LAJMI I FUNDIT:

Sam Asghari

78 Artikuj

Ish-bashkëshorti i Britney Spears thotë se nuk do të flasë kurrë keq për të, pas ndarjes së tyre

Ish-bashkëshorti i Britney Spears thotë se nuk do të flasë kurrë keq për të, pas ndarjes së tyre

Yjet
Ndryshimi drastik i Sam Asgharit – ka humbur afro 18 kilogramë pas ndarjes nga Britney Spears

Ndryshimi drastik i Sam Asgharit – ka humbur afro 18 kilogramë pas ndarjes nga Britney Spears

Yjet
Britney Spears shihet e afërt me menaxherin e saj, Cade Hudson mes divorcit me Sam Asghari

Britney Spears shihet e afërt me menaxherin e saj, Cade Hudson mes divorcit me Sam Asghari

Yjet
Sam Asghari e largon nga lista e ndjekësve në Instagram Britney Spearsin

Sam Asghari e largon nga lista e ndjekësve në Instagram Britney Spearsin

Yjet
Britney Spears beson se Sam Asghari ka punuar fshehurazi me të atin për t’i dhënë informacione mbi jetën e saj

Britney Spears beson se Sam Asghari ka punuar fshehurazi me të atin për t’i dhënë informacione mbi jetën e saj

Yjet
Ndarja nga Britney Spears – Sam Asghari momentalisht është i papunë

Ndarja nga Britney Spears – Sam Asghari momentalisht është i papunë

Yjet
Mes divorcit të shumëpërfolur, Britney Spears shihet prapë nën shoqërinë e një mashkulli misterioz

Mes divorcit të shumëpërfolur, Britney Spears shihet prapë nën shoqërinë e një mashkulli misterioz

Yjet
Britney Spears kapet me një burrë misterioz në veturën e saj pak ditë pas ndarjes

Britney Spears kapet me një burrë misterioz në veturën e saj pak ditë pas ndarjes

Po Flitet
Britney Spears shpenzon nëntë mijë euro në muaj për të paguar apartamentin e ri të Sam Asgharit

Britney Spears shpenzon nëntë mijë euro në muaj për të paguar apartamentin e ri të Sam Asgharit

Yjet
Sam Asghari nuk do të marrë para nga libri i Britney Spears “The Woman In Me”, për të cilin nënshkroi një kontratë 13 milionë euroshe

Sam Asghari nuk do të marrë para nga libri i Britney Spears “The Woman In Me”, për të cilin nënshkroi një kontratë 13 milionë euroshe

Yjet
Britney Spears fotografohet për herë të parë pas ndarjes nga Sam Asghari, shihet e dërrmuar në një restorant

Britney Spears fotografohet për herë të parë pas ndarjes nga Sam Asghari, shihet e dërrmuar në një restorant

Yjet
Britney Spears dhe Sam Asghari kanë ndërprerë çdo kontakt me njëri-tjetrin

Britney Spears dhe Sam Asghari kanë ndërprerë çdo kontakt me njëri-tjetrin

Yjet
Është e detyruar ta ndajë me ish-bashkëshortin 13 vite më të ri, sa është pasuria marramendëse e Britney Spears?

Është e detyruar ta ndajë me ish-bashkëshortin 13 vite më të ri, sa është pasuria marramendëse e Britney Spears?

Po Flitet
Sam Asghar mohon akuzat se po e kërcënon Britney Spearsin me publikimin e videove të turpshme, në këmbim të pasurisë

Sam Asghar mohon akuzat se po e kërcënon Britney Spearsin me publikimin e videove të turpshme, në këmbim të pasurisë

Po Flitet
Britney Spears planifikon një album të ri mes ndarjes nga Sam Asghari

Britney Spears planifikon një album të ri mes ndarjes nga Sam Asghari

Muzikë
Sam Asghari pretendon se Britney Spears ushtroi dhunë fizike ndaj tij: Më goditi në sy kur isha në gjumë

Sam Asghari pretendon se Britney Spears ushtroi dhunë fizike ndaj tij: Më goditi në sy kur isha në gjumë

Yjet
Sam Asghari thotë se Britney Spears e ka tradhtuar dhe e ka rrahur atë

Sam Asghari thotë se Britney Spears e ka tradhtuar dhe e ka rrahur atë

Yjet
Britney Spears fshin Instagramin pas ndarjes nga Sam Asghari

Britney Spears fshin Instagramin pas ndarjes nga Sam Asghari

Yjet
Sam Asghari kërcënon se do të nxjerrë informacione ‘të turpshme’ të Britney Spears nëse kontrata paramartesore nuk rinegociohet

Sam Asghari kërcënon se do të nxjerrë informacione ‘të turpshme’ të Britney Spears nëse kontrata paramartesore nuk rinegociohet

Yjet
Sam Asghari paraqet kërkesën për divorc nga Britney Spears

Sam Asghari paraqet kërkesën për divorc nga Britney Spears

Yjet
Sam Asghari reagon pas incidentit të Britney Spears me truprojën e Victor Wembanyama: Jam kundër dhunës në çdo formë

Sam Asghari reagon pas incidentit të Britney Spears me truprojën e Victor Wembanyama: Jam kundër dhunës në çdo formë

Yjet
Britney Spears dhe Sam Asghari publikojnë video në momente intime, teksa shijojnë pushimet në një vend tropikal

Britney Spears dhe Sam Asghari publikojnë video në momente intime, teksa shijojnë pushimet në një vend tropikal

Yjet
Sam Asghari shënon përvjetorin e parë të martesës me Britney Spears, teksa artistja fshin sërish llogarinë në Instagram

Sam Asghari shënon përvjetorin e parë të martesës me Britney Spears, teksa artistja fshin sërish llogarinë në Instagram

Yjet
Britney Spears shuan dyshimet se martesa e saj me Sam Asghari është në krizë

Britney Spears shuan dyshimet se martesa e saj me Sam Asghari është në krizë

Yjet