma, Mourinho tashmë e kishte ndarë mendjen për klubin që do drejtonte

Ndërkombëtare
Sevilla konfirmon marrëveshjen me klubin saudit për transferimin e Ivan Rakitic

Sevilla konfirmon marrëveshjen me klubin saudit për transferimin e Ivan Rakitic

Ndërkombëtare
Ofertë marramendëse, klubi arab dëshiron transferimin e yllit të Realit menjëherë

Ofertë marramendëse, klubi arab dëshiron transferimin e yllit të Realit menjëherë

La Liga
Benzema merr një urdhër të prerë nga shteti i Arabisë Saudite, francezi tani është në telashe të mëdha

Benzema merr një urdhër të prerë nga shteti i Arabisë Saudite, francezi tani është në telashe të mëdha

Ndërkombëtare
Lukaku pritet të largohet nga Roma, klubi arab i përgatit pagë të ëndrrave belgut

Lukaku pritet të largohet nga Roma, klubi arab i përgatit pagë të ëndrrave belgut

Serie A
Një klub i madh evropian ka refuzuar transferimin e Karim Benzemas, ata kanë një arsyeje të fortë për këtë

Një klub i madh evropian ka refuzuar transferimin e Karim Benzemas, ata kanë një arsyeje të fortë për këtë

Premier League
U përfol për rikthimin e tij te Real Madridi, Ancelotti tregon të vërtetën për Benzeman

U përfol për rikthimin e tij te Real Madridi, Ancelotti tregon të vërtetën për Benzeman

La Liga
Ronaldo thotë se Superliga e Arabisë ka ‘zakone të këqija’ të cilat duhet të ndryshojnë pas largimit të Henderson

Ronaldo thotë se Superliga e Arabisë ka ‘zakone të këqija’ të cilat duhet të ndryshojnë pas largimit të Henderson

Ligat tjera