LAJMI I FUNDIT:

Sharon Stone

93 Artikuj

Sharon Stone – nga aktrimi në pikturë

Sharon Stone – nga aktrimi në pikturë

Piktura
Sharon Stone zbulon producentin që i tha se duhej të flinte me aktorin Billy Baldwin për performancë më të mirë në film

Sharon Stone zbulon producentin që i tha se duhej të flinte me aktorin Billy Baldwin për performancë më të mirë në film

Yjet
Sharon Stone thotë se të jesh një personazh i famshëm kushton: Paguaj afro tre mijë euro për darkë çdo herë

Sharon Stone thotë se të jesh një personazh i famshëm kushton: Paguaj afro tre mijë euro për darkë çdo herë

Yjet
Sharon Stone flet për njohjet përmes aplikacioneve: Isha në një takim me një të varur nga heroina

Sharon Stone flet për njohjet përmes aplikacioneve: Isha në një takim me një të varur nga heroina

Yjet
Ka shumë pak rrudha në moshën 65 vjeçare, ndërsa për dukjen rinore të Sharon Stone është meritor ushqimi

Ka shumë pak rrudha në moshën 65 vjeçare, ndërsa për dukjen rinore të Sharon Stone është meritor ushqimi

Bukuri dhe Kujdes
Sharon Stone flet për momentin më të errët në karrierën e saj: I humba të gjitha

Sharon Stone flet për momentin më të errët në karrierën e saj: I humba të gjitha

Yjet
Si e mban figurën trupore dhe dukjen rinore Sharon Stone

Si e mban figurën trupore dhe dukjen rinore Sharon Stone

Bukuri dhe Kujdes
Në moshën 65-vjeçare, Sharon Ston mahnit me format e trupit ndërsa pozon me bikini

Në moshën 65-vjeçare, Sharon Ston mahnit me format e trupit ndërsa pozon me bikini

Yjet
Sharon Stone di të vishet në mënyrë të përkryer: Shkëlqen pa grim dhe ja si i fsheh të metat

Sharon Stone di të vishet në mënyrë të përkryer: Shkëlqen pa grim dhe ja si i fsheh të metat

Moda
Ndërron jetë në moshën 57-vjeçare vëllai i Sharon Stone, Patrick

Ndërron jetë në moshën 57-vjeçare vëllai i Sharon Stone, Patrick

Yjet
Viti 1992: Fundi i shtetit të Titos, zgjedhjet në Kosovë dhe Kërcënimi i Kërshëndellave

Viti 1992: Fundi i shtetit të Titos, zgjedhjet në Kosovë dhe Kërcënimi i Kërshëndellave

Agron Shala
Sharon Stone zbulon se do t’i nënshtrohet një operacioni për të hequr ‘tumorin e madh fibroid’ pas një diagnoze të gabuar

Sharon Stone zbulon se do t’i nënshtrohet një operacioni për të hequr ‘tumorin e madh fibroid’ pas një diagnoze të gabuar

Yjet
Sharon Stone zbulon se u braktis nga një burrë i ri kur ajo refuzoi të bënte botox

Sharon Stone zbulon se u braktis nga një burrë i ri kur ajo refuzoi të bënte botox

Estetikë
Sharon Stone sfidon vitet, në moshën 62-vjeçare pozon ‘topless’ për ndjekësit e saj në Instagram

Sharon Stone sfidon vitet, në moshën 62-vjeçare pozon ‘topless’ për ndjekësit e saj në Instagram

Yjet
Sharon Stone zbuloi se si një femër të tërheqë vëmendjen e të gjithëve: Nuk ka të bëjë me dukjen, ky është sekreti!

Sharon Stone zbuloi se si një femër të tërheqë vëmendjen e të gjithëve: Nuk ka të bëjë me dukjen, ky është sekreti!

Psikoprofil
Rrëfimi prekës i Sharon Stone, thotë se ka humbur nëntë fëmijë për shkak të abortit

Rrëfimi prekës i Sharon Stone, thotë se ka humbur nëntë fëmijë për shkak të abortit

Yjet
Dukjet më të mira në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë 2022

Dukjet më të mira në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë 2022

Moda
Sharon Stone bën një transformim në tapetin e kuq të Festivalin e Filmit në Kanë

Sharon Stone bën një transformim në tapetin e kuq të Festivalin e Filmit në Kanë

Moda
Pesë yjet e famshëm të diagnostikuar me sëmundjen e afazisë

Pesë yjet e famshëm të diagnostikuar me sëmundjen e afazisë

Yjet
Rita Ora, Kylie Minogue dhe Sharon Stone duken magjepsëse, teksa kryesojnë yjet të pranishme në natën e parafundit të Javës së Modës në Milano

Rita Ora, Kylie Minogue dhe Sharon Stone duken magjepsëse, teksa kryesojnë yjet të pranishme në natën e parafundit të Javës së Modës në Milano

Yjet
Për femrat të cilat i kanë mbushur 40 vjet: Stilet e flokëve të cilat ju bëjnë 10 vjet më të reja!

Për femrat të cilat i kanë mbushur 40 vjet: Stilet e flokëve të cilat ju bëjnë 10 vjet më të reja!

Flokë dhe stil
Sharon Stone sfidon vitet: Kombinimi i pagabueshëm i veshjeve të divës së filmit

Sharon Stone sfidon vitet: Kombinimi i pagabueshëm i veshjeve të divës së filmit

Moda
Sharon Stone dëshmon se xhinset e mira ia vlejnë të peshohen me ar

Sharon Stone dëshmon se xhinset e mira ia vlejnë të peshohen me ar

Moda
I dashuri i Sharon Stone thuhet se është 38 vite më i ri se ajo

I dashuri i Sharon Stone thuhet se është 38 vite më i ri se ajo

Po Flitet