LAJMI I FUNDIT:

Samir Ujkani

202 Artikuj

“Ne duhet të shikojmë vetëm veten dhe të kemi besim tek ekipi” – Ujkani komenton shortin e Ligës së Kombeve

“Ne duhet të shikojmë vetëm veten dhe të kemi besim tek ekipi” – Ujkani komenton shortin e Ligës së Kombeve

Përfaqësueset
Samir Ujkani nderohet me çmimin e karrierës

Samir Ujkani nderohet me çmimin e karrierës

Përfaqësuesja e Kosovës
Yjet shqiptarë të sportit ia besojnë buzëqeshjen e tyre profesionalizmit të Dent Fix

Yjet shqiptarë të sportit ia besojnë buzëqeshjen e tyre profesionalizmit të Dent Fix

Kosovë
Si i dështoi transferimi te Interi në vitin 2013 dhe refuzimi që i bëri Sevillës po atë vit, Ujkani flet për ofertat që kishte dhe pengun e madh në karrierë

Si i dështoi transferimi te Interi në vitin 2013 dhe refuzimi që i bëri Sevillës po atë vit, Ujkani flet për ofertat që kishte dhe pengun e madh në karrierë

Serie A
Nga Vicario i Tottenham Hotspur te Dybala i Romës apo kampioni i botës Barzagli – Ujkani zgjedh 11-shen më të mirë me të cilët ka luajtur në një skuadër

Nga Vicario i Tottenham Hotspur te Dybala i Romës apo kampioni i botës Barzagli – Ujkani zgjedh 11-shen më të mirë me të cilët ka luajtur në një skuadër

Romak Zeqiri
Si 19 vjeçar u transferua në Serie A, Ujkani tregon shumën e majme që pagoi Palermo për të dhe interesin nga gjiganti anglez

Si 19 vjeçar u transferua në Serie A, Ujkani tregon shumën e majme që pagoi Palermo për të dhe interesin nga gjiganti anglez

Romak Zeqiri
“Nuk ia dinim as emrat njëri tjetrit” – Samir Ujkani flet për ndeshjen e parë me fanellën e Kosovës dhe zbulon prapaskenat se si kaloi nga Shqipëria te Dardanët

“Nuk ia dinim as emrat njëri tjetrit” – Samir Ujkani flet për ndeshjen e parë me fanellën e Kosovës dhe zbulon prapaskenat se si kaloi nga Shqipëria te Dardanët

Romak Zeqiri
Samir Ujkani emërohet zëvendësdrejtor i Përfaqësueses së Kosovës

Samir Ujkani emërohet zëvendësdrejtor i Përfaqësueses së Kosovës

Përfaqësuesja e Kosovës
Samir Ujkani i jep fund karrierës së shkëlqyer me një letër emocionuese

Samir Ujkani i jep fund karrierës së shkëlqyer me një letër emocionuese

Përfaqësuesja e Kosovës
Samir Ujkani, një vend gjithmonë i rezervuar për portierin pa ekip

Samir Ujkani, një vend gjithmonë i rezervuar për portierin pa ekip

Përfaqësuesja e Kosovës
Bënin thirrje se ‘Kosova është Serbi’, Ujkani iu përgjigjet tifozëve rumun duke shkuar në zhveshtore 

Bënin thirrje se ‘Kosova është Serbi’, Ujkani iu përgjigjet tifozëve rumun duke shkuar në zhveshtore 

Përfaqësuesja e Kosovës
Përzgjedhësi i Kosovës, Primoz Gliha ka ftuar 27 lojtarë: Ardhjet e reja, rikthimet dhe senatorët

Përzgjedhësi i Kosovës, Primoz Gliha ka ftuar 27 lojtarë: Ardhjet e reja, rikthimet dhe senatorët

Shkumbin Pireva