LAJMI I FUNDIT:
Stefan de Vrij

Stefan de Vrij

133 Artikuj

Interi blindon mbrojtësin De Vrij me kontratë të re

Interi blindon mbrojtësin De Vrij me kontratë të re

Serie A
Ata tashmë janë lojtarë të lirë: Futbollsitët më të vlefshëm që janë pa kontratë

Ata tashmë janë lojtarë të lirë: Futbollsitët më të vlefshëm që janë pa kontratë

Ndërkombëtare
Cilët lojtarë janë të lirë nga 1 korriku në Serie A

Cilët lojtarë janë të lirë nga 1 korriku në Serie A

Serie A
De Vrij ka marrëveshje me Interin për dy vite të tjera

De Vrij ka marrëveshje me Interin për dy vite të tjera

Serie A
Holanda goditet nga virusi, pesë lojtarë largohen nga grumbullimi

Holanda goditet nga virusi, pesë lojtarë largohen nga grumbullimi

Ndërkombëtare
Interi në përgatitje të kontratës për De Vrij

Interi në përgatitje të kontratës për De Vrij

Serie A
Lista me yjet që u skadojnë kontratat në vitin 2023 – janë plotë 40 lojtarë në pyetje

Lista me yjet që u skadojnë kontratat në vitin 2023 – janë plotë 40 lojtarë në pyetje

Ndërkombëtare
Interi merr fitoren e katërt radhazi në Serie A, mposht me lehtësi Sampdorian

Interi merr fitoren e katërt radhazi në Serie A, mposht me lehtësi Sampdorian

Serie A
Interi synon blindimin e dyshes Skriniar-De Vrij, bisedimet e rinovimit javën e ardhshme

Interi synon blindimin e dyshes Skriniar-De Vrij, bisedimet e rinovimit javën e ardhshme

Serie A
Edhe Fulhami shpreh interesim për De Vrij

Edhe Fulhami shpreh interesim për De Vrij

Premier League
Man Utd konsideron transferimin e mbrojtësit De Vrij

Man Utd konsideron transferimin e mbrojtësit De Vrij

Premier League
Man Utd dhe Aston Villa kërkojnë transferimin e De Vrij nga Interi

Man Utd dhe Aston Villa kërkojnë transferimin e De Vrij nga Interi

Premier League
Interi ka identifikuar zëvendësuesit nëse Skriniar dhe De Vrij largohen

Interi ka identifikuar zëvendësuesit nëse Skriniar dhe De Vrij largohen

Serie A
Interi ofron De Vrijin në marrëveshje për transferimin e Lukakut

Interi ofron De Vrijin në marrëveshje për transferimin e Lukakut

Serie A
Nga Ibrahimovic te Pogba, Haaland e De Ligt, lojtarët që menaxhoheshin nga Raiola kanë marrë tanimë vendimin se çfarë do të bëjnë në të ardhmen

Nga Ibrahimovic te Pogba, Haaland e De Ligt, lojtarët që menaxhoheshin nga Raiola kanë marrë tanimë vendimin se çfarë do të bëjnë në të ardhmen

Ndërkombëtare
Mino Raiola ka ndërruar jetë – ai kishte nën menaxhim disa nga futbollistët më të mirë në histori të futbollit

Mino Raiola ka ndërruar jetë – ai kishte nën menaxhim disa nga futbollistët më të mirë në histori të futbollit

Ndërkombëtare
Interi detyrohet të shesë pas vazhdimit të kontratave të yjeve?

Interi detyrohet të shesë pas vazhdimit të kontratave të yjeve?

Serie A
Interi me dy mungesa të mëdha ndaj Torinos

Interi me dy mungesa të mëdha ndaj Torinos

Serie A
Barcelona projekton transferimin e De Vrij

Barcelona projekton transferimin e De Vrij

La Liga
Conte bisedon me drejtuesit e klubit, ua tregon tre objektivat kryesorë të janarit

Conte bisedon me drejtuesit e klubit, ua tregon tre objektivat kryesorë të janarit

Premier League
Newcastle ‘pazar’ në Serie A, pëlqehen lojtarët e Interit dhe Lazios

Newcastle ‘pazar’ në Serie A, pëlqehen lojtarët e Interit dhe Lazios

Premier League
De Vrij pësoi lëndim me Holandën, pritet të kthehet te Interi

De Vrij pësoi lëndim me Holandën, pritet të kthehet te Interi

Serie A
De Vrij mohon kontaktet me Conten për një kalim te Tottenham

De Vrij mohon kontaktet me Conten për një kalim te Tottenham

Serie A
Nuk ka fitues në Derby della Madonnina: Milani dhe Interi i ndajnë pikët

Nuk ka fitues në Derby della Madonnina: Milani dhe Interi i ndajnë pikët

Serie A