LAJMI I FUNDIT:

Stjuardesa

56 Artikuj

Stjuardesa shpërtheu në lot pas një “debati” me një koleg të saj në një aeroplan që po bëhej gati të fluturonte nga Kalifornia në Teksas – e pësuan të dy

Stjuardesa shpërtheu në lot pas një “debati” me një koleg të saj në një aeroplan që po bëhej gati të fluturonte nga Kalifornia në Teksas – e pësuan të dy

Interesante
Deshi ta hap derën e aeroplanit gjatë fluturimit, goditi stjuardesën në qafë me lugë të thyer – policia arreston burrin në Boston

Deshi ta hap derën e aeroplanit gjatë fluturimit, goditi stjuardesën në qafë me lugë të thyer – policia arreston burrin në Boston

Amerika
Zbardhet shkaku i vdekjes së stjuardesës 24-vjeçare shqiptare pas mbërritjes në Angli

Zbardhet shkaku i vdekjes së stjuardesës 24-vjeçare shqiptare pas mbërritjes në Angli

Shqipëri
Humb jetën stjuardesa e “Air Albania” gjatë fluturimit Tiranë-Londër, kompania sqaron rrethanat

Humb jetën stjuardesa e “Air Albania” gjatë fluturimit Tiranë-Londër, kompania sqaron rrethanat

Shqipëri
Përse stjuardesat bartin shami rreth qafe? Ky detaj mode mund t’jua shpëtojë jetën!

Përse stjuardesat bartin shami rreth qafe? Ky detaj mode mund t’jua shpëtojë jetën!

Lifestyle
Pse turbulencat e ajrit mund të jenë edhe më të mëdha gjatë dekadave të ardhshme

Pse turbulencat e ajrit mund të jenë edhe më të mëdha gjatë dekadave të ardhshme

Amerika
Dy truqe e zgjuara të valixheve që ju mbajnë të sigurt kur qëndroni në një hotel

Dy truqe e zgjuara të valixheve që ju mbajnë të sigurt kur qëndroni në një hotel

Si të udhëtosh
Elon Musk i kërkoi stjuardesës marrëdhënie seksuale, kompania e tij pagoi 250 mijë dollarë për ta blerë heshtjen e saj – por u zbulua gjithçka

Elon Musk i kërkoi stjuardesës marrëdhënie seksuale, kompania e tij pagoi 250 mijë dollarë për ta blerë heshtjen e saj – por u zbulua gjithçka

Lajme Teknologji
Stjuardesa zbuloi se çfarë ndodh nëse dikush vdes gjatë fluturimit?

Stjuardesa zbuloi se çfarë ndodh nëse dikush vdes gjatë fluturimit?

Shëndetësi Lajme
Tentoi të hap derën e aeroplanit gjatë fluturimit, stjuardesa amerikane godet në kokë pasagjerin me bokall të kafesë

Tentoi të hap derën e aeroplanit gjatë fluturimit, stjuardesa amerikane godet në kokë pasagjerin me bokall të kafesë

Amerika
Stjuardesa pushohet prej punës – çdo sekret të kompanisë e zbulonte në rrjetet sociale

Stjuardesa pushohet prej punës – çdo sekret të kompanisë e zbulonte në rrjetet sociale

Interesante
A e dini pse stjuardesat i mbajnë duart pas shpinës kur pasagjerët futen në aeroplan?

A e dini pse stjuardesat i mbajnë duart pas shpinës kur pasagjerët futen në aeroplan?

Interesante
Lëshuan çantat, zhveshën uniformat, hoqën këpucët,…: Kjo ishte mënyra e protestës së stjuardesave të ish-Alitalia në rrugët e Romës

Lëshuan çantat, zhveshën uniformat, hoqën këpucët,…: Kjo ishte mënyra e protestës së stjuardesave të ish-Alitalia në rrugët e Romës

Evropa
Ngacmoi stjuardesat dhe sulmoi dy pasagjerë, ata e lidhën me shirit ngjitës në ulësen e aeroplanit – policia e arrestoi në aeroportin e Miamit

Ngacmoi stjuardesat dhe sulmoi dy pasagjerë, ata e lidhën me shirit ngjitës në ulësen e aeroplanit – policia e arrestoi në aeroportin e Miamit

Amerika
Stjuardesa amerikane u kërkoi të vendosin maskat në aeroplan, pasagjerja dhe familjarët e saj i vërsulen dhe ia thyejnë dhëmbët

Stjuardesa amerikane u kërkoi të vendosin maskat në aeroplan, pasagjerja dhe familjarët e saj i vërsulen dhe ia thyejnë dhëmbët

Amerika
Dhjetë gjërat që ju ndoshta nuk i dinit për stjuardesat

Dhjetë gjërat që ju ndoshta nuk i dinit për stjuardesat

Kuriozitete
Piloti dhe stjuardesa kineze rrahen në aeroplan, gjithçka filloi para derës së tualetit – përfundoi me dhëmbë dhe dorë të thyer

Piloti dhe stjuardesa kineze rrahen në aeroplan, gjithçka filloi para derës së tualetit – përfundoi me dhëmbë dhe dorë të thyer

Azia
Stjuardesat në Kinë këshillohen të mbajnë pelena për mbrojtje nga COVID-19

Stjuardesat në Kinë këshillohen të mbajnë pelena për mbrojtje nga COVID-19

Trend
Thotë se “shet seks për pasagjerët”, stjuardesa anonime poston fotografi “nxitëse” të bëra në aeroplan

Thotë se “shet seks për pasagjerët”, stjuardesa anonime poston fotografi “nxitëse” të bëra në aeroplan

Interesante
I dehur u fut në aeroplan dhe sulmoi stjuardesat, burrin nga Rusia e lidhin për karrige me shirit ngjitës

I dehur u fut në aeroplan dhe sulmoi stjuardesat, burrin nga Rusia e lidhin për karrige me shirit ngjitës

Nga Bota
Dashurohet me stjuardesën, lajmëron për bombë në aeroplan

Dashurohet me stjuardesën, lajmëron për bombë në aeroplan

Interesante
Nuk e lejojnë të falet në aeroplan, pasagjeri nga Tunizia i vërsulet stjuardesës dhe tenton të futet në kabinën e pilotit (Video)

Nuk e lejojnë të falet në aeroplan, pasagjeri nga Tunizia i vërsulet stjuardesës dhe tenton të futet në kabinën e pilotit (Video)

Nga Bota
Stjuardesa e pensionuar shfaqë pasagjerët më të pandërgjegjshëm (Foto)

Stjuardesa e pensionuar shfaqë pasagjerët më të pandërgjegjshëm (Foto)

Dështime
Babai fluturoi për dy ditë me aeroplanin ku shërbente vajza e saj, vetëm që të ishin bashkë për Krishtlindje (Foto)

Babai fluturoi për dy ditë me aeroplanin ku shërbente vajza e saj, vetëm që të ishin bashkë për Krishtlindje (Foto)

Interesante