LAJMI I FUNDIT:

Skoda

75 Artikuj

Skoda zbulon detaje nga modeli i ardhshëm tërësisht elektrik

Skoda zbulon detaje nga modeli i ardhshëm tërësisht elektrik

Auto Lajme
Veturat më të shitura në Kosovë gjatë periudhës janar-shkurt 2024

Veturat më të shitura në Kosovë gjatë periudhës janar-shkurt 2024

Auto Lajme
Volkswagen ishte marka më e shitur në Evropë në vitin 2023

Volkswagen ishte marka më e shitur në Evropë në vitin 2023

Auto Lajme
Shoferët e cilave markave të veturave shajnë më së shumti në komunikacion

Shoferët e cilave markave të veturave shajnë më së shumti në komunikacion

Auto Lajme
Skoda Enyaq vjen me më shumë fuqi dhe karikim më të shpejt

Skoda Enyaq vjen me më shumë fuqi dhe karikim më të shpejt

EVs
Skoda zbulon detaje nga gjenerata e katërt e Superb

Skoda zbulon detaje nga gjenerata e katërt e Superb

Auto Lajme
Skoda Superb 2024 shfaqet në “skicat zyrtare” përpara debutimit më 2 nëntor

Skoda Superb 2024 shfaqet në “skicat zyrtare” përpara debutimit më 2 nëntor

Auto Lajme
Skoda do të miratojë modelin e agjencisë së shitjeve direkte në Evropë vitin e ardhshëm

Skoda do të miratojë modelin e agjencisë së shitjeve direkte në Evropë vitin e ardhshëm

Auto Lajme
Skoda prezantoi modelin e rifreskuar të Enyaq RS: Më shumë fuqi dhe rreze më e gjatë

Skoda prezantoi modelin e rifreskuar të Enyaq RS: Më shumë fuqi dhe rreze më e gjatë

Auto Lajme
Skoda feston prodhimin e tre milionë njësive të SUV-të

Skoda feston prodhimin e tre milionë njësive të SUV-të

Auto Lajme
Top 10 veturat e vogla më të mira për t’i blerë në vitin 2023

Top 10 veturat e vogla më të mira për t’i blerë në vitin 2023

Auto Lajme
Kështu duket pjesa e brendshme e modeleve të reja Skoda Kodiaq dhe Superb

Kështu duket pjesa e brendshme e modeleve të reja Skoda Kodiaq dhe Superb

Auto Lajme
Dhjetë vetura të përdorura që janë shumë të besueshme në vozitje

Dhjetë vetura të përdorura që janë shumë të besueshme në vozitje

Auto Lajme
Skoda do të sjell modele të rifreskuara të Scala dhe Kamiq

Skoda do të sjell modele të rifreskuara të Scala dhe Kamiq

Auto Lajme
Brendësia e Skoda Kodiaq e ekspozuar pjesërisht në foto të reja nga “spiunët”

Brendësia e Skoda Kodiaq e ekspozuar pjesërisht në foto të reja nga “spiunët”

Auto Lajme
Bentley dhe Skoda festojnë kurorëzimin e Charles-it me artikuj të veçantë të përshtatshëm për një mbret

Bentley dhe Skoda festojnë kurorëzimin e Charles-it me artikuj të veçantë të përshtatshëm për një mbret

Auto Lajme
Vetura më e lirë elektrike nga Skoda do të kushtojë 25 mijë euro – në treg do të dalë në vitin 2025

Vetura më e lirë elektrike nga Skoda do të kushtojë 25 mijë euro – në treg do të dalë në vitin 2025

Modelet e Reja
Skoda e VW synon të sjellë gjashtë modele automjetesh elektrike deri në vitin 2026

Skoda e VW synon të sjellë gjashtë modele automjetesh elektrike deri në vitin 2026

Auto Lajme
Grila e ndriçuar e Skodës u tregon këmbësorëve kur është e sigurt të kalojnë rrugën

Grila e ndriçuar e Skodës u tregon këmbësorëve kur është e sigurt të kalojnë rrugën

Auto Lajme
VW Passat i ri do të arrij në shtator, ndërsa Skoda Superb arrin në fund të vitit

VW Passat i ri do të arrij në shtator, ndërsa Skoda Superb arrin në fund të vitit

Auto Lajme
Gjykata ruse ngrin asetet e Volkswagen në vend

Gjykata ruse ngrin asetet e Volkswagen në vend

Auto Lajme
Skoda do të shkurtojë 3,000 vende pune nëse ligji ‘Euro 7’ do të zbatohej në formën aktuale

Skoda do të shkurtojë 3,000 vende pune nëse ligji ‘Euro 7’ do të zbatohej në formën aktuale

Auto Lajme
Skoda konfirmon debutimin e modelit Superb

Skoda konfirmon debutimin e modelit Superb

Auto Lajme
Skoda, nën-marka e Volkswagen e konsideron tërheqjen nga tregu kinez

Skoda, nën-marka e Volkswagen e konsideron tërheqjen nga tregu kinez

Auto Lajme